امروز : چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۹
بمناسبت دوم مهر روز جهانی غار
وارش نیوز/ غار و طاق غار، عارضه ای طبیعی که در زندگی نیاکان و جنگجویان اثراتی غیرقابل انکار داشت بگونه ای که غارهای صعب العبور پناه گاهی مستحکم برای نظامیان و غارهای نزدیک برای دامداران و شکارچیان حائز اهمیت بود، در ادامه محتوای گفتگو با احمد باوند یکی از پژوهشگران غارشناسی، تاریخ و فرهنگ عامه تقدیم می شود.
۱۳۹۹/۷/۳ - ۱۰:۴۷
رئیس هیاتهای مذهبی سوادکوه و سوادکوه شمالی تشریح کرد:
ارائه خدمات مطلوب و اجرای پروتکل های بهداشتی در اماکن عزاداری توسط کانون هیئت های مذهبی سوادکوه
وارش نیوز/ در زمان شیوع کرونا ویروس، کانون هیئت های مذهبی سوادکوه و سوادکوه شمالی برای ساماندهی هیئت‌ ها و اجرای پروتکل های بهداشتی در اماکن عزاداری، خدمات مطلوبی ارائه نمود
۱۳۹۹/۶/۲۴ - ۱۸:۳۲
آیا کودکان چاق مستعد ابتلا به کرونا هستند؟
تهران - وارش نیوز- اضافه وزن و چاقی در کودکان به یک مشکل سلامت عمومی تبدیل شده، کم‌تحرکی و آپارتمان‌نشینی، زنگ خطر شیوع بیماری‌های غیرواگیر در آنها را در آینده‌ای نزدیک به صدا در آورده و از سوی دیگر در شرایط کرونایی کودکان چاق بیشتر مستعد ابتلا به این ویروس هستند.
۱۳۹۹/۶/۱۵ - ۱۰:۴۹
هلال احمر سوادکوه در دهه اول محرم در مسیر جلوه های فرهنگ عاشورایی
وارش نیوز/ امسال عزاداری سرور و سالار شهیدان به شیوه های دیگری برگزار گردید که دستورالعمل های بهداشتی و عزاداری بصورت شبکه های مجازی در کانون توجه قرار گرفته اند.
۱۳۹۹/۶/۱۱ - ۱۶:۴۱
موفقیت بخش دریایی ایران‌ با وجود تحریم‌های شدید‌ کشتیرانی/ تأمین کالای اساسی متوقف نشد
وارش نیوز/ موفقیت بخش دریایی ایران با وجود تحریم‌های شدید کشتیرانی، متوقف نشدن تأمین کالای اساسی، اعمال تعرفه‌های رقابتی برای جذب خطوط کشتیرانی و صاحبان کالا، رونمایی از سامانه جامع بندری در آینده نزدیک و افزایش ظرفیت بنادر کشور به ۲۸۵ میلیون تن، از مواردی بود که در گفت‌‌وگوی معاون وزیر راه و شهرسازی با فارس مطرح شد.
۱۳۹۹/۶/۱۰ - ۰۹:۲۵
وزیر نفت: آزارهای زیادی دیدم
تهران- وارش نیوز- روزنامه ایران امروز شنبه نوشت: قطار در حال حرکت وزارت بیژن زنگنه، بار دیگر به مقابل نمایندگان مجلس رسیده؛ اما نه از طریق سؤال و استیضاح، بلکه از مسیر سران قوا! ۱۱۴ نماینده مجلس شورای اسلامی نامه‌ای به سران سه قوه نوشته‌اند و در این نامه بیان کرده‌اند که هدفشان از نوشتن این نامه ۵ بندی، تذکر به سران ۳ قوه است و «ادامه حضور بیژن زنگنه در مسند وزارت نفت خلاف منافع و مصالح ملت و کشور است.»
۱۳۹۹/۶/۱ - ۰۸:۴۹
رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه و سوادکوه شمالی:
شیوه نامه عزاداری در فصل کرونا از الزام سلامت است
سوادکوه- وارش نیوز/صداقتی رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه و سوادکوه شمالی در خصوص الزام سلامت و شیوه نامه عزاداری در فصل کرونا خبر داد.
۱۳۹۹/۶/۱ - ۰۸:۲۵
رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه؛
فعالیت هیئت های ورزشی سوادکوه و ورزش در روستا از نگاه مسئول ورزش شهرستان
نقش ورزش در سلامتی جسم و روح ، نشاط فردی و اجتماعی اهمیتی فراوان دارد و هدایت، برنامه ریزی ورزش و هیئت‌های ورزشی نیز با سیاستگزاری فدراسیون و وزارتخانه و اجرای مدیران ورزشی و روسای هیئت‌ها صورت می گیرد بر همین اساس به گفتگو با رئیس ورزش و جوانان سوادکوه پرداختیم.
۱۳۹۹/۵/۳۰ - ۰۹:۰۷
آسیب های روانی کرونا بر سلامت مردان/بروز پدیده کاهش اعتماد به نفس
وارش نیوز/ یک متخصص روانشناسی، نسبت به بروز پدیده کاهش اعتماد به نفس مردانه در روزهای کرونایی هشدار داد.
۱۳۹۹/۵/۱۵ - ۱۳:۵۷
در گفت‌وگو با شهردار زیرآب ِ سوادکوه مطرح شد؛
از حواشی تا پاسخ به سوالات افکار عمومی و عملکردها
سعید قلی نژاد شهردار زیرآب ِ سوادکوه در گفتوگویی اختصاص با خبرنگار وارش نیوز از حواشی تا پاسخ به سوالات افکار عمومی و عملکردها در این شهر سخن گفت.
۱۳۹۹/۵/۱۳ - ۲۱:۵۹