امروز : چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۰
پاسخ غیرمستقیم نمکی به اظهارات روحانی: در مسائل کارشناسی انتظار تک‌صدایی نداشته باشید
وارش نیوز/ وزیر بهداشت گفت: ورود به سیاسی کاری کار ما نیست و من مطلقا نمی گذارم که تیمم وارد این بازی ها شود و کسی بخواهد از کرونا و مرگ مردم، برای خودش پوستین سیاست ببافد.
۱۴۰۰/۱/۲۳ - ۱۳:۰۳
امیرآباد‌ی‌فراهانی با اشاره به اعمال ماده ۲۳۴ برای گزارش نمایندگان درباره تنظیم بازار مطرح کرد؛
قول رئیس دستگاه قضا برای رسیدگی ویژه به گزارش های مجلس درباره گرانی ها
وارش نیوز. عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در جلسه‌ای که با آقای رئیسی رئیس قوه قضائیه داشتیم، به ما اعلام کردند گزارش‌هایی را که در قالب اعمال ماده ۲۳۴ آئین نامه و تحقیق و تفحص از مجلس به دستگاه قضا ارسال می‌شود را به صورت ویژه مورد رسیدگی قرار خواهند داد.
۱۴۰۰/۱/۲۱ - ۱۷:۲۴
خطیب‌زاده: پس از چهار سال جنگ اقتصادی علیه مردم ایران، اعتماد به آمریکا امکان‌پذیر نیست
وارش نیوز/ سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران در مصاحبه با شبکه سی ان ان تأکید کرد که پس از چهار سال جنگ بی‌وقفه اقتصادی آمریکا علیه مردم ایران، امکانپذیر نیست که جمهوری اسلامی به واشنگتن اعتماد کند.
۱۴۰۰/۱/۲۱ - ۱۷:۲۱
روحانی: دولت در ماه رمضان، بسته های معیشتی به مردم می دهد
تهران- وارش نیوز- رییس جمهوری، حمایت از معیشت مردم را همواره اولویت اصلی دولت دانست و گفت: دولت با اختصاص بسته‌های حمایتی از مردم در برابر تکانه‌های اقتصادی حمایت می‌کند.
۱۴۰۰/۱/۱۷ - ۱۷:۳۹
نقدی بر هجمه حامیان آمریکا به سند همکاری ۲۵ساله ایران و چین/ واگذاری بنادر ۲۱ کشور دنیا به چین کشورفروشی است؟
وارش نیوز/ در حالی آمریکا و حامیان خارجی و داخلی‌اش به‌بهانه کشورفروشی به سند همکاری ایران و چین تاختند که تا سال ۲۰۱۶، ۲۱ کشور دنیا و حتی رژیم غاصب صهیونیستی با چین قرارداد توسعه و بهره‌برداری بنادر امضا کردند ولی کسی از این قراردادها به کشورفروشی تعبیر نکرد.
۱۴۰۰/۱/۱۵ - ۱۲:۵۸
مشارکت یا کارآمدی؟ اگر با مشارکت گسترده فردی مثل حسن روحانی رای آورد چه باید کرد؟
وارش نیوز/ عده ای معتقدند که «هرکجا مشارکت زیاد شد جریانی که پروپاگاندا بهتر بلد است رای می آورد و نه لزوما تدبیر و برنامه و کارنامه! بنابراین بهتر است ولو به قیمت مشارکت کمتر، افرادی به راس کار بیایند که اراده، عرضه و توان اداره صحیح دولت را داشته باشند».
۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۵۶
۱۱ ماهه ۲۰۲۰ ثبت شد؛
سهم بیش از ۳۰۰ میلیون دلاری صادرات صنایع معدنی به ترکیه
تهران- وارش نیوز- ارزش صادرات سه سرفصل مهم صادرات کالایی در بخش معدن وصنایع معدنی به ترکیه در دوره ۱۱ ماهه ۲۰۲۰ به رقم ۳۳۵ میلیون دلار رسید که بیشترین آن مربوط به مس و مصنوعات مربوطه بود.
۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۳۸
رئیسی در دیدار با همتای عراقی مطرح کرد؛
آمادگی ایران برای تبادل زندانی با عراق
وارش نیوز/ رئیس قوه قضاییه با ارائه پیشنهاد عفو تعدادی از زندانیان ایرانی بازداشت شده در عراق گفت: ایران هم آمادگی برای تبادل زندانی با عراق را دارد.
۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۵:۰۲
بررسی دلایل احتکار در ایران
وارش نیوز/ از نظر روانشناسی برخی از رفتارها حتی احتکار و تهیه بی رویه برخی از کالاها نتیجه یادگیری و یا ذخیره اطلاعات در ذهن ناهوشیار افراد در پی چندین نسل می باشد.
۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۲:۰۳
۸۰ درصد بیماران کرونایی در بابل از طریق اعضای خانواده و یا شرکت در دورهمی‌ها مبتلا شدند
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل، دکتر حسینعلی نیک بخت عضو کارگروه اپیدمیولوژی و آمار معاونت بهداشتی از گزارش ردیابی تماس بیماران مشکوک به کرونا در شهرستان بابل با همکاری واحد بیماریهای واگیر دانشگاه خبر داد و گفت: ۸۰ درصد از بیماران مبتلا به کرونا در بابل از طریق تماس با یکی از اعضای خانواده و یا شرکت در مراسمات و مهمانی‌های خانوادگی مبتلا شدند.
۱۳۹۹/۱۰/۹ - ۱۱:۴۳