امروز : پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۶
سرویس : اجتماعی زمان :   ۱۳۹۷/۶/۲۳ - ۱۴:۳۴ شناسه خبر : ۲۱۴۵

تاکید استاندار گلستان بر توزیع یکسان و متوازن امکانات بهداشتی و درمانی در استان استاندار گلستان با بیان اینکه بیشتر امکانات بهداشتی و درمانی استان در مرکز استان و گرگان متمرکز شده و بعضی نقاط دورتر بهره کمتری برده اند، گفت: توزیع امکانات بهداشتی و درمانی باید در همه نقاط استان به صورت یکسان و متوازن انجام شود.

وارش نیوز: به گزارش ایسنا، به نقل از استانداری گلستان، سید مناف هاشمی در هجدهمین کنگره سالانه اعصاب کودکان ایران در گرگان، اظهار کرد: باید از ظرفیت بخش خصوصی و سرمایه گذاران در حوزه سلامت استفاده شود.

وی با اشاره به کمبودهای استان در زمینه تخت های بیمارستانی و هتلینگ، افزود: باید با استفاده از ظرفیت سرمایه گذاران و پزشکان در قالب ایجاد شرکت های تعاونی و غیره و کمک های ملی و استانی، کمبودهای استان را برطرف کنیم.

استاندار گلستان از پزشکان خواست تا در زمینه فعالیت های اقتصادی در استان حضور پررنگ تری داشته باشند و تصریح کرد: اگر امکانات مورد نیاز مردم در استان فراهم باشد، بدون شک از اعزام بیماران برای انجام معاینات و درمان به تهران یا سایر کلان شهرها جلوگیری خواهد شد که این موضوع کاهش چشمگیری در هزینه های درمان بیماران خواهد داشت.

هجدهمین کنگره اعصاب کودکان ایران به همت دانشگاه علوم پزشکی گلستان و انجمن مغز و اعصاب کودکان و نوجوانان ایران، گروه آموزشی اعصاب اطفال دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، انجمن علمی نورومتابولیک ایران با موضوع تازه های بیماریهای مغز و اعصاب در کودکان به مدت سه روز در استان گلستان در حال برگزاری است.

ارسال نظر

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

• نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.


• نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.