امروز : دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۹
سکه و طلا دوباره ارزان شد
رئیس اتحادیه طلا و جواهر با اشاره به روند ثبات و نوسان کاهشی ارز در بازار داخلی، افزایش پنج دلاری بهای طلا طی یک هفته اخیر را بی‌تاثیر در روند قیمت سکه و طلا در بازارهای داخلی دانسته و از کاهش مجدد قیمت‌ها در این بازار خبر داد.
۱۴۰۲/۶/۱۷ - ۱۹:۵۴
فوت ۴ عضو یک خانواده نوشهری بر اثر آتش‌سوزی منزل مسکونی
رییس سازمان آتش‌نشانی نوشهر حریق سیم برق را دلیل آتش‌سوزی یک واحد مسکونی و فوت چهار نفر از اعضای یک خانواده در نوشهر اعلام کرد.
۱۴۰۲/۶/۱۷ - ۱۹:۲۷
محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران
رییس پلیس راه مازندران از اعمال محدودیت‌های ترافیکی تا ساعت ۶ صبح روز یکشنبه ۱۹ شهریور ماه ۱۴۰۲ در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.
۱۴۰۲/۶/۱۵ - ۰۰:۴۷
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران مطرح کرد؛
تعویض کفپوش سالن شهید بهشتی محمودآباد با اعتبار ۶۰۰ میلیون تومانی
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اینکه ورزش دین شناسی، رفتارشناسی و مکتب شناسی است، گفت: کفپوش سالن شهید بهشتی محمودآباد با اعتبار ۶۰۰ میلیون تومانی در هفته تربیت بدنی تعویض می‌شود.
۱۴۰۲/۶/۱۵ - ۰۰:۳۸
۳ هزار اثر هنرمندان ۵ کشور به اشکواره حسینی در آمل ارسال شد
بیش از ۳ هزار اثر هنرمندان ۵ کشور به ششمین اشکواره ملی فرهنگی هنری حسینی در آمل ارسال شده است.
۱۴۰۲/۶/۱۵ - ۰۰:۳۵
از بازار لوازم التحریر چه خبر/ چه کسی سود می‌کند
رئیس اتحادیه فروشندگان نوشت افزار ضمن ارائه توضیحاتی درباره وضعیت قیمت، تقاضا و تامین بازار و اینکه در حاضر کمبودی در بازار وجود ندارد، گفت که در سال‌های قبل مردم سعی می‌کردند بیشتر خرید خود را در شهریور و مهر انجام دهند، اما حالا روش خرید لوازم التحریر تغییر کرده و مردم ترجیح می‌دهند به مرور و در طول سال اقلام مورد نیاز خود را تهیه کنند.
۱۴۰۲/۶/۱۵ - ۰۰:۲۷
آزمون استخدامی وزارت امور خارجه برگزار می‌شود
وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با همکاری مرکز آزمون جهاد دانشگاهی، آزمون استخدامی نیروی انسانی وزارت امور خارجه ۱۴۰۲ را برای جذب ۱۲۰ نفر برگزار می‌کند.
۱۴۰۲/۶/۱۵ - ۰۰:۱۹
رییس دبیرخانه کارگروه سلامت و امنیت غذایی مازندران:
تولید ۳ هزار تن زباله، آلودگی آب‌های زیرزمینی را افزایش می‌دهد
رییس دبیرخانه کارگروه سلامت و امنیت غذایی مازندران با اشاره به اینکه تولید ۳ هزار تن زباله، آلودگی آب‌های زیرزمینی را افزایش می‌دهد، گفت: موضوعات آب و فاضلاب، مصرف کودهای شیمیایی، سموم و آفت‌کش‌ها در کشاورزی، وجود سگ‌های ولگرد و نقاط حادثه خیز جاده‌ای از تهدیدکننده‌های دائمی سلامت استان هستند.
۱۴۰۲/۶/۱۲ - ۲۳:۰۱
استاندار مازندران در هفته دولت گفت:
برنامه مهم دولت و استانداری رضایت‌مندی مردم از مسؤولان است
استاندار مازندران با تاکید بر اینکه مردم استان از مدیران توقع مازندران قوی را دارند، گفت: آنچه که برای دولت مهم بوده، رضایت‌مندی مردم از مسؤلان است که مورد توجه مجموعه استانداری قرار دارد.
۱۴۰۲/۶/۷ - ۲۳:۵۴
ستادمرکزی اربعین کشور از مردم خواست:
زائران زمان سفر خود را به روزهای پایانی موکول نکنند
ستاد مرکزی اربعین حسینی(ع) از زائران خواست ترجیحاً از مرز خروجی برای بازگشت به کشور استفاده نکنند و با موکول نکردن زمان سفر خود به روزهای پایانی، زمان سفر و توقف در شهرهای زیارتی را کوتاه کنند.
۱۴۰۲/۶/۷ - ۲۳:۴۲