امروز : چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۸
زنان سرپرست خانوار و لزوم دیدگاهی نو در توانمندسازی آن­ها
وارش نیوز/. تغييرهاي ايجاد شده در جوامع در دهه‌هاي اخير سبب ايجاد تغيير ساختار خانواده، پذيرش مسئوليت بيشتر و استرس بيشتر جهت اداره‌ي زندگي گرديده است.
۱۴۰۰/۱/۱۷ - ۱۷:۳۴
کشورهای مختلف چگونه از کودکان در فضای مجازی محافظت می‌کنند؟
وارش نیوز/ همزمان با افزایش استفاده از اینترنت به خصوص از سوی کودکان و نوجوانان، کشورهای مختلف قوانین و سیاست هایی برای حفاظت از حقوق و امنیت آنها در فضای مجازی تصویب کرده‌اند.
۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۰:۴۶
علل و عوامل بروز پدیده قاچاق کالا
وارش نیوز/ ضرورت نگاه راهبردی و هوشمندانه به امر مقابله به پدیده قاچاق در ابعاد مختلف نرم ‌افزاری و سخت ‌افزازی توسط نهادهای مختلف یکی از موارد مهمی است که باید مورد نظر قرار گیرد.
۱۳۹۹/۷/۸ - ۱۶:۰۳
علائم افسردگی پاییزی را بشناسید
وارش نیوز/ روانشناس درباره افسردگی فصلی گفت: بسیاری از افراد در فصل پاییز و زمستان با افزایش آنزیم خواب دچار افسردگی فصلی می شوند.
۱۳۹۹/۷/۸ - ۱۰:۳۶
لزوم مشارکت مردم در ساخت شهرآباد
وارش نیوز/ تحول و تکامل در یک گروه، یک جریان بطنی است و فرایند آبادانی و عمران اجتماعی در جامعه بزرگ‌تر از یک گروه، از این بطنی‌تر است
۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۰:۱۵
شورمست ریشه در هویت تاریخی، فرهنگی و باستانی
وارش نیوز/ روستای شورمست از توابع سوادکوه در مازندران از فرهنگ، تاریخ، رسوم، پایبندی به سنت های کهن،آئین مذهبی،کسب علوم علمی روز برخوردار بوده که برخی موارد جهت آشنایی و احیائ سنت ها، در یادداشت ذیل تقدیم می شود.
۱۳۹۹/۷/۲ - ۱۳:۲۳
در یک پژوهش داخلی بررسی شد
خیانت زناشویی، چگونه شکل می‌گیرد؟
وارش نیوز/ پای بند نبودن به تعهدات زناشویی، امر ناپسندی است که گاه به از هم گسیختن بنیان خانوارها می‌انجامد. محققان کشور برای کاهش این پدیده شوم در جوامع، فرایند شکل‌گیری آن را به زیر ذره‌بین تحقیقاتی خود برده‌اند.
۱۳۹۹/۶/۲۳ - ۱۳:۴۶
تیراندازی های غیر قانونی تهدیدی بر احساس ناامنی جامعه
وارش نیوز/ تیر اندازی های غیر قانونی یکی از مسائل بسیار خطرناکی است که امنیت یک منطقه را به مخاطره می اندازدو ضمن بروز پیامد های اجتماعی و امنیتی موجب نگرانی مردم و مسئولین و کاهش احساس امنیت عمومی می شود.
۱۳۹۹/۶/۱۸ - ۱۶:۵۶
مجردی، سهم جوانان از ازدواج!
وارش نیوز/ ازدواج در کنار تولد و مرگ و طلاق یکی از چهار حادثه مهم زندگی آدمی است. تولد بدون اطلاع و اراده مولود اتفاق می‌افتد، مرگ هم تا حدود زیادی خارج از کنترل اوست، ولی ازدواج و طلاق دو حادثه‌ای هستند که تصمیم فرد می‌تواند در آن‌ها مؤثر باشد.
۱۳۹۹/۶/۱۵ - ۰۹:۳۴
چالش مهاجرت از روستا به شهر
وارش نیوز/ مهاجرت علاوه بر مشکلات اجتماعی، اقتصادی و سیاسی که دارد مستلزم تغییراتی خاص است که مطابقت و سازگاری با آن‌ها اغلب مشکلاتی را برای فرد و جامعه ایجاد می‌کند...
۱۳۹۹/۵/۲۶ - ۰۹:۳۲