امروز : پنج شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۹
کرونا چه مشاغلی را بیشتر تهدید می‌کند؟
این روزها کادر درمانی بیمارستان‌ها، بیشتر از هر شغل دیگری در معرض خطر کرونا هستند. اما آرایشگرها، بانکداران، کارگران ساختمانی و نگهبان‌های اماکن شلوغ، فروشندگان، رانندگان تاکسی و ... نیز در معرض تهدید قرار دارند.
۱۳۹۸/۱۲/۷ - ۱۵:۳۹
آخرین وضعیت بیماری کرونا در مازندران
کرونا خانواده بزرگی از ویروس‌ها هستند که بیماری‌های مختلفی را از سرماخوردگی معمولی گرفته تا سندرم حاد و شدید تنفسی ایجاد می‌کند این بیماری به نام سندرم نارسایی تنفسی شناخته شده است و شیوع کرونا ویروس در شهرهای کشور منجر به تصمیمات بهداشتی شد.
۱۳۹۸/۱۲/۵ - ۱۲:۲۹
به بهانه هفته سلامت مردان؛
مردان ایرانی وقت و پول دکتر رفتن ندارند/ سلامت باشد برای روز آخر!
جامعه پزشکی کشور معتقد است که مردان ایرانی کمتر به سلامت خود اهمیت می دهند و همین مسئله باعث شده برخی بیماری ها که می تواند به آسانی درمان شود، به خاطر بی اعتنایی آقایان، تشدید شود.
۱۳۹۸/۱۲/۱ - ۱۲:۳۶
ریاضی درس زندگی، تفکر و حل مساله است
آموزش و پرورش می‌گوید مباحث دشواری مانند انتگرال را از سرفصل دروس حذف می‌کنیم تا برای دروس مهارتی جا باز شود و از سویی دیگر کارشناسان می‌گویند این دروس سخت عین مهارت‌آموزی هستند.
۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۴۸
جشنواره گل ارکیده در نوشهر:
از گل نازک‌تر به ارکیده نگویید

۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۹:۴۹
فراگیر شدن نهضت مهارت افزایی در حوزه رزمی یکی از فعالیت‌های بسیج است
نقش بسیج از ابتدای انقلاب اسلامی، بی بدیل و موثر بوده و در طول زمان‌های مختلف در حوزه خدمت‌رسانی به مردم تعریف شده است چراکه بسیج به معنای خدمت‌رسانی خالصانه و بدون چشم داشت به مردم عزیز ایران اسلامی است.
۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۹:۴۶
پشت پرده گرانی دلار چیست؟/ کاسبان FATF از افزایش قیمت ارز چقدر سود می‌برند؟
در هفته های اخیر افراد و گروه هایی تلاش دارند با ایجاد جو روانی بر التهابات ارزی دامن بزنند که در سال های ۹۶ و ۹۷ هم مرتبا سیگنال افزایش قیمت ارز را می‌دادند؛ الان هم همان بازوی رسانه ای به میدان آمده تا در راستای اهداف کاسبان FATF عمل کند.
۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۸:۴۴
وعده های محقق نشده نمایندگان مازندران
مازندران منطقه آزاد نشد/ دفن زباله در ساحل محمودآباد
بازخوانی وعده‌های انتخاباتی نمایندگان مازندران در انتخابات دوره دهم حاکی از این است که برخی از این شعارهای تبلیغاتی همچنان در حد یک وعده باقی مانده است.
۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۲:۴۰
اعتیاد دوست داشتنی به خرید
اشتیاق افراطی در خرید که گاه با عنوان "اعتیاد به خرید" نیز شناخته می‌شود؛ به اعتقاد برخی از تحلیلگران اجتماعی و روانشناختی به سبب دستیابی به سرخوشی،شادی لحظه‌ای، کنترل افکار و هیجانات منفی بروز کرده و تداوم می‌یابد.
۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۰۹:۰۴
گزارش وارش درباره بهترین نوستالژی دهه فجر:
چرا بوی گل سوسن و یاسمن ماندگار شد؟
دهه فجر انقلاب اسلامی برای همه ما ایرانیان در هر کجای این سرزمین مادری که زندگی کنیم یادآور خاطرات بسیاری است، خواه بزرگسال باشیم یا کهنسال، خواه جوان یا میانسال و خواه نوجوان، خاطره‌های دهه فجر در حافظه تاریخی ما همواره شیرین و دلپذیرند.
۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۳:۴۴