امروز : پنج شنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۶
فرمانده دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر:
ارتش با اقتدارآفرینی سبب عزت شده است
وارش نیوز- فرمانده دانشگاه دریایی حضرت امام خمینی (ره) نوشهر گفت: ارتش جمهوری اسلامی با عزت و اقتدارآفرینی و خوداتکایی سبب عزت و افتخار شده است.
۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۰:۵۵
آیین واگذاری ۴۶۰۰ فقره از اسناد املاک غصب شده توسط خاندان پهلوی به مردم استان مازندران
وارش نیوز/طی آیینی ۴۶۰۰ فقره از اسناد املاک غصب شده توسط خاندان پهلوی به مردم استان مازندران واگذار گردید.
۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۳:۰۴
رئیس کل دادگستری مازندران اعلام کرد؛
انباشت و دپوی برخی از کالاهای وارداتی در بندر امیرآباد
وارش نیوز- رئیس کل دادگستری مازندران با بیان اینکه شاهد انباشت برخی کالاهای وارداتی در انبار بندر امیرآباد هستیم، گفت: دستور لازم برای تعیین تکلیف و ترخیص این کالاها صادر شده است.
۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۱:۴۰
استاندار مازندران :
همکاری و مشارکت مردم سبب موفقیت در مدیریت مصرف گاز شده است
وارش نیوز- استاندار مازندران با اظهار این که افزایش جمعیت یک و نیم تا ۲ میلیون مسافران دائمی دلیل اصلی افزایش مصرف انرژی گاز در استان است، گفت: با این وجود تا کنون با همکاری و مشارکت مردم در صرفه جویی و مدیریت مصرف، قطعی گاز خانگی در استان نداشته ایم.
۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۵:۳۶
لوکس نشین ها دنبال فرار از مالیات
وارش نیوز/ طبق لایحه بودجه ۱۴۰۲ واحدهای مسکونی و باغ ویلاهای بیش از ۲۰ میلیارد تومان مشمول مالیات می شوند در حالی که سال گذشته رقم دریافتی مالیات از این خانه ها محقق نشد.
۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۱:۴۲
«رنج برنج» پرونده بررسی مشکلات شالیکاران
واردات دوسر سود برنج برای مافیا/ شالیکار مات شد!
وارش نیوز- فصل شخم و شیار شالی نزدیک است در حالی که شالیکاران نگران فروش محصول انبار شده خود هستند و در این میان مافیای برنج با واردات بیشتر به بازار شوک وارد می کند.
۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۳
معاون دادستان کل کشور خبر داد
دستور دادستانی کل کشور به پلیس برای برخورد قاطعانه با کشف حجاب
وارش نیوز/ معاون دادستان کل در امور نظارت بر دادسراها و ضابطین سراسر کشور طی یادداشتی از صدور بخشنامه‌ای از سوی دادستانی کل کشور به پلیس برای برخورد قاطعانه با جرم کشف حجاب خبر داد.
۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۱:۴۸
اجماع در دقیقه ۱۲۰ برای انتخاب شهردار مرکز استان:
دکتر عباس بادله با برنامه آمد
وارش نیوز/ آنچه که از بررسی و رصد وضعیت اتمسفر پارلمان شهری مرکز استان در لحظات پایانی تصمیم گیری برای انتخاب شهردار ساری بدست آمده بیانگر این است که اعضای شورای شهر ساری بمنظور کنترل آشفتگی ها و سرعت بخشیدن به عبور از دریای پرتلاطم چالش ها و انتظارات ، رفتاری عقلایی و منطبق و همسو با سیاست گذاری و ریل گذاری کلان مدیریت ارشد استان اتخاذ کرده است .
۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۲:۵۵
در پی کاهش ۱۳ درجه ای دمای هوای مازندران :
شرکت گاز مازندران نسبت به احتمال کاهش ۰ هشدار داد
وارش نیوز - مدیر عامل شرکت گاز مازندران نسبت به احتمال کاهش افت فشار گاز هشدار داد و از شهروندان خواست با توجه به سرمای هوا، در مصرف گاز طبیعی صرفه‌جویی کنند تا استان با کاهش افت فشار طی هفته جاری مواجه نشود.
۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۰:۳۱
استاندار:
مرکز ثبت درخواست متقاضیان کار در مازندران راه‌اندازی می‌شود
وارش نیوز- استاندار مازندران با اشاره به آمار بیکاری جوانان با تحصیلات عالی و نیاز به شناسایی و ساماندهی متقاضیان کار در این استان گفت: به همین منظور با راه اندازی مرکز متقاضیان کار در استان این روند را ساماندهی خواهیم کرد.
۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۵:۱۷