امروز : یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۰
با مدیری که از او نفرت داریم، چگونه رفتار کنیم؟
وارش نیوز/ یکی از ارکان مهم ایجاد آرامش در محیط کار دانستن راه و روش رفتار با مدیر است به خصوص مدیری که رابطه خوبی با شما ندارد.
۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۱۴
کمک‌های اولیه برای آسیب‌های شایع سالمندان
وارش نیوز/ کمک‌های اولیه برای افراد مسن در هنگام برخورد با زمین خوردن، سوختگی، مشکلات قلبی عروقی یا سایر حوادث رایج مفید است. اقدامات اصلی را که در صورت بروز حوادث باید انجام دهید در این مطلب توضیح داده‌ایم.
۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۱۰
چرا مدام خمیازه می‌کشید؟
وارش نیوز/ همه ما طی روز خمیازه می‌کشیم، مثلا وقتی در حال خوردن صبحانه هستیم یا بعد از ناهار که احساس خواب‌آلودگی می‌کنیم. اما بین گاهی خمیازه‌کشیدن و زیاد خمیازه‌کشیدن تفاوت وجود دارد.
۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۰:۱۹
گزارشی از یک پژوهش؛
مجردهای شهرستانی بیشتر کجا زندگی می‌کنند؟
وارش نیوز- تفاوت محیط جغرافیایی، میزان دسترسی به کار، زن یا مرد بودن و نیز سطح تحصیلات از شاخص‌هایی به شمار می‌آید که ارتباطشان با تجرد به اثبات رسیده است.
۱۴۰۱/۱۰/۴ - ۱۳:۳۸
در این مسائل بر نوجوانتان نظارت نکنید
وارش نیوز/ به گفته یک روانشناس نوجوان، والدین اغلب از تغییرات سنی فرزندشان احساس نگرانی می‌کنند و به همین دلیل سعی می‌کنند در همه مسائل نوجوانشان نظارت و کنترل کنند؛ در حالی که نظارت بر نوجوان، در برخی مسائل ضروری و در برخی مسائل آسیب‌زاست.
۱۴۰۱/۹/۲۹ - ۱۴:۰۱
این ویژگی مهم در ازدواج را نادیده نگیرید
وارش نیوز/ متخصصان زوج درمانی می‌گویند بی‌توجهی به تشابه در جهان‌بینی با طرف مقابل و ازدواج صرفاً از روی اجبار و پاسخگویی به نیازهای جنسی می‌تواند باعث ایجاد مشکلاتی جدی در زندگی مشترک شود.
۱۴۰۱/۹/۱۳ - ۱۶:۴۲
خطر مقاومت میکروبی با مصرف زیاد آنتی بیوتیک‌ها
وارش نیوز- مصرف زیاد آنتی بیوتیک‌ها با همه گیری کرونا طی سه سال اخیر افزایش قابل توجهی یافته و مقاومت میکروبی را در بدن ایجاد کرده که باعث بی اثر شدن این داروها بر بهبودی بیماری می‌شود.
۱۴۰۱/۹/۳ - ۱۰:۲۷
آیا ممکن است به تروما مبتلا شویم؟
وارش نیوز/  افرادی که به این عارضه مبتلا می شوند دچار تعارضات خودشان هستند. طبق دیدگاههای روان کاوی احتمال دارد علت های خاص و متفاوتی هم برایشان وجود داشته باشد اما در مورد کسانی که برایشان نورز جنگ به کار برده می‌شد عمدتا کسانی بودند که واکنش های روانی غیر عادی را در هنگام نبرد یا میدان جنگ از خودشان نشان می‌دادند.
۱۴۰۱/۹/۲ - ۰۸:۵۸
وقتی حالتان بد است این کارها را نکنید
وارش نیوز/ حال بد مصادیق زیادی دارد. یکی با حال بد، خلقش پایین می‌آید، دیگری احساسات ناخوشایندی را تجربه می‌کند مثل غم یا تنفر یا خشم و....در این شرایط اما نباید اشتباهاتی را انجام دهیم.
۱۴۰۱/۸/۳۰ - ۱۲:۳۹
با این راهکارها ممکن است خوش شانس‌تر شوید!
وارش نیوز/ بسیاری معتقدند این شانس و اقبال است که فرمان زندگی را به دست دارد و آن را هدایت می‌کند. درواقع آن ها بر این باور هستند که بخش هایی مهم از زندگی ما تحت تأثیر خوش‌شانسی یا بدشانسی است، اما آیا واقعاً چنین چیزی واقعیت دارد؟
۱۴۰۱/۸/۲۶ - ۱۰:۰۰