امروز : جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۴:۱۴
شیوع ویروس کرونا باعث کوچ مردم به سمت استارت‌آپ‌ها شد
رشد استارت‌آپ‌ها در کشور روند خوبی را آغاز کرده و حوزه فعالیت بسیار گسترده دارد، نسل جوان به این باور رسیده که می‌تواند آینده خود را در دست بگیرد و یک کسب و کار تازه‌ای را راه‌اندازی و مدیریت کند و با ورود ویروس کرونا به کشور نیاز مردم به استارت آپ‌ها بیشتر شد.
۱۳۹۹/۱/۱۱ - ۱۴:۲۰
باید و نبایدهای مصرف ویتامین ‌D برای پیشگیری از شیوع کرونا
یک پزشک فوق تخصص بیماری‌های گوارشی با بیان اینکه این روزها با توجه به شیوع بیماری کرونا بر مصرف ویتامین‌های محلول در چربی مثل ویتامین D بسیار تاکید می‌شود، گفت: اکثر مردم دچار کمبود ویتامین D هستند و باید سعی در جبران کمبود این ویتامین در بدن کرد چراکه برای مقابله با ویروس کرونا مقدار مشخصی از مصرف ویتامین D تعریف شده است به عنوان مثال برای فرد بالغ ویتامین D با سطح بالای ۵ را می‌توان در نظر گرفت.
۱۳۹۹/۱/۱۰ - ۱۳:۵۳
مسئول بسیج دانشجویی مازندران:
مطالبه‌گری از نخبگان نکته مهم در سال جهش تولید است
مسئول بسیج دانشجویی مازندران مطالبه‌گری از قشر نخبگانی جامعه را در شعار امسال مهم برشمرد و گفت: مطالبه‌گری از قشر نخبگان به مسئولان کمک می‌کند تا تمام تمرکزشان را برای اولویت مسائل اصلی جامعه بگذارند.
۱۳۹۹/۱/۷ - ۱۱:۲۸
یک کارشناس اقتصادی مطرح کرد
جهش تولید فرصتی برای بهتر شدن وضعیت اقتصاد کشور
یک کارشناس اقتصادی گفت: جهش تولید می‌تواند فرصتی باشد تا شرایط اقتصاد ایران را که در دهه ۹۰ به واسطه نرخ رشد اقتصادی منفی و راهکارهای نامناسب برای بهبود رفاه اجتماعی با مشکلاتی رو به رو شد تغییر دهد.
۱۳۹۹/۱/۶ - ۱۱:۵۴
پویش اجتماعی سهم من در بحران کرونا؛
چرا درک عمیق نداریم؟
یک استاد دانشگاه عقیده دارد: وقتی سرمایه اجتماعی کاهش می‌یابد، شاید صدای هم را بشنویم اما به هم گوش نمی‌کنیم؛ شاید همدیگر را ببینیم اما به هم نگاه نمی‌کنیم؛ یعنی درک عمیق همراه ما نیست و بسیار سطحی از موضوعات گذر می‌کنیم.
۱۳۹۹/۱/۶ - ۱۱:۴۳
استاد گروه اقتصاد دانشگاه علم و فناوری مازندران مطرح کرد
رونق کسب و کارهای اینترنتی بهترین راهکار اقتصادی
استاد گروه اقتصاد دانشگاه علم و فناوری مازندران گفت: رونق کسب و کارهای اینترنتی بهترین راهکار اقتصادی است که کشور ایران با فراهم کردن زیرساخت‌ها می‌تواند به آن دست پیدا کند.
۱۳۹۹/۱/۵ - ۱۲:۵۱
هشدارهای یک متخصص مبتلا به کرونا از محل قرنطینه:
مبتلایان فاقد علامت، ناقلِ کرونا هستند / به دیدار بزرگترها نروید
مینو محرز- فوق تخصص بیماری‌های عفونی و رییس مرکز تحقیقات ایدز ایران که این روزها خودش هم به بیماری کرونا مبتلا شده و در قرنطینه خانگی به سر می‌برد، از مردم خواست که در خانه بمانند، خود را در معرض ویروس کرونا قرار ندهند، در ایام عید به دیدن بزرگ‌ترها نروند تا اوج کووید-۱۹ را از سر بگذرانیم.
۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۳:۳۵
درب ورودی منزل خط قرمز هر خانه برای مقابله با کرونا ویروس
بهترین راه مقابله با ویروس کرونا عبور نکردن از خط قرمزها و تقویت سیستم ایمنی بدن است و در کنار آن شستن و ضد عفونی کردن دست‌ها در طول روز و اجتناب از زدن دست به صورت، چشم و دهان حدود ۶۵ درصد می‌تواند مانع آلوده شدن و گسترش ویروس‌ها شود.
۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۳:۳۳
عضو هیئت علمی گروه روانشناسی دانشگاه مازندران:
بحران استرس کرونا بیش از اصل بیماری نگران کننده است
عضو هیئت علمی گروه روانشناسی دانشگاه مازندران گفت: بحران بیماری روحی روانی کرونا بیش از اصل بیماری نگران کننده است.
۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۴:۵۱
بهترین ضد عفونی کننده برای مقابله با کرونا ویروس چیست؟
عضو هیئت علمی گروه میکروبیولوژی دانشگاه مازندران گفت: مناسب‌ترین و بهترین ضد عفونی کننده سطوح الکل اتانول با غلظت ۷۰ درصدی است.
۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۲۰:۵۴