امروز : یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۴
آخرین وضعیت بیماری کرونا در مازندران
کرونا خانواده بزرگی از ویروس‌ها هستند که بیماری‌های مختلفی را از سرماخوردگی معمولی گرفته تا سندرم حاد و شدید تنفسی ایجاد می‌کند این بیماری به نام سندرم نارسایی تنفسی شناخته شده است و شیوع کرونا ویروس در شهرهای کشور منجر به تصمیمات بهداشتی شد.
۱۳۹۸/۱۲/۵ - ۱۲:۲۹
اطلاعیه شماره هفت روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل:
تا اطلاع ثانوی سرو قلیان در سفره خانه‌های سنتی ممنوع شود
طبق اطلاعیه شماره هفت روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل رعایت آداب بهداشتی را جدی بگیرید و تا اطلاع ثانوی سرو قلیان در سفره خانه‌های سنتی ممنوع شود.
۱۳۹۸/۱۲/۵ - ۱۲:۲۵
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران:
کرونا ویروس یک قربانی در مازندران برجای گذشت
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران مرگ یک مسافر تهرانی براثر ابتلا به بیماری کرونا ویروس را در بیمارستان تنکابن تایید کرد.
۱۳۹۸/۱۲/۴ - ۱۲:۴۰
معاون وزیر کار: سبد هزینه معیشت کارگران هفته آینده نهایی می‌شود
معاون روابط کار وزارت کار گفت: هزینه سبد معیشت کارگران قرار است متناسب با اطلاعات مرکز آمار بدست آید و اوایل هفته آینده در نشست کمیته مزد رقم سبد معیشت کارگران تعیین شود.
۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۶:۱۹
آیا کابوس قرارداد موقت کارگران پایان می‌یابد؟
نگرانی از تمدید قرارداد، دغدغه‌ همیشگی کارگران در قراردادهای کار موقت بوده که با مصوبه روز یکشنبه هیات دولت، گام نخست برای ساماندهی این قراردادها و رفع نگرانی کارگران برداشته شده است.
۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۱:۱۹
آزادراه تهران-شمال امروز بازمی‌شود
معاون ساخت آزادراه های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل از افتتاح آزمایشی قطعه یک آزادراه تهران-شمال از امروز خبر داد و گفت:فعلاً برای تردد آزمایشی، از خودروهای عبوری عوارض اخذ نمی‌شود.
۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۱:۱۶
وارش گزارش می‌دهد؛
نمایندگان "اشتباهی" در مسیر توسعه‌یافتگی مازندران
به طور قطع در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، قوای سه گانه با پشتوانه مردمی مرجع قدرت و اقتدار آن هستند و به واسطه حضور مردم در تمامی صحنه‌ها، تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی‌های صورت گرفته به مرحله اجرا می‌رسد و هرچه این قوای سه گانه کارآمدتر باشد، پشتیبانی مردمی نیز از آنها بیشتر خواهد شد.
۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۰۹:۳۲
تشییع پیکر آیت الله طبرسی در قم
مراسم تشییع پیکر مطهر آیت الله نورالله طبرسی نماینده سابق ولی فقیه در مازندران امروز با حضور علما، اساتید، روحانیون، طلاب و عموم مردم در قم برگزار شد.
۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۹:۱۴
با حضور شخصیت های برجسته حوزوی؛
پیکر آیت الله طبرسی در قم تشییع شد
مراسم تشییع پیکر مطهر آیت الله نورالله طبرسی نماینده سابق ولی فقیه در مازندران با حضور علما، اساتید، روحانیون، طلاب و عموم مردم در قم برگزار شد.
۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۹:۰۷
گزارش وارش درباره بهترین نوستالژی دهه فجر:
چرا بوی گل سوسن و یاسمن ماندگار شد؟
دهه فجر انقلاب اسلامی برای همه ما ایرانیان در هر کجای این سرزمین مادری که زندگی کنیم یادآور خاطرات بسیاری است، خواه بزرگسال باشیم یا کهنسال، خواه جوان یا میانسال و خواه نوجوان، خاطره‌های دهه فجر در حافظه تاریخی ما همواره شیرین و دلپذیرند.
۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۳:۴۴