امروز : سه شنبه ۴ آیان ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۲
سرویس : سیاست زمان :   ۱۴۰۰/۶/۲ - ۱۵:۱۶ شناسه خبر : ۱۱۴۰۳

بابایی کارنامی: چرا از ظرفیت فرهیختگان مازندران در کابینه استفاده نشد؟ وارش نیوز/ نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی از نوع چینش کابینه دولت سیزدهم انتقاد کر و گفت: همیشه از ظرفیت ارزشمند فرهیختگان مازندران استفاده شده است اما این بار شاهد نبودیم شخصیتی مازندرانی به عنوان اعضای اصلی کابینه معرفی شود.

علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی در اخطار قانون اساسی جلسه امروز مجلس با استناد به اصل ۳ قانون اساسی خطاب به دولت و مجلس عنوان کرد: استان مازندران از فرهیختگان بسیار زیادی برخوردار است، در تمام دولت ها و در کابینه ها از این ظرفیت ارزشمند استفاده شده است اما این تنها دولتی است که در آن شاهد نبودیم شخصیتی مازندرانی به عنوان اعضای اصلی کابینه معرفی شود.

وی افزود: بر اساس قانون اساسی و آیین نامه داخلی  شیوه بررسی صلاحیت وزرا باید بر اساس واقعیت و قوانین منطبق باشد، اما برخی از همکاران ما به ویژه در بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی علوم متاسفانه واقعیت ها را در نظر ندارند و به اسناد بالادستی نگاهی ندارند، امروز بسیاری از استاید دانشگاه ها از واقعیات امروز دانشگاه ها آگاه هستند، بررسی های ما باید بر اساس واقعیات کشور باشد.

 

ارسال نظر

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

• نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.


• نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.


آخرین اخبار
بیشتر