امروز : شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۵
حاج حیدر بوداغی پس از ثبت نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه قائمشهر، جویبار، سیمرغ، سوادکوه شمالی ، سوادکوه:
به هیچ جناح سیاسی تعلق نداشته و ندارم و فقط به شخص مرحوم آیت ا... هاشمی رفسنجانی تعلق خاطر دارم
وضعیتی که امروز در آن قرار داریم ناشی از تصمیمات احساسی و مقطعی است/ امروز آدم های اهل کار حاشیه نشین شدند/ امروز ملاک ها و معیار از آنچه از ابتدای انقلاب بوده کاملا تغییر کرده /امروز اسلام و دین وسیله ای برای امرار معاش و دنیای برخی آقایان مسئولان شده /امروز شاهد این هستیم که برخی به دست و پا میفتند تا مسئولیت را احراز کنند/نارضایتی های امروز جامعه متاسفانه ناشی از بی توجهی و بی تدبیری مسئولین است/محور اقدامات بنده قانونی کردن تمامی عزل و نصب ها از وزیر تا کوچک ترین مدیر شهرستانی است/ وظیفه نماینده قانون گذاری و نظارت بر اجرای قانون است و نه اینکه مسئول کفن و دفن باشد
۱۳۹۸/۹/۱۴ - ۱۴:۵۰
قیمت دلار و یورو امروز چهارشنبه ۶ آذر ۹۸
بازار ارز در پنجمین روز هفته، با کاهش نرخ ارز توسط صرافی بانک ملی آغاز شده است. این در حالی است که روز گذشته، سیاست گذار ارزی با افزایش نرخ ارز در صرافی‌های بانکی، توانست از ورود تقاضای کاذب به بازار جلوگیری کند.
۱۳۹۸/۹/۶ - ۱۱:۳۶
پاسخ آذری‌جهرمی به درخواست نمایندگان درباره اینترنت
وزیر ارتباطات در پاسخ به درخواست ۳۰ تن از نمایندگان مجلس برای وصل مجدد اینترنت گفت که پیگیر اتصال اینترنت بوده و هست و به محض دریافت مجوز از شورای امنیت، ارتباطات در اسرع وقت به شرایط قبل بازگردانده خواهد شد.
۱۳۹۸/۹/۶ - ۱۱:۱۰
زنان و مردان چندبار در سال مجاز به اهدای خون هستند؟
بعد از اهدای خون ۲ تا ۳ ساعت با نوشیدن مایعات فراوان حجم خون از دست رفته به بدن باز می‌گردد،
۱۳۹۸/۹/۶ - ۱۱:۰۹
جزئیات تازه از دلایل حذف یارانه معیشتی ۲۴ میلیون ایرانی
​جزئیات تازه‌ای از دلایل و توجیهات دولت برای گران‌کردن بنزین و نحوه شناسایی ۲۴میلیون نفر ثروتمند برای حذف یارانه معیشتی در یک گزارش دولتی اعلام شد.
۱۳۹۸/۹/۶ - ۱۰:۴۹
چرا در اعتراضات اخیر خبری از محمود احمدی نژاد نبود؟
اگر کسی که با کل نظام مسأله دارد علیه دولت و مجلس شعار دهد و پلاکارد در دست گیرد جای تعجب نیست. شگفتی آن است که به نام دفاع از نظام و لبیک به رهبری نظام، علیه دولت و مجلس، شعار دهند.
۱۳۹۸/۹/۵ - ۱۳:۲۹
قیمت دلار و یورو امروز سه شنبه ۵ آذر ۹۸
بازار ارز در حالی چهارمین روز هفته را آغاز می‌کند که روند دو روز گذشته نشان از رشد شاخص ارزی دارد. تا جاییکه بازارساز نیز با افزایش نرخ خرید و فروش سعی در جلوگیری از ورود تقاضای کاذب به بازار داشته است.
۱۳۹۸/۹/۵ - ۱۳:۲۸
میوه‌ای که نمی گذارد «پیر»شوید
«انار» سرشار از ویتامین‌ها است . املا ح معدنی مورد نیاز بدن را تأمین و تأثیرات بسیار زیادی در سلامتی دارد.
۱۳۹۸/۹/۵ - ۱۳:۲۶
۱۶میلیون یارانه بگیر، بسته معیشتی نمی گیرند
حسین میرزایی سخنگوی حذف یارانه نقدی، اعلام کرد که ۱۶ میلیون نفر از کسانی که یارانه نقدی دریافت می کنند، بسته معییشتی نمی گیرند. و این یعنی ۲۵ میلیون ایرانی کمک حمایتی دولت را دریافت نمی کنند.
۱۳۹۸/۹/۵ - ۱۳:۲۵
ثروتمندترین فرد جهان را بهتر بشناسید
بیل گیتس اخیرا موفق شده است جای جف بزوس را به عنوان ثروتمندترین فرد جهان بگیرد.
۱۳۹۸/۹/۵ - ۱۳:۲۴