امروز : پنج شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۰
برای مقابله با کرونا چه تغذیه‌های مناسبی استفاده کنیم؟
کرونا کووید ۲۰۱۹ یک بیماری ویروسی است و از آنجا که ویروس کرونا باعث آسیب به ریه و دستگاه تنفس انسان می‌شود می‌توان آن را به بیماری‌های تنفسی نسبت داد اما این ویروس در بدن میزبانانِ با سیستم ایمنی قوی، قادر به تاثیرگذاری نبوده بنابراین تقویت سیستم ایمنی بدن یکی از مواردی است که از سوی کارشناسان همواره توصیه می‌شود.
۱۳۹۸/۱۲/۷ - ۱۵:۴۱
مسئول بسیج دانشجویی مازندران:
"عدم مشارکت مردم در انتخابات" به مشکلات کشور می‌افزاید
مسئول بسیج دانشجویی مازندران با اشاره به اینکه عدم مشارکت مردم در انتخابات به مشکلات کشور می‌افزاید، گفت: ما برای پیشرفت کشورمان لازم است در انتخابات حضور حداکثری داشته باشیم.
۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۴
عشق و اعتماد والدین، نیاز دختران در دوره بلوغ
یک روانپزشک کودک ونوجوان گفت: دوره بلوغ باعث بروز نگرانی‌ها در دختران می‌شود و در این زمان آنها بیش از هر چیز به عشق و اعتماد والدین نیاز دارند.
۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۲:۱۳
عضو هیئت علمی گروه علوم سیاسی دانشگاه مازندران:
"شرکت در انتخابات" امید به آینده را بیشتر خواهد کرد

۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۲:۱۰
کسب ۲۲ مدال رنگارنگ ورزشکاران بابلسری در رقابت‌های آسیایی و جهانی
رییس اداره ورزش و جوانان بابلسر با اشاره به اینکه این شهرستان در سال‌ گذشته بیش از ۱۷ مدال آسیایی، جهانی و بین المللی داشته است، گفت: امسال نیز ورزشکاران این شهرستان ۲۲ مدال آسیایی، جهانی و بین المللی در حوزه قایقرانی، کشتی، پرورش اندام و ورزش‌های رزمی کسب کردند که بی‌سابقه بوده است.
۱۳۹۸/۹/۱۱ - ۱۳:۰۷
در گفت و گویی اختصاصی با وارش نیوز مطرح شد؛
افزایش قیمت بنزین در ایران منطقی نیست
عضو هیئت علمی گروه اقتصاد دانشگاه آزاد قائمشهر گفت: مسئولان ذی‌ربط ادعا می‌کنند با افزایش قیمت بنزین مصرف آن کاهش می‌یابد که به هیچ عنوان منطقی نیست.
۱۳۹۸/۹/۷ - ۱۱:۱۵
مدیرکل گردشگری مازندران در گفتگوی اختصاصی با وارش مطرح کرد،
آسفالت مسیر خاکی چشمه سورت تا پایان سال ۹۹
فرزانه، تعریض و آسفالت مسیر منتهی به چشمه سورت را از جمله اقدامات مهم و اثرگذار برشمرد و گفت: یک و نیم کیلومتر از ۳ کیلومتر آن آسفالت شده و مابقی نیز تا پایان سال ۹۹ به پایان می رسد.
۱۳۹۸/۹/۵ - ۰۸:۳۳
دستگذار دبیر حزب مردمی اصلاحات مازندران در گفتگوی اختصاصی با وارش نیوز؛
حسین زادگان قدرت اجرایی و استقلال رای ندارد/ تغییر صد در صدی نمایندگان مازندران در مجلس یازدهم
دستگذار با انتقاد از عملکرد ضعیف نمایندگان مازندران در مجلس، اظهار کرد: بر این باورم در انتخابات مجلس یازدهم تغییر صد در صدی نمایندگان را مازندران شاهد خواهیم بود. نمایندگان علاوه بر قانونگذاری و نظارت در رفع مسائل مازندران بسیار ضعیف عمل کردند و نتیجه آن شد که کشاوزری، صنعت و گردشگری استان هر سه عقیم بماند.
۱۳۹۸/۸/۲۸ - ۰۹:۱۲
انتقاد شدید نماینده جوان مازندران به افزایش قیمت بنزین؛
قیمت بنزین باید به نرخ قبلی بازگردد/ هزار دلیل می آورم این طرح به زیان مردم است/ دولت جیب مردم را کوچک نکند نمی خواهد بسته حمایتی بدهد
دامادی با بیان اینکه این اقدام دولت یکطرفه و غیرقانونی است و حتما با آن برخورد می شود، گفت: با افزایش قیمت بنزین، سبد خانوار مردم گران تر خواهد شد و قیمت بنزین باید به نرخ قبلی بازگردد
۱۳۹۸/۸/۲۵ - ۱۱:۳۶
گفتگویی با استاد دانشگاه اوکلاهاما درباره طرح انتقال آب خزر
وزارت نیرو: راهی جز انتقال آب خزر وجود ندارد/ استاد دانشگاه اوکلاهاما: مطالعات حرف دیگری می‌زنند
«نقد من به این اتفاق پایه‌ای‌تر از این حرف‌هاست، مسئله اصلی این است که توجیه اجرای این طرح به این صورت در این مقطع چیست؟ تنها در صورتی باید به این سمت برویم که تمام راه حل‌های ممکن در مقصد یعنی استان سمنان انجام شده باشد.»
۱۳۹۸/۷/۲۶ - ۱۹:۴۲