امروز : چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۶
سرویس : سیاست زمان :   ۱۳۹۸/۷/۲۰ - ۱۷:۳۷ شناسه خبر : ۳۶۱۹
گزارش وارش نیوز از عملکرد ده ماهه ی بیست و سومین استاندار مازندران:
تنها استاندار ساروی؛ هست و نیست! انتظاراتی که حسین زادگان برآورده نکرد نزدیک ۱۱ ماه از اظهارات آتشین حسین زادگان در روز معارفه اش می گذرد و فقط شیرینی بیان آن ها در خاطر مردم و رسانه ها باقی است. گویا همه چیز یک خواب کوتاه شاید هم سرابی دور بوده است

اختصاصی وارش نیوز - قسمت نخست: بیش از 10 ماه از جلوس حسین زادگان بر کرسی استانداری مازندران می گذرد اما این استان سبز و سرشار ار موهبت خدادادی همچنان حال روز خوشی ندارد و می توان گفت هنوز همه جای آن درد می کند.

هفتم آذر سال 97 برای مردم ساری، فعالان سیاسی این شهر و رسانه های مرکز استان که همواره معتقد بودند ساری به عنوان مرکز استان، هیچگاه در جایگاه واقعی خود قرار نداشته، روزی خاص بود. روزی که حکم اولین استاندار ساروی مازندران، توسط رحمانی فضلی وزیر کشور به احمد حسین زادگان ابلاغ شد تا در هم خواسته 40 ساله مردم ساری محقق شود و هم ضعف ها و کاستی های ربیع فلاح و اسلامی (دیگر استانداران دولت روحانی در مازندران) با این انتخاب و انتصاب، پوشش داده شود. اما دریغ!

اظهارات حسین زادگان در روز معارفه و اعلام سه شعار مهم '' امید اجتماعی، تدبیر اقتصادی و اعتدال سیاسی'' آن چنان برنامه محور و روحیه بخش می نمود که گویی دوران محنت مازندران به سر آمده و روزگاری خوش در راه است.
وی که از معدود استانداران مازندران بود که از آغاز از حمایت مجمع نمایندگان استان برخوردار بود در روز معارفه، از همگرایی بهتر در مازندران با بهره مندی از همه جریانات استان و تجربیات مازندرانی های مقیم تهران سخن گفت و قول داده بود با تمام توان روحی و جسمی، هم استاندار خوبی باشد، هم بقول خودش ''حاج مجید'' خوبی!

امروز نزدیک ۱۱ ماه از آن اظهارات آتشین حسین زادگان می گذرد و فقط شیرینی بیان آن ها در خاطر مردم و رسانه ها باقی است. چرا که نه از امید اجتماعی در استان خبری شد، نه از تدبیر اقتصادی و نه از اعتدال سیاسی. گویا همه چیز یک خواب کوتاه شاید هم سرابی دور بوده است. در این مدت، نه معضلی از معضلات استان کاسته شد نه پروژه ای درخور، افتتاح شد، نه مدیرانی زبده روی کار آمدند و نه از ظرفیت های مازندرانی های تاثیرگذار پایتخت نشین استفاده شد. اوج اعتدال سیاسی حسین زادگان، جابجایی چند فرماندار از شهری به شهری دیگر بوده است و مدیران و بخشدارانی که در حد انتظار ظاهر نشدند و همچنان نارضایتی اجتماعی، جدی ترین چالش مازندران است.

حسین زادگان همچنین در روز معارفه اش، اقدامی مشابه اقدام دکتر روحانی انجام داد و از همه مدیران خواست برنامه های صد روزه کارهای فوق العاده خود را اعلام کنند. اما دیگر نه حرفی از آن به میان آمد و نه به آن پرداخته شد و گویا این برنامه نیز مانند دیگر برنامه های حسین زادگان، ابتر ماند و لابلای بازدیدهای معمول و روزمرگی های تنها استاندار ساروی مازندران، گم شد...  در ادامه این گزارش که به زودی منتشر می شود به طور مفصل تر به چرایی عدم موفقیت حسین زادگان در کرسی استانداری مازندران و دلایل عدم تحقق برنامه های وی خواهیم پرداخت.

با وارش نیوز همراه باشید.
 

ارسال نظر

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

• نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.


• نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.


آخرین اخبار
بیشتر