امروز : دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۵
یک کارشناس روانشناسی عنوان کرد؛
اختلافات زناشویی را چگونه حل و فصل کنیم/تبعات بزرگنمایی تعارض
وارش نیوز/ یک کارشناس روانشناس گفت: زوجین برای حل اختلاف و داشتن رابطه سالم، باید سبک تفکر خود را در مورد عادی بودن وجود تعارض در زندگی تغییر دهند.
۱۴۰۰/۵/۲۵ - ۰۸:۱۰
روانشناسی «پساکرونا»؛ از یادگیری رفتاری تا تعمیم ذهنی ترس
تهران- وارش نیوز- نزدیک به یک سال و نیم از ورود ویروس کرونا می‌گذرد و در این مدت طولانی عوارض گسترده‌ای برای همه جوامع پدید آمده، از پیامدهای اقتصادی و معیشتی تا معضلات اجتماعی، فرهنگی و بهداشتی اما دو موضوع مهم سلامت‌ِ جسم و روان و معضلات آن، بسیار گسترده و دامنگیر بوده است.
۱۴۰۰/۴/۲۳ - ۱۴:۰۵
کارشناس اقتصاد دریا :
اقتصاد ما تشنه دریاست| اشتباه ۱۰۰ ساله در پرداختن به توسعه خشکی محور
وارش نیوز/ بیک محمدلو، استاد دانشگاه و فعال حوزه اقتصاد دریا با تاکید بر این که اقتصاد ما تشنه دریاست، گفت: یکی از ایرادات بخش دریایی ما این است که دیتا و آمار و اطلاعات به صورت منسجم و در یکجا جمع نشده است.
۱۴۰۰/۴/۱۶ - ۰۸:۰۵
زنان سرپرست خانوار و لزوم دیدگاهی نو در توانمندسازی آن­ها
وارش نیوز/. تغييرهاي ايجاد شده در جوامع در دهه‌هاي اخير سبب ايجاد تغيير ساختار خانواده، پذيرش مسئوليت بيشتر و استرس بيشتر جهت اداره‌ي زندگي گرديده است.
۱۴۰۰/۱/۱۷ - ۱۷:۳۴
کشورهای مختلف چگونه از کودکان در فضای مجازی محافظت می‌کنند؟
وارش نیوز/ همزمان با افزایش استفاده از اینترنت به خصوص از سوی کودکان و نوجوانان، کشورهای مختلف قوانین و سیاست هایی برای حفاظت از حقوق و امنیت آنها در فضای مجازی تصویب کرده‌اند.
۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۰:۴۶
علل و عوامل بروز پدیده قاچاق کالا
وارش نیوز/ ضرورت نگاه راهبردی و هوشمندانه به امر مقابله به پدیده قاچاق در ابعاد مختلف نرم ‌افزاری و سخت ‌افزازی توسط نهادهای مختلف یکی از موارد مهمی است که باید مورد نظر قرار گیرد.
۱۳۹۹/۷/۸ - ۱۶:۰۳
علائم افسردگی پاییزی را بشناسید
وارش نیوز/ روانشناس درباره افسردگی فصلی گفت: بسیاری از افراد در فصل پاییز و زمستان با افزایش آنزیم خواب دچار افسردگی فصلی می شوند.
۱۳۹۹/۷/۸ - ۱۰:۳۶
لزوم مشارکت مردم در ساخت شهرآباد
وارش نیوز/ تحول و تکامل در یک گروه، یک جریان بطنی است و فرایند آبادانی و عمران اجتماعی در جامعه بزرگ‌تر از یک گروه، از این بطنی‌تر است
۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۰:۱۵
شورمست ریشه در هویت تاریخی، فرهنگی و باستانی
وارش نیوز/ روستای شورمست از توابع سوادکوه در مازندران از فرهنگ، تاریخ، رسوم، پایبندی به سنت های کهن،آئین مذهبی،کسب علوم علمی روز برخوردار بوده که برخی موارد جهت آشنایی و احیائ سنت ها، در یادداشت ذیل تقدیم می شود.
۱۳۹۹/۷/۲ - ۱۳:۲۳
در یک پژوهش داخلی بررسی شد
خیانت زناشویی، چگونه شکل می‌گیرد؟
وارش نیوز/ پای بند نبودن به تعهدات زناشویی، امر ناپسندی است که گاه به از هم گسیختن بنیان خانوارها می‌انجامد. محققان کشور برای کاهش این پدیده شوم در جوامع، فرایند شکل‌گیری آن را به زیر ذره‌بین تحقیقاتی خود برده‌اند.
۱۳۹۹/۶/۲۳ - ۱۳:۴۶