امروز : دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۳
سرویس : اجتماعی زمان :   ۱۴۰۰/۳/۸ - ۱۰:۴۶ شناسه خبر : ۹۹۶۲

مرده‌ای که یک هفته پس از تشییع جنازه به خانه برگشت در یک اتفاق جالب مردی که همه خانواده اش فکر می‌کردند مرده و برای او مراسم برگزار کرده بودند، پس از چند روز به خانه اش برگشت.

ماجرا از آنجایی شروع شد که بیمارستان دولتی RK جسد شخصی به نام گووردهان پرجاپات که در بیمارستان تحت معالجه بود را ناشناس اعلام کرد و بعداً نزدیکان شخص دیگری به نام لعل گادولیا، جنازه را به اشتباه در منطقه راج سمند دفن کردند.

گادولیا در تاریخ ۱۱ مه بدون اطلاع خانواده به اودایپور رفته بود. وی به دلیل برخی از مشکلات مربوط به کبد در بیمارستان بستری شد. پلیس گفت که خانواده گادولیا پس از قرنطینه ناشی از ویروس کرونا با برادرش زندگی می‌کردند. در همان روز، پرجاپات با آمبولانس از منطقه موهی به بیمارستان RK منتقل شد. مسئولان بیمارستان گفتند که وی در حین معالجه درگذشته است.

مسئولان بیمارستان اعلام کردند که جسد به مدت سه روز بدون هیچ علامت تنفسی در سردخانه بود. سپس ما عکس‌های مرد متوفی را در مناطق مختلف برای شناسایی جسد پخش کردیم. آن‌ها در ادامه گفتند بیش از ده نفر در تاریخ ۱۵ مه برای شناسایی جسد به بیمارستان آمدند. پلیس وارد تحقیق شد و اعضای خانواده گادولیا جسد را تحویل گرفتند. آن‌ها به اشتباه جسد گادولیا را شناسایی کردند که با زخم مشابهی در دست راست و ظاهر وی روبرو شده بود و پلیس جسد را بدون انجام آزمایش پس از مرگ و DNA تحویل آن‌ها داد.

آن‌ها جسد را بردند و ۱۵ مه طبق آداب و رسومشان با جنازه برخورد کردند. با این حال، گادولیا در ۲۳ ماه مه به خانه بازگشت و از اینکه فهمید همه فکر می‌کنند او مرده است شوکه شد. پس از این اتفاق پلیس تحقیق را آغاز کرد و جسدی را که خانواده گادولیا سوزانده بودند، به عنوان جسد گووردهان پرجاپات شناسایی کرد.

سخنگوی پلیس گفت: " ما در این پرونده هیچ کجا مقصر نبودیم. جسد توسط مقامات بیمارستان ناشناس اعلام شد. " در همین حال، مقامات بیمارستان اعتراف کردند که کل حادثه ناشی از سهل انگاری بخشی از پرسنل پرستاری و سردخانه بوده است./باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

• نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.


• نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.


آخرین اخبار
بیشتر