امروز : پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۵۸
نوید مدیرکل راه و شهرسازی برای محور تزانزیت سوادکوه و جاده های مواصلاتی
سوادکوه- وارش نیوز/ بررسی کیفی و کمی پروژه های عمرانی و برنامه های سفر ریاست سازمان برنامه و بودجه در گفتگو با نظری مدیرکل راه و شهرسازی مازندران در سوادکوه...
۱۳۹۹/۵/۲۲ - ۱۶:۵۲
مدیرکل راه و شهرسازی مازندران؛
هلال احمر و تردد محور سوادکوه تنها مسیر تریلی رو ورودی به مازندران نیازمند نگاه حمایتی است
سوادکوه- وارش نیوز/ دکتر سید محمد نظری مدیرکل راه و شهرسازی مازندران به اتفاق هیات همراه، فرماندار و خبرنگاران از بعضی از پروژه های عمرانی سوادکوه بازدید می کرد در ادامه بازدیدها با رعایت پروتکل بهداشتی در جمع صمیمی خانواده پرتلاش هلال احمرسوادکوه در پایگاه امدادونجات ارفعده حضور یافت و در خصوص اختصاص زمین به هلال احمر سوادکوه شمالی و نگاه حمایتی به پایگاه‌های امداد و نجات جوارم، ارفعده و دوگل سخن گفت.
۱۳۹۹/۵/۲۲ - ۱۰:۱۳
عدم استقبال اصناف استان زنجان از وام کرونایی / مبلغ پایین وام دردی از مردم دوا نمی‌کند
زنجان ـ وارش نیوز/ یکی از آثار و پیامدهای مخرب و جدی کرونا آسیب به وضعیت اقتصادی مردم است و حمایت‌های دولت در این راستا تا به این لحظه جوابگوی نیازهای مردم نبوده است.
۱۳۹۹/۵/۲۱ - ۱۴:۲۱
تدابیر پیشگیرانه و نظارتی بخشداری سوادکوه شمالی در مقابله با کرونا ویروس
وارش نیوز/ مازندران بالاخص نواحی کوهستانی و سرسبز سوادکوه و سوادکوه شمالی همه ساله میزبان خیل عظیم مسافران بود اما در فصول کرونایی اهالی سوادکوه و سوادکوه شمالی با توجه به روحیه مهمان نوازی، ترجیح می دهند بخاطر سلامت مسافران و روستائیان بعد از ریشه کن شدن کرونا ویروس، پذیرای مهمانان و مسافران باشند.
۱۳۹۹/۵/۲۱ - ۰۸:۲۸
سیاست یک بام و دو هوای معادن در مازندران/ تولیدات ذخایر معدنی مازندان از بین رفته است
«معادن و ذخایر معدنی جایگزین اقتصاد نفتی شود» این بیانات رهبر معظم انقلاب درباره اهمیت معادن و ذخایر معدنی است که جایگاه ویژه‌ای در رشد و پیشرفت اقتصادی کشور دارد. اگر نگاهی به اهداف چشم انداز ۱۴۰۴ بیندازیم برای رسیدن به یک کشور مقتدر در منطقه و دست برتر داشتن در معادلات بین المللی نیاز است به نهادینه سازی اقتصاد مقاومتی که از مولفه‌های آن خودکفایی و ایجاد اشتغال پایدار است؛ از همین رو معادن و ذخایر معدنی به عنوان مولفه مهم در اقتصاد بدون نفت، یک بازوی قدرتمند برای تحول اقتصادی در داخل کشور و منطقه ای به شمار می‌رود.
۱۳۹۹/۵/۲۱ - ۰۸:۲۱
ناشنوایان و آشفته بازار سمعک
تهران - وارش نیوز- کرونا و تحریم‌ها شرایطی سختی را بر مردم تحمیل کرده حال اگر فردی در خانواده‌ای نیاز مداوم به تجهیزات پزشکی یا توانبخشی داشته باشد، نیازهای معیشتی در اولویت قرار می‌گیرند، بنابراین برای یک پدر یا مادر ‌نیمه‌شنوا در خانواده‌ای با درآمد کم، چاره‌ای نمی‌ماند جز آنکه جهت تامین این نیازها و خورد و خوراک، موهبت شنیدن از طریق سمعک را نادیده بگیرد و در جهان بدون صدا تلاش کند تا چرخ زندگی را بچرخاند.
۱۳۹۹/۵/۲۰ - ۱۰:۲۵
بنای یِکه برج، سوادکوه مازندران
وارش نیوز از بنای یِکه برج، سوادکوه مازندران با مصاحبه از با باستان شناس و تاریخ شناس حوزه سوادکوه گزارش می دهد.
۱۳۹۹/۵/۱۹ - ۱۱:۳۵
به مناسبت عید غدیر برگزار شد؛
حرکت "کاروان شادی" بسیجیان محمودآبادی ویژه عید غدیر
همزمان با عید غدیر خم، کاروان شادی بسیجیان و نوجوانان محمودآبادی با همکاری بخش فرهنگی هنری سپاه ناحیه برپا شد.
۱۳۹۹/۵/۱۹ - ۰۹:۱۱
رمزگشایی از امامزاده ای در روستای غرب مازندران
وارش نیوز/ امامزاده سید الحسین (ع) روستای پلت کله در هفت کلیومتری شهر تنکابن غرب مازندران واقع گردیده است. با بررسی سیره زندگانی و سرگذشت حسین بن محمد که در پلت کله مدفون می باشد این حدس بیشتر تقویت می شود که این بزرگوار از اعقاب امام معصوم می باشد.
۱۳۹۹/۵/۴ - ۱۶:۱۶
پیشنهادهای نجومی برای تاراج زمین‌های کشاورزی مازندران
ساری - وارش نیوز- وقتی یک واحد مسکونی ۴۰ متری در تهران به قیمت این روزها تا ۲ میلیارد تومان خرید و فروش می‌شود ، پرداخت این مبلغ در خوشبینانه‌ترین وضعیت برای پنج هزار متر مربع زمین کشاورزی در مازندران برای خریدار و هم فروشنده بسیار شیرین به نظر می‌رسد ، موضوعی که با هشدار مدیران جهاد کشاورزی مواجه شده است.
۱۳۹۹/۴/۲۹ - ۰۹:۱۴