امروز : دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۶
تکالیفی که روشن نیست!
مازندران- وارش نیوز/ محدودیت های کرونایی به دلیل قرمز بودن شرایط مازندران چند هفته ای است که مشاغل زیادی را تعطیل کرده است هدف از تعطیلی مشاغل پرخطر ابتلای کمتر افراد در مواجهه با ویروس کرونا و سرایت سوش پرخطر دلتا است.
۱۴۰۰/۵/۳۱ - ۰۹:۱۶
مادران باردار واکسینه می‌شوند، اما نه همه...
مازندران-وارش نیوز/ یکی از دغدغه های کرونا شامل حال مادران باردار نیز شده است. مجوز واکسیناسیون مادران باردار صادر شده اما نمی دانند با توجه عوارض مشاهده شده در عده ای افراد، واکسینه بشوند یا خیر و به نوعی در اما و اگر مانده اند.
۱۴۰۰/۵/۳۰ - ۱۴:۵۲
دانش‌آموزان به مدرسه بروند یا ...؟!
مازندران- وارش نیوز/ با تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا، سال تحصیلی جدید از ابتدای مهر آغاز خواهد شد، اما آموزش حضوری تا فراهم شدن شرایط بهداشتی مقرر و واکسیناسیون تمامی افرادی که با دانش آموزان سروکاردارند بازگشایی به تعویق خواهد افتاد.
۱۴۰۰/۵/۳۰ - ۰۸:۳۱
خودسوزی یا دگرسوزی جنگلها؟ مسئله چیست؟
مازندران- وارش نیوز/ تغییر اقلیم موجب تغییرات جوی ناپایدار و شده که یک هفته در استان شاهد بارندگی و وقوع سیل و هفته دیگر شاهد افزایش دمای چشمگیر و آتش سوزی های متعدد در جنگلهای شمال هستیم.
۱۴۰۰/۵/۳۰ - ۰۷:۴۴
قهرمانان خاموش خط آخر کرونا
وارش نیوز/ عادی‌انگاری‌های مردم و عدم توجه به پروتکل‌های بهداشتی و وضعیت را با یک فاجعه کرونایی همراه کرده است و در این میان کسی به فکر نیروهای خط آخر کرونا نیست و ضرورت دریافت اضافه کاری می‌تواند از خستگی آنها بکاهد.
۱۴۰۰/۵/۲۷ - ۰۸:۴۶
عاشورایی غریبانه در ۱۴۰۰
وارش نیوز/ به دلیل شیوع کرونا دلتا امسال محرم نیز خانه ها را حسینیه کرده اما مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران از تصمیمات ناگهانی ستاد ملی کرونا ابراز نارضایتی کرد.
۱۴۰۰/۵/۲۷ - ۰۸:۴۴
سفری که سفر آخرت است
مازندران- وارش نیوز/ کرونا همچنان جولان می دهد اما مردم همچنان توشه سفر می بندند که انشالله سفر آخرت نباشد. با این حجم از مبتلایان کرونا، نبودن جا در بیمارستان ها و کمبود دارو، باوجود رسانه‌ای شدن این همه موارد به مردم و تاکید مسوولان بر سفر ممنوع! اما بازهم عده ای دست از سفر نمی کشند و گویی با سفر عهد اخوت بسته اند که در هیچ شرایطی ترک نشود.
۱۴۰۰/۵/۲۶ - ۱۰:۰۰
ورود واکسن کرونا ویژه افراد زیر ۲۰ سال و دانش‌آموزان
وارش نیوز/ رئیس جمعیت هلال احمر از ورود واکسن کرونا ویژه افراد ۲۰ سال،دانش آموزان، زنان باردار و شیر ده خبر داد.
۱۴۰۰/۵/۲۵ - ۱۳:۵۹
اختصاص بیمارستان نیروی دریایی ارتش در گیلان به بیماران کرونایی
گیلان- وارش نیوز/ رئیس بیمارستان ولی‌عصر (عج) نیروی دریایی ارتش مستقر در رشت گفت: با تاکید فرمانده معظم کل قوا(مد ظله العالی) مبنی بر افزایش حضور نیروهای مسلح در عرصه مقابله به ویروس کرونا، بیمارستان ولی‌عصر(عج) رشت با تعطیل کردن امور غیر اورژانسی، تمام تخت‌های بیمارستان را به بیماران کرونایی اختصاص داد.
۱۴۰۰/۵/۲۵ - ۰۸:۵۱
ارتباط با کشورهای اوراسیا با ظرفیت‌های ریلی اینچه‌برون
گلستان- وارش نیوز/ استاندار گلستان ظرفیت‌های ریلی اینچه‌برون را برای حمل‌ونقل کشور ارزشمند دانست و گفت: راه‌آهن اینچه‌برون فرصتی کم‌نظیر برای شکل‌گیری مسیر حمل‌ونقل شمال به جنوب کشور است و می‌تواند در کاهش هزینه‌ها بسیار مؤثر باشد.
۱۴۰۰/۵/۲۵ - ۰۸:۴۹