امروز : سه شنبه ۴ آیان ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۵
سرویس : سیاست زمان :   ۱۳۹۹/۴/۲۱ - ۲۰:۴۷ شناسه خبر : ۷۶۱۹
نماینده ولی فقیه در استان مازندران:
تشکیلات دفاعی؛ اولین تشکیلات اشاره شده در قرآن کریم است نماینده ولی فقیه در استان مازندران گفت: اولین تشکیلاتی که در قرآن کریم به آن اشاره شده است تشکیلات دفاعی است و افرادی که در این گروه قرار می گیرند جند الله می باشند و از ویژگی های این لشکر پیروزی حتمی در برابر لشکر شیطان می باشد و ما به این مهم ایمان کامل داریم.

به گزارش روابط عمومی لشکر عملیاتی 25 کربلا مازندران، حجت الاسلام محمدی لائینی ضمن حضور در جمع پایوران و سربازان لشکر عملیاتی 25 کربلا با بیان این مهم که در قرآن کریم سه نوع تشکیلات برای یک جامعه تعریف شده است، اظهار کرد: دومین تشکیلاتی که قرآن کریم به آن اشاره کرده است، تشکیلات فرهنگی، سیاسی و اجتماعی است.

وی تصریح کرد: افرادی که در این گروه قرار می گیرند حزب الله نامیده می شوند و از ویژگی های آنان رستگاری و سعادتمندی می باشد  و سعی مان بر این  باید باشد تا در مسیر تقویت جریان فرهنگی که همان حزب الله است قرار بگیریم.

نماینده ولی فقیه در مازندران با تاکید اینکه حزب الله در قرآن دارای دو ویژگی است، خاطر نشان کرد: اولین ویژگی حزب الله، ولایت محوری بر مدار ولایت خدا، اهل بیت و معصومین است که هر کسی ولایت خدا و پیامبر اکرم (ص) را داشته و ادامه دهنده ولایت فقیه باشد در تمامی عرصه ها از جمله انقلاب و دفاع مقدس و ... پیروز است .

حجت الاسلام محمدی لائینی افزود: دومین ویژگی حزب الله، ستیز با استکبار و شیاطین است که در مجموع این دو ویژگی، پایه های حزب الله را تشکیل می دهند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به این مهم که سومین تشکیلاتی که در قرآن مجید به آن اشاره شده است تشکیلات عرفانی و معنوی است، ادامه داد: از جمله ویژگی افرادی که در این تشکیلات قرار می گیرند ، هیچ ترس و اندوهی در صحبت ها و اعمالشان دیده نمی شود و برای اینکه مسیر اولیاء الله را طی کنند باید از نماز اول وقت ، نماز شب  ، نماز نافله ، گریه و دیگر اعمال عبادی غافل نمانند.

نماینده ولی فقیه در استان مازندران در سخنان پایانی خود با اشاره به این مهم که اگر کسی اولیاء الله نباشد جز حزب الله و جندالله هم نیست، یادآور شد: در مجموع کسانی که تمام این ویژگی ها را دارا باشند انصارالله نامیده می شود و خدا را شاکر هستم که در جمعی حضور دارم که تمام این ویژگی ها را دارا هستند.

ارسال نظر

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

• نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.


• نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.


آخرین اخبار
بیشتر