امروز : پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۱
سرویس : اجتماعی زمان :   ۱۳۹۹/۴/۸ - ۱۹:۲۸ شناسه خبر : ۷۳۴۲
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران مطرح کرد:
فوت ۱۹ نفر بر اثر حوادث کار در مازندران وارش نیوز- مدیرکل پزشکی قانونی مازندران گفت: ۱۹ نفر براثر حوادث ناشی از کار طی دو ماه امسال جان خود را از دست دادند که افزایش۱۸ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است.

به گزارش وارش نیوز، علی عباسی با بیان اینکه طی دو ماه سال جاری ۱۹ نفر در حوادث ناشی از کار جان خود را از دست دادند که این رقم در مقایسه بامدت مشابه سال قبل ۱۸ درصد افزایش داشت، افزود: طی دو ماهه سال جاری بیشترین آمار تلفات حوادث کار در شهرستان‌های بابل با چهار، قائمشهر با سه فوتی ثبت شده است.

وی افزود: همچنین بر اساس این گزارش طی دو ماه سال جاری بیشترین آمار تلفات در اردیبهشت با ۱۲ و فروردین با هفت فوتی گزارش شده است واز این تعداد ذکر شده ۱۶ نفر متأهل و مابقی مجرد و یک نفر از فوت شدگان ناشی از حوادث کار دارای ملیت غیر ایرانی (افغان) هستند.

وی ادامه داد: سنین ۲۱ تا ۳۰ سال با ۵ مورد دارای بیشترین فوتی و کمتر از ۲۰ سال با یک فوتی کمترین آمار را داشتند.

عباسی تصریح با بیان اینکه سقوط از بلندی بیشترین علت مرگ در حوادث کار بوده است، افزود: سقوط از بلندی با ۱۰ مورد، اصابت جسم سخت با هفت و برق گرفتگی با دو مورد علل بیشترین فوتی‌ها بوده است.

وی افزود: بر اساس آمار مراکز پزشکی قانونی استان ۹۸ نفر مصدوم شامل ۹۶ مرد و مابقی زن ناشی از حوادث کار به پزشکی قانونی مراجعه کردند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۱۹ درصد کاهش داشت.

ارسال نظر

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

• نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.


• نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.


آخرین اخبار
بیشتر