امروز : سه شنبه ۴ آیان ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۴
سرویس : سیاست زمان :   ۱۴۰۰/۵/۲۶ - ۰۸:۰۷ شناسه خبر : ۱۱۲۹۳
استاندار مازندران تاکید کرد
قاطعیت در اجرای طرح ممنوعیت سفر و تردد در مازندران مازندران- وارش نیوز/ استاندار مازندران بر قاطعیت در اجرای طرح ممنوعیت سفر و تردد دراین استان خبر داد.


احمد حسین زادگان در گفت و گو با خبرنگاران از قاطعیت در اجرای طرح ممنوعیت سفر و تردد خبر داد.

وی افزود:از ابتدای شیوع کرونا همواره بر سختگیری در اجرای پروتکل ها تاکید داشته ام.

استاندار مازنددرات تصریح کرد: معتقد بوده و هستم که شرایط مازندران با سایر نقاط کشور متفاوت است و با نسخه واحد نمی توان با شیوع کرونا در این استان مقابله کرد.

وی افزود: مازندران درتمامی تعطیلات به مقصد سفر پایتخت نشینان و استان های همجوار مبدل شده و رشد پدیده ای به نام خانه دوم و خوش نشینی را نیز به این سفرها باید افزود.

حسین زادگان اظهارکرد: هیچ استانی درکشور با این حجم تردد درطول سال مواجه نیست و همین امر موجب شده تا هم استانی های عزیز همواره انتظار مانع شدن از سفرها را مطالبه کنند.

وی تاکید کرد: دراجرای طرح ممنوعیت تردد از اعضای ستاد به ویژه نیروی انتظامی استان خواسته ام که با شدت و قاطعیت مانع از سفرهای غیرضروری و حضور مسافران غیر بومی شوند.

استاندار مازندران  گفت: کادردرمان استان و اعضای ستاد کرونا هیچ گاه در انجام وظیفه و سلامت مردم کوتاهی نکرده اند و درتمامی ماه های شیوع کرونا،پای کار بوده اند.

حسین زادگان افزود: متاسفانه کرونا و جان مردم بهانه ای برای برخی شیطنت ها در فضای مجازی شده است؛این حاشیه های بی پایه و اساس را به جان خریده ایم و دراجرای طرح ممنوعیت تردد و تعطیلی اصناف کوتاهی نخواهیم کرد.

وی تصریح کرد: سلامت مردم، میدان این رفتارهای غیراخلاقی نیست،همه درقبال کرونا و زندگی مردم مسئول هستیم.

استاندار مازندران دربخش دیگر سخنانش گفت:  نیروی انتظامی و بسیج ازابتدا تا پایان طرح، نظارت و مدیریت  بر جاده ها را با تلاش شبانه روزی انجام خواهند داد و تنها به خودروهایی اجازه تردد خواهند داد که قصد گذر از استان را داشته باشند؛ ورودی و خروجی شهرها کاملا کنترل می شود واجازه ورود داده نخواهد شد.

حسین زادگان با اشاره به نظارت بر فضای شهرها و روستاهای استان گفت:همکاری اصناف در تعطیلی اماکن عمومی با وجود شرایط دشوار اقتصادی ارزشمند و ستودنی بوده و بیانگر اهمیتی است که بازاریان ما برای سلامت و جان مردم قائل هستند.

استاندار مازندران به نقش رسانه ها در آگاهی بخشی و شناخت بهتر مردم اشاره کرد و گفت:از رسانه های استان می خواهم در اجرای طرح ممنوعیت با مجریان همکاری داشته و با انعکاس آنچه درحال انجام است به مردم آرامش خاطر دهند.

وی از همکاری و هماهنگی میان فرماندران،نیروی انتظامی و سپاه در هدایت و مدیریت ممنوعیت های اعمال شده قدردانی کرد و گفت:مازندران همواره میزبان شایسته مسافران و گردشگران بوده اما در شرایط کنونی که سلامتی مردم درخطر است باید به درک متقابل رسید تا زنجیره انتقال کرونا شکل نگیرد و ترددها متوقف شود.

ارسال نظر

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

• نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.


• نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.


آخرین اخبار
بیشتر