امروز : چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۶
علت وقفه ۳ ساله ساخت بزرگ ترین بیمارستان فوق تخصصی شهرستان چالوس چیست؟!
وارش نیوز- فرد خیری که سه سال گذشته برای ساخت بزرگ ترین بیمارستان فوق تخصصی سرطانی چالوس حدود ۲ هزار میلیارد ریال اعتبار پرداخت کرده برای اجرایی شدن این طرح مهم درمانی همچنان در انتظار پاسخ مسوولان امر برای تخصیص زمین است.
۱۴۰۲/۷/۱۸ - ۱۱:۱۰
کاهش کیفیت نان و افزایش دور ریز
وارش نیوز/ کاهش کیفیت نان و افزایش دور ریز آن سبب نارضایتی مردم شهرستان بابل شده و از مسئولان خواسته اند تا برای افزایش کیفیت اقدام موثری انجام دهند.
۱۴۰۲/۷/۱۸ - ۱۰:۰۰
از صحت و سقم واگذاری پلاژهای دولتی چخبر؟!
وارش نیوز- مولدسازی پلاژهای دولتی به «نفع مردم» بعد از دستور صریح رئیس جمهور برای آزادسازی سواحل با هدف توسعه اقتصادی و رونق گردشگری در استان مازندران در مسیر تحقق قرار گرفته است و در در روزهای اخیر با پیگیری های انجام شده استخر مجتمع ساحلی و تفریحی محمودآباد با حضور استاندار مازندران آزاد شد.
۱۴۰۲/۷/۱۷ - ۰۹:۵۶
غوغای بازارچه های محلی در روستاها
اختصاصی وارش نیوز/ روستای واسکس از نمونه روستاهای قدیمی دارای ۴۵۰ خانوار وجمعیتی بالغ بر ۱۸۵۰ نفر در منطقه علی آباد قائشمهر قرار دارد . این روستا به دلیل اجرای طرح هادی و وجود آبندان وتپه ماهوری های بسیار زیبا علی الخصوص امام زاده سید ذکریا (ع)‌ و وجود چشمه هزارون محل اطراق مسافرین از دور و نزدیک واطرف و اکناف میباشد روستای واسکس در زًمره روستای هدف نمونه گردشگری قرار گرفت. امام زاده سید زکریا سالانه تعداد زیادی گردشگر و زائر را به سوی خود می کشاند.این امام زاده که از نوادگان امام موسی کاظم (ع) است و در دوره ی قاجار بنا گردید.
۱۴۰۲/۷/۱۵ - ۱۵:۳۸
از بازار لوازم التحریر چه خبر/ چه کسی سود می‌کند
رئیس اتحادیه فروشندگان نوشت افزار ضمن ارائه توضیحاتی درباره وضعیت قیمت، تقاضا و تامین بازار و اینکه در حاضر کمبودی در بازار وجود ندارد، گفت که در سال‌های قبل مردم سعی می‌کردند بیشتر خرید خود را در شهریور و مهر انجام دهند، اما حالا روش خرید لوازم التحریر تغییر کرده و مردم ترجیح می‌دهند به مرور و در طول سال اقلام مورد نیاز خود را تهیه کنند.
۱۴۰۲/۶/۱۵ - ۰۰:۲۷
ژن‌های مقاوم به درمان سرطان برای اولین بار کشف شد
دانشمندان برای اولین بار با کشف دو ژن جدید موفق شدند ژن‌هایی را که در مقابل شیمی درمانی و درمان سرطان مقاومت ایجاد می‌کنند، شناسایی کنند.
۱۴۰۲/۶/۱۵ - ۰۰:۱۷
جنس عشق به اباعبدالله فرق دارد/ حال و هوای به یاد ماندنی از موکب‌ها تا بین‌الحرمین
زائران عاشق امام حسین (ع) در حالی به پیاده‌روی اربعین امسال آمدند که با وجود تکراری بودن آمدنشان اعتقاد بر امضای آقا سیدالشهدا بر پای نامه دعوت‌شان دارند.
۱۴۰۲/۶/۱۲ - ۲۳:۰۶
استاندار مازندران در هفته دولت گفت:
برنامه مهم دولت و استانداری رضایت‌مندی مردم از مسؤولان است
استاندار مازندران با تاکید بر اینکه مردم استان از مدیران توقع مازندران قوی را دارند، گفت: آنچه که برای دولت مهم بوده، رضایت‌مندی مردم از مسؤلان است که مورد توجه مجموعه استانداری قرار دارد.
۱۴۰۲/۶/۷ - ۲۳:۵۴
ستادمرکزی اربعین کشور از مردم خواست:
زائران زمان سفر خود را به روزهای پایانی موکول نکنند
ستاد مرکزی اربعین حسینی(ع) از زائران خواست ترجیحاً از مرز خروجی برای بازگشت به کشور استفاده نکنند و با موکول نکردن زمان سفر خود به روزهای پایانی، زمان سفر و توقف در شهرهای زیارتی را کوتاه کنند.
۱۴۰۲/۶/۷ - ۲۳:۴۲
دانش آموز مازندرانی ،نخبه معلولی که در کنکور خوش درخشید
دیدار و تقدیر فرمانده سپاه کربلا از دانش آموز نخبه معلولی که در کنکور خوش درخشید فرمانده سپاه کربلا با سیداسماعیل نصراللهی رتبه ۲۵ کنکور علوم انسانی دیدار و از وی و خانواده اش تقدیر کرد.
۱۴۰۲/۶/۷ - ۲۳:۱۴