امروز : پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۴:۰۵
امکان فروش غیرحضوری ارز اربعین مهیا شد
بانک مرکزی، براین اساس ارز اربعین در ۳۰۲ شعبه بانک ملی ایران، شعبه و باجه پست بانک، شعب بانک ملت، شعب بانک صادرات، شعب بانک سپه، شعب بانک تجارت و ۶۳ شعب بانک پارسیان عرضه می شود
۱۴۰۳/۵/۳ - ۱۴:۳۱
با حذف پروتئین تاو؛
اسپری بینی آلزایمر را درمان می‌کند
یک دوز از اسپری بینی جدید توده های پروتئین سمی که با بیماری آلزایمر مرتبط است را از داخل سلول‌های مغز پاک می کند و حافظه را ارتقا می دهد.
۱۴۰۳/۵/۳ - ۱۴:۰۹
در بیانیه اجلاس پرستاری عنوان شد؛
دولت چهاردهم به مشکلات پرستاران توجه کند
در بیانیه اجلاس پرستاری عنوان شد؛
۱۴۰۳/۵/۳ - ۱۳:۵۲
مطالعات نشان می دهد؛
ورزش های تماسی خطر ابتلا به اختلال شبه پارکینسون را افزایش می دهد
کالبدشکافی بوکسورهای فوت شده و بازیکنان حرفه‌ای فوتبال مدت‌ها است که تأیید کرده آسیب‌های مکرر سر می‌تواند منجر به یک بیماری مخرب مغزی موسوم به انسفالوپاتی تروماتیک مزمن (CTE) شود.
۱۴۰۳/۵/۳ - ۱۳:۴۷
دستیابی متخصصان به تکنولوژی آب شیرین‌کن‌های حرارتی و نمک زدا
مدیر عامل یک شرکت دانش بنیان از دستیابی متخصصان یک شرکت دانش بنیان به تکنولوژی ساخت آب شیرین کن های حرارتی بر مبنای تبخیر و نمک زدایی (غشایی) خبر داد.
۱۴۰۳/۵/۳ - ۱۳:۴۲
وزیر ارتباطات خبر داد؛
ارائه ۸۰ درصد خدمات وزارت اقتصاد از طریق پنجره واحد دولت هوشمند
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: وزارت اقتصاد بیش از ۸۰ درصد خدمات خود از حوزه مالیاتی و گمرک تا بورس و بیمه را بر بستر پنجره واحد خدمات دولت هوشمند ارائه می کند.
۱۴۰۳/۵/۳ - ۱۳:۳۸
با ویژگی‌های هوش مصنوعی؛
اپل هم به جمع سازندگان موبایل تاشو پیوست
طبق گزارشها احتمالا اپل در اوایل ۲۰۲۶ میلادی یک موبایل تاشو معرفی کند که بزرگترین تغییر طراحی سخت افزاری محبوب ترین محصول این شرکت به حساب می آید.
۱۴۰۳/۵/۳ - ۱۳:۲۶
نتایج یک پژوهش در دانشگاه شهید بهشتی نشان داد:
تاثیرات منفی بلندمدت استفاده زیاد از صفحه‌ نمایش در نوجوانی
مردانی که در دوره نوجوانی روزانه بیش از ۲ ساعت از وقت خود را صرف تماشای صفحه‌نمایش کرده بودند، در مقایسه با کسانی که کمتر از این مدت زمان از صفحه‌نمایش استفاده می‌کردند نارضایتی بیشتری از عملکرد اجتماعی خود در دوران جوانی داشتند.
۱۴۰۳/۵/۳ - ۱۱:۵۵
اردوی تیم ملی کبدی ساحلی در بابلسر آغاز شد
سرپرست هیات کبدی استان مازندران گفت: اردوی تیم ملی کبدی ساحلی به منظور افزایش آمادگی برای حضور در نخستین دوره جام جهانی کبدی ساحلی با حضور سه کبدی‌کار مازندرانی به میزبانی مازندران در بابلسر در حال برگزاری است.
۱۴۰۳/۵/۳ - ۱۱:۴۹
استاندار مازندران خبر داد
نوسازی ماشین آلات صنعتی و معدنی مازندران نیازمند ۱۳ هزار میلیارد ریال اعتبار
استاندار مازندران سرمایه مورد نیاز برای نوسازی و بازسازی ماشین آلات واحدهای صنعتی و معدنی این استان را ۱۳ هزار میلیارد ریال ذکرکرد.
۱۴۰۳/۵/۳ - ۱۱:۴۱