امروز : شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۰
سرویس : فرهنگ و هنر زمان :   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۳:۰۶ شناسه خبر : ۴۵۲۶

قابل توجه متولی فرهنگ و هنر مازندران در ماههای اخیر تناقص و ناعدالتی هایی از سوی متولی فرهنگ و هنر استان در حال شکل گیری است که باعث سردرگمی اهالی حوزه هنر علی الخصوص اهالی موسیقی شده است.

نامه وارده/ در ماههای اخیر تناقص و ناعدالتی هایی از سوی متولی فرهنگ و هنر استان در حال شکل گیری است که باعث سردرگمی اهالی حوزه هنر علی الخصوص اهالی موسیقی شده است.

کسانی که در این عرصه فعالیت میکنند، کاملا متوجه این ناهماهنگی و بی نظمی ها شده اند، در واقع سوال اینجاست که چه بر آن ها و خانواده هایشان میگذرد؟ چه کسی از آنها حمایت میکند؟

در این برهه حساس اجتماعی که مردم عزیز مازندران، تشنه برگزاری برنامه های شادی بخش و نشاط آور هستند ولی متاسفانه سیاست های نابخردانه مسولین ذی ربط باعث شده تا هنردوستان و مردم عزیزمان از خدماتی که توسط فعالین این عرصه میتواند ارائه شود محروم گردند.

البته شاید متولی فرهنگ و هنر استان مازندران دلیلی منطقی برای اتخاذ این نوع تصمیماتش که موجب گلایه اهالی موسیقی شده داشته باشد ولی هرچه که هست این نوع تصمیمات هم باعث عدم برگزاری برنامه های نشاط آور برای شهروندان مازنی و هم باعث کوتاه شدن دست کسانی شده که از راه حلال و با زحمات فراوان برای شور و نشاط اجتماعی تلاش میکردند.

مطمئنا اندکی تامل و همراهی از سوی مسئولین مربوطه باعث رونق و ترویج اجراهای موسیقی در شهرهای مختلف استان شده و اینکار تدبیر، پیگیری و همت متولی فرهنگ و هنر استان را می طلبد تا با رفع موانع اجراهای موسیقی زنده، نشاط و شادی را برای مردم شهرهای مختلف مازندران به ارمغان بیاورد.

در اینباره بیشتر و جزئی تر موارد و مشکلات را برایتان ارسال خواهم کرد.

یک فعال حوزه موسیقی در مازندران

ارسال نظر

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

• نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.


• نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.


آخرین اخبار
بیشتر