پلیس، علم و پژوهش یکی از مهم ترین و محوری ترین وظایف پلیس تامین نظم و امنیت است و قرار است این پلیس در دنیای پیشرفته و پیچیده امروزی با مجرمانی سر و کار داشته باشد که ...
دستگیری سارقان مسافرکش نما در نور فرمانده انتظامی شهرستان نور از شناسائی و دستگیری عاملان سرقت به عنف طلاجات از شهروند نوری در کمتر از ۶ ساعت خبر داد.
آغاز برداشت انواع نارنگی از باغ‌های مرکبات گیلان مدیر امور باغبانی جهاد کشاورزی گیلان گفت : برداشت انواع نارنگی از باغ‌های مرکبات گیلان آغاز شد.
بارش شدید باران در گلستان رئیس گروه پیش‌بینی و هشدار هواشناسی گلستان از ورود سامانه بارشی به استان خبرداد و گفت: این سامانه بارش‌های مؤثری به همراه خواهد داشت.
ملاقات غیرحضوری ۷۰ زندانی در گلستان طی یک ماه رئیس‌کل دادگستری گلستان گفت: بستر برای ۷۰ ملاقات تصویری مددجویان زندان‌های گرگان و گنبدکاووس طی یک ماه فراهم شد.
پرونده ویژه وارش/ از خوبی‌های زلزله چه می‌دانید؟ تا اسمی از زلزله یا زمین‌لرزه به وسط می‌آید، ناخودآگاه، ذهن ها به سوی خرابی و مرگ و میر می‌رود، موضوعی که به دلیل وقوع خسارت‌های سنگین در مازندران و ...
سهم مازندران در طرح جهش تولید مسکن چقدر است؟ مدیرکل راه و شهرسازی مازندران گفت: سهم مازندران در طرح جهش تولید مسکن، سالانه ۳۸ هزار واحد است.
بلایی خودساخته به نام سهل انگاری در رعایت شیوه‌نامه‌ها کرونا ویروس منحوسی که مردم دنیا را با اضطراب همراه کرده است. آمار غم بار جان باختگان و مبتلایان در سراسر جهان بسیار تاسف بار است. برخی از مردم امروزه ...
پرونده ویژه وارش/ یک استاد دانشگاه مدعی شد؛ مازندران؛ درگیر ویلاهای شیک خالی از سکنه! عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس معتقد است، ویلاهای شیک غالبا خالی از سکنه هستند و این افراد صرفا برای داشتن موجب باعث بالا رفتن تغییرات ...
با ارائه ۳ دستورالعمل جدید صادر شد؛ اطلاعیه آموزش و پرورش مازندران درباره نحوه بازگشایی مدارس آموزش و پرورش مازندران درباره نحوه بازگشایی مدارس اطلاعیه صادر کرد.