امروز : چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۵:۵۴
مدرسه علمیه باقرالعلوم(ع) سوادکوه شمالی رزمایش وکمک مؤمنانه
گفتگوی عبدالله( علی) شهمیرشورمستی خبرنگار و تحلیل گر وارش نیوز با حجت الاسلام یونسی مدیر و استاد مدرسه علمیه باقرالعلوم (ع) سوادکوه شمالی در خصوص رزمایش مؤمنانه.
۱۳۹۹/۲/۲۸ - ۱۰:۳۵
روز روابط عمومی و ارتباطات مبارک اما...
روابط عمومی و تنشی به نام "آگاهی و تخصص"
وارش نیوز/ اگر شما نقاش، نویسنده، معلم، خلبان، پلیس، کشاورز و یا پزشک هستید حتما می‌توانید ابزارها، تعاریف و شرح وظایف شغل خود را در چند جمله به سادگی بیان کنید اما این موضوع درباره‌ روابط عمومی حتی سخت‌تر و پیچیده‌تر است چراکه با عنوان کردن مشاغل دیگر حداقل تصویری کلیشه‌ای وجود دارد اما روابط عمومی برای اغلب افراد هم‎چنان ناشناخته و مبهم مانده است.
۱۳۹۹/۲/۲۷ - ۱۳:۰۴
جای خالی نظام بیمه‌ای در جبران خسارت کرونایی
وارش نیوز - یکی از شیوه‌های جبران آسیب حوادث غیر مترقبه تکیه بر نظام بیمه است ، در حالی که در مساله شیوع ویروس کرونا جای خالی بیمه‌ها در جبران خسارات بخش‌های اقتصادی به وضوح احساس می‌شود.
۱۳۹۹/۲/۲۲ - ۱۷:۳۶
رمضان؛ ماه پرواز به ملکوت عالم در سایه بازگشت به خوبی‌ها
وارش نیوز/ امام جمعه نور ماه رمضان را ماه پرواز به ملکوت عالم در سایه بازگشت به خوبی‌ها دانست و گفت: هر بازگشتی امر پسندیده‌ای نیست اما بازگشت از بدی‌ها، لغزش‌ها و گناهان به خوبی‌ها کار پسندیده‌ای است که به آن توبه گفته می‌شود.
۱۳۹۹/۲/۲۱ - ۲۱:۰۷
سبک زندگی در پساکرونا چگونه خواهد بود؟
وارش نیوز/ نکته حائز اهمیتی که وجود دارد این است که نمی‌دانیم بیماری کرونا از کشورمان و حتی جهان چه زمانی به اتمام می‌رسد، بیماری کرونا فشار روانی مردم را افزایش داده در صورتیکه بنابر نظر متخصصان این بیماری هم مثل آنفلوانزا و سایر بیماری‌ها در جامعه رایج خواهد شد اما باید بپذیریم تا زمانی که کرونا وجود دارد باید با آن زندگی کنیم از جهتی زندگی ما در این شرایط باید به سمتی برود که تهدید آن را بتوانیم در کنار خانواده با سبک زندگی سالم تبدیل به فرصت شاد و مفرح کنیم که فشار روانی ما بر این بیماری کاهش پیدا کند.
۱۳۹۹/۲/۱۸ - ۰۹:۳۰
فرمانده قرارگاه پدافند زیستی سپاه کربلا مطرح کرد:
۱۵۰۰ کارگاه تولیداقلام بهداشتی برپا شد/توزیع ۱۹۱ هزار بسته معیشتی
وارش نیوز - فرمانده قرارگاه پدافند زیستی سپاه کربلا گفت: تاکنون بیش از هزار و ۱۵۶ کارگاه مردمی و جهادی در استان برای مقابله با کرونا به تولید اقلام بهداشتی پرداختند.
۱۳۹۹/۲/۱۵ - ۱۹:۵۳
به مناسبت هفته معلم؛
دغدغه یک معلم از دیار علوی ‌مازندران‌
وارش نیوز/ کار معلم فقط داشتن یک شغل نیست؛ او با روح، فکر و ذهن انسان‌ها در ارتباط است، معلم باید مسائل و مشکلات مالی، خانوادگی، عاطفی و غیره خود را کاملا کنار گذاشته و با ظاهر و روحیه‌ای مناسب وارد کلاس درس شود، او نباید اجازه دهد این موارد روی کیفیت کار او در کلاس تاثیر منفی بگذارد.
۱۳۹۹/۲/۱۵ - ۱۹:۵۳
استاد گروه اقتصاد دانشگاه علم و فناوری مازندران:
سیاست‌های دولت برای سال ۹۹ در بازار "سرمایه" تشویقی است
وارش نیوز؛ استاد گروه اقتصاد دانشگاه علم و فناوری مازندران گفت: ورود نقدینگی به بازارهای موازی مانند ارز و طلا سمی برای اقتصاد ایران است و جز افزایش تورم توسط سوداگران اقتصادی نتیجه دیگری رقم نخواهد خورد.
۱۳۹۹/۲/۱۴ - ۱۰:۵۹
وقتی نفت و بورس کرونایی می‌شوند
وارش نیوز؛ بیماری کووید ۱۹ موسوم به کرونا علاوه بر مشکلات متعدد، حال پس از حدود ۱۰۰ روز از تولد خود بازهم مشکل جدیدی را دامن زد. ضربات مهلک کرونا این بار نفت را مورد یورش قرار داد و همزمان با شیوع همه گیر این ویروس خطرناک و مرموز در جهان تقاضا برای نفت و مشتقاتش کاهش چمشگیری پیدا کرد.
۱۳۹۹/۲/۱۴ - ۱۰:۵۲
منیعی‌: برخی گفتند خودت را به مصدومیت بزن و برای قلعه‌نویی بازی نکن
وارش نیوز- پیشکسوت استقلال گفت: آبی‌پوشان آن سال‌ها در دیدارهای پایانی در جناح چپ بازیکن نداشت. فردی که به مدیرعاملی وقت استقلال نزدیک بود به من گفت که خودت را به مصدومیت بزن و بازی نکن. آنها می‌خواستند قلعه‌نویی را برکنار کنند اما من شرافت فوتبالی خود را با دنیا عوض نکردم.
۱۳۹۹/۲/۱۳ - ۲۲:۳۱