امروز : جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۱
۸۰ درصد بیماران کرونایی در بابل از طریق اعضای خانواده و یا شرکت در دورهمی‌ها مبتلا شدند
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل، دکتر حسینعلی نیک بخت عضو کارگروه اپیدمیولوژی و آمار معاونت بهداشتی از گزارش ردیابی تماس بیماران مشکوک به کرونا در شهرستان بابل با همکاری واحد بیماریهای واگیر دانشگاه خبر داد و گفت: ۸۰ درصد از بیماران مبتلا به کرونا در بابل از طریق تماس با یکی از اعضای خانواده و یا شرکت در مراسمات و مهمانی‌های خانوادگی مبتلا شدند.
۱۳۹۹/۱۰/۹ - ۱۱:۴۳
کشف بزرگ دانشمندان درباره تابش خورشید
داخل خورشید دقیقا چه چیزی است؟
وقتی آفتاب صورت شما را گرم می کند، چیزی فراتر از پرتوهای نور را به سوی شما می‌فرستد و آن نوترینوها هستند، این ذرات شبح مانند فقط با ردی از جرم به سوی ما می‌آیند. تریلیون‌ها ذره نوترینو هر ثانیه وارد بدن ما می‌شوند و به سطح زمین می‌رسند و با سرعتی نزدیک به سرعت نور از زمین عبور می‌کنند.
۱۳۹۹/۹/۱۸ - ۰۹:۵۴
آقایان استاندار، نمایندگان مجلس، ریاست سازمان بازرسی و مدیر کل حراست استان مازندران؛
شما هم مقصرید!

۱۳۹۹/۶/۲۵ - ۰۸:۲۷
هم‌نشینی با صهیونیست‌ها، بدنامی برای امارات
تهران- وارش نیوز- علنی شدن روابط ابوظبی با تل آویو نشان داد ورود این شیخ نشین به مسایل منطقه ای مانند تنش در دریای مدیترانه یا حملات ترکیه به شمال عراق طی هفته های گذشته ناشی از اعتماد به نفس واهی است که دولتمردان این کشور گمان می‌کنند با هدایت آمریکا و در سایه روابط با صهیونیست‌ها به دست آورده اند اما این روابط اگر سودی دارد برای ترامپ و نتانیاهو است که با مشکلات داخلی دست به گریبانند و سهم امارات تنها بدنامی خواهد بود.
۱۳۹۹/۵/۲۶ - ۰۹:۴۴
ناامیدی جوانان امروز، معضل بزرگ فردای ایران ماست
وارش نیوز/ امروزه داشتن زندگی معمولی را حتی در خواب و رویا هم نمی‌شود دید چه برسد به واقعیت...
۱۳۹۹/۴/۲۸ - ۱۳:۰۱
خیز آمریکا برای شکار اژدها/ ترامپ خلاف عقربه ساعت چرخید!
وارش نیوز/ جنگ لفظی و تحرکات نظامی آمریکا علیه چین نشان می‏‎دهد که بالاخره پیش‎بینی‏‎ها مبنی بر موازنه قدرت از غرب به شرق و در مقابل، تلاش واشنگتن برای تنگ کردن حلقه مهار چین، در حال تحقق است.
۱۳۹۹/۴/۲۳ - ۱۲:۱۴
رفع سوء اثر چک، به راحتی خوردن یک لیوان آب!
وارش نیوز/ مدتی است که در فضای مجازی و در تبلیغات خیابانی، پدیده‌ای به نام «رفع سوء اثر چک برگشتی به صورت تضمینی»، زیاد دیده می‌شود، موضوعی که مهمترین دلیلش، اجرای ناقص قانون صدور چک توسط بانک مرکزی است.
۱۳۹۹/۴/۲۳ - ۱۱:۴۵
بسته سیاستی نحوه بازگشت ارز حاصل از صادرات تصویب شد
وارش نیوز/ بسته سیاستی نحوه برگشت ارز حاصل از صادرات سال ۱۳۹۹ و رفع تعهدات ایفا نشده سال‌های ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ تصویب شد
۱۳۹۹/۴/۲۳ - ۱۱:۱۲
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل:
مهار کرونا در پاییز سخت‌تر است/ مردم سفر نکنند
بابل-وارش نیوز/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل با تاکید بر اینکه مردم در این ایام، به استان‌ مازندران سفر نکنند، گفت: در فصل پاییز همزمانی بیماری آنفلوانزا با ویروس کرونا مدیریت تشخیص و درمان این دو بیماری را بسیار سخت خواهد کرد.
۱۳۹۹/۴/۲۳ - ۱۰:۵۱
موسوی:
بر اساس سند همکاری، روابط ایران و چین وارد مرحله جدیدی می‌شود
وارش نیوز. سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان گفت: بر اساس سند همکاری، روابط ایران و چین در یک ریل‌گذاری صحیح و اصولی وارد مرحله جدیدی می‌شود.
۱۳۹۹/۴/۲۳ - ۱۰:۵۰