امروز : سه شنبه ۶ آیان ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۴
عملیات عمرانی پس از سیل اخیر در بخش‌هایی از دهستانهای سوادکوه شمالی
وارش نیوز/ بارش سنگین باران در نیمه های شب یکشنبه ششم مهر ماه، عامل خسارت به راه ارتباطی روستاهای درزیکلا، اسپوک،امام کلا، همچنین قطع برق روستاهای غوزک رودبار و ریکو شده است پس از آن نیروهای عملیاتی راهداری و برق با هماهنگی فرماندار و بخشدار وارد کار شدند.
۱۳۹۹/۷/۱۰ - ۱۲:۴۰
ساحل خواری در گیلان؛ پیدا و پنهان در میان واقعیت و آمارها
رشت - وارش نیوز- دریای خزر با وسعت ۶۰۰ هزار و ۳۸۴ کیلومتر مربع بزرگترین دریاچه یا کوچکترین دریای جهان محصور در خشکی؛ ثروتی بزرگ در شمال ایران که مواهبش بی شمار و سودای بهره مندی اختصاصی از آن بسیار است.
۱۳۹۹/۷/۸ - ۱۰:۵۵
کمین دودِ غبارآلود سر راه جوانان
سنندج - وارش نیوز- تفریحات ناسالم همچون قلیان کشیدن، پرسه در خیابان و پارک‌ها، چرخیدن در فضای مجازی، نزاع خیابانی، اعتیاد، خودکشی و قتل، جوانان ما را به لبه پرتگاه کشانده و آنها را از تفریحات سالم گذشته همچون بازی بومی، محلی، دورهمی دوستانه، ورزش‌های مفرج و هیجان انگیز دور و به وادی قلیان، دود و تفریحات ناسالم برده است.
۱۳۹۹/۶/۳۰ - ۰۸:۵۹
باورم نمی‌شد، روزی کارتن‌ خواب شوم
تهران - وارش نیوز- باورم نمی‌شد من هم یک روز آواره خیابان‌ها و کارتن خواب شوم. آن‌هایی که مثل من در خیابان زندگی می‌کنند، چیزی برای باختن ندارند. جانشان در دست خودشان است و فقط یاد گرفته‌اند چطور زنده بمانند و برای زندگی بجنگند.
۱۳۹۹/۶/۱۵ - ۱۰:۳۳
۴ هزار بسته معیشتی و حمایتی در مرحله دوم نهضت کمک مومنانه توزیع شد
وارش نیوز/ آیین توزیع ۴ هزار بسته معیشتی و حمایتی بنیاد مستضعفان مازندران و سپاه کربلا در مرحله دوم نهضت کمک مومنانه در دهه اول ماه محرم پیش از ظهر امروز با حضور آیت الله لائینی نماینده محترم ولی فقیه در مازندران، آیت الله معلمی امام جمعه شهرستان قائمشهر، مدیرکل بنیاد مستضعفان مازندران، سرهنگ جواد بخشی معاون هماهنگ کننده سپاه کربلا و دیگر مسئولین استانی در معاونت آماد و پشتیبانی سپاه کربلا برگزار شد.
۱۳۹۹/۶/۵ - ۱۹:۵۵
گزارش وارش از ساخت مسکن محرومین در مازندران؛
۴ واحد مسکن محرومین در ساری افتتاح شد
به همت سپاه شهرستان ساری و با محوریت حوزه مقاومت بسیج ثارالله (ع) سپاه این شهرستان و گروه جهادی شهید مدافع حرم حاج سعید کمالی و با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره) و خیرین نیکوکار با حضور آیت الله لائینی "نماینده محترم ولی فقیه در استان"، سرهنگ پاسدار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا، ریاست کمیته امداد مازندران و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی در روستای همت آباد ساری آیین افتتاح ۴ واحد مسکن برگزار شد.
۱۳۹۹/۶/۲ - ۲۱:۴۵
دام شرکت‌های هرمی و وسوسه یک شبه پول‌دار شدن
تهران - وارش نیوز- شاید خیلی‌ها این جمله را شنیده باشند که می‌خواهی به راحتی پولدار شوی؟ فلانی با ورود به این کار یک شبه راه صد ساله را رفته، الان بهترین خانه و ماشین را دارد، عده‌ای نیز با شنیدن این صحبت وسوسه شده و به سمت پولدار شدن واهی سوق می‌یابند، عده‌ای نیز با تحقیق به این نتیجه می‌رسند که پولدار شدن آسان نیست و حتما باید پای خلافی در میان باشد.
۱۳۹۹/۵/۲۶ - ۱۰:۰۱
گزارش ریاست دانشگاه شهید بهشتی سوادکوه و فرماندار شهرستان از فرایند موزه معدنی سوادکوه
سوادکوه- وارش نیوز/ سالیانی نه چندان دور معادن البرز مرکز در اشتغال و تولید با حدود ۷۰۰۰ اشتغال مستقیم و هزاران تن تولید خودنمایی می کردند و بخش اعظمی از خاطرات مردم را تشکیل می دادند اما به هردلیلی به سراشیبی افول دچار شدند، حال با همت مسئولین علمی و اجرایی دانشگاه شهید بهشتی و مدیران تخصصی ايميدرو و البرز مرکزی طرح موزه معدنی با برآورد هزینه مالی در رئوس امور قرار گرفت و توسط روابط عمومی دانشگاه فراخوان جذب سرمایه گذار اعلام خواهد شد .
۱۳۹۹/۵/۲۵ - ۱۳:۳۱
نوید مدیرکل راه و شهرسازی برای محور تزانزیت سوادکوه و جاده های مواصلاتی
سوادکوه- وارش نیوز/ بررسی کیفی و کمی پروژه های عمرانی و برنامه های سفر ریاست سازمان برنامه و بودجه در گفتگو با نظری مدیرکل راه و شهرسازی مازندران در سوادکوه...
۱۳۹۹/۵/۲۲ - ۱۶:۵۲
مدیرکل راه و شهرسازی مازندران؛
هلال احمر و تردد محور سوادکوه تنها مسیر تریلی رو ورودی به مازندران نیازمند نگاه حمایتی است
سوادکوه- وارش نیوز/ دکتر سید محمد نظری مدیرکل راه و شهرسازی مازندران به اتفاق هیات همراه، فرماندار و خبرنگاران از بعضی از پروژه های عمرانی سوادکوه بازدید می کرد در ادامه بازدیدها با رعایت پروتکل بهداشتی در جمع صمیمی خانواده پرتلاش هلال احمرسوادکوه در پایگاه امدادونجات ارفعده حضور یافت و در خصوص اختصاص زمین به هلال احمر سوادکوه شمالی و نگاه حمایتی به پایگاه‌های امداد و نجات جوارم، ارفعده و دوگل سخن گفت.
۱۳۹۹/۵/۲۲ - ۱۰:۱۳