امروز : جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۴:۰۲
تلگرام‌های غیررسمی کار دست کاربران داد
با فیلترینگ تلگرام اگرچه کارشناسان امنیتی بارها استفاده از نسخه‌های غیررسمی را منع کردند، اکنون شماره تلفن و شناسه‌های کاربری ۴۲ میلیون کاربر ایرانی تلگرام از طریق این نسخه‌های غیررسمی جمع‌آوری شده و برای فروش در بازار سیاه قرار گرفته است.
۱۳۹۹/۱/۱۲ - ۱۵:۵۵
تاثیر شیوع کرونا بر صنعت لبنیات؛
واحدهای لبنی شیر نمی‌خرند/ وضعیت نامطلوب دامداری‌های مازندران
کرونا باآنکه جلوی واردات بی‌رویه گوشت را گرفت اما نگرانی‌های دامداران مازندران را از تحویل نگرفتن شیر توسط واحدهای لبنی تشدید و برخی واحدها را تعطیل کرده است.
۱۳۹۹/۱/۱۲ - ۱۱:۵۳
کارگرانی که برای بازگشت به کارخانه روی دیوار انتظار را حک می‌کنند
او بیش از یک ماه است که جز برای تهیه آذوقه ضروری پای خود را از خانه بیرون نگذاشته، کارخانه‌ای که در آن شاغل بود حالا تعطیل شده است، مقصر اینبار کارفرما نیست، بلکه پای یک عامل بیگانه درمیان است، ویروسی به‌نام کرونا ویروس؛ شیوع و انتشار فراگیر ویروس کرونا در بیش از ۱۹۵ کشور دنیا علاوه بر مخاطراتی چون مشکلات بهداشت و درمانی و ایجاد استرس و دلهره در جامعه جهانی سرانجام ضربه اصلی خود را به اقتصاد وارد کرد.
۱۳۹۹/۱/۱۲ - ۱۱:۴۷
کرونا حمل و نقل مسافری مازندران را زمین‌گیر کرد
در حالی حدود ۴۰ روز از شیوع ویروس کرونا در استان مازندران می‌گذرد،کاهش سفر ، شرکت‌های مسافربری این خطه شمال کشور را به تعطیلی کشاند
۱۳۹۹/۱/۱۰ - ۲۰:۰۰
کسب و کارهایی که قربانی کرونا می‌شوند
بیماری کووید ۱۹ موسوم به کرونا را شاید بتوان اثرگذارترین بحران تاریخ دنیا نامید چراکه در شرایط پیشرفت روز افزون علم و تکنولوژی یک ویروس ناشناخته توانست تا این اندازه مخرب عمل کند.
۱۳۹۹/۱/۱۰ - ۱۰:۴۹
بایدها و نبایدهای کشاورزان در فصل شیوع ویروس کرونا:
تب فصل کرونا در کمین برنج‌کاران مازندرانی
هر ساله با شروع روزهای پایانی فصل زمستان تکاپوی کشاورزان مازندرانی برای کشت و کار و آماده کردن زمین کشاورزی آغاز می‌شد اما امسال با شیوع ویروس کرونا و مسائل بهداشتی که برای رعایت شیوع و قطع زنجیره آن اعلام شده نگرانی‌هایی را برای کشاورزان به‌دنبال داشت و از آنجایی که بر در خانه ماندن تاکید شده اما برای کشاورزان زمان خانه‌نشینی نیست چراکه در این روزها باید شالیزارها و زمین‌های خود را برای کاشت برنج آماده کنند.
۱۳۹۹/۱/۹ - ۱۰:۴۲
فرهنگ و هنر مازندران در آلبوم ۹۸
سالی که پشت سر گذاشته شد برای فرهنگ و هنر مازندران پر از خبرهایی بود که هم شامل موفقیت‌های هنرمندان می‌شود و هم خبرهای تلخ از دست دادن چهره های هنری در آن‌ها وجود دارد و هم تغییرها و تصمیم‌های مدیریتی در عرصه فرهنگ و هنر استان را نشان می‌دهد.
۱۳۹۹/۱/۹ - ۱۰:۰۵
چشیدن طعم ماهی عید به خطر آلوده شدن ویروس می‌ارزد؟
بازار بزرگ ماهی در شهرستان فریدونکنار از جمله بازارهای معروف و کم نظیر شمال کشور است که در روزهای کرونایی و قرنطینه بودن همشهریان‌مان در خانه شاهد حضور مشتری این بازار که برخی شهروندان و مسافران از سراسر کشور هستند همراه با تجمع عمومی بالا در این مکان است.
۱۳۹۹/۱/۶ - ۱۰:۴۲
مروری بر سفرهای مسئولان ملی به مازندران در سال ۱۳۹۸
برخی ماه های سال ۱۳۹۸ مانند فروردین و دی، سفرهای مسئولان به مازندران پرتعداد بود
۱۳۹۹/۱/۶ - ۱۰:۴۰
خبری از برخورد سختگیرانه با ناقلان جاده‌ای کرونا نیست؟
در کنار رعایت همه توصیه‌ها برای کنترل و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، شاه کلید حل شکست آن همکاری مردم برای «ماندن در خانه» است، اما در این روزها که عده‌‌ای با سفرهای نوروزی باعث طولانی‌ شدن روند شکست این بیماری می‌شوند، خبری از اقدام سختگیرانه نیست.
۱۳۹۹/۱/۵ - ۱۹:۴۳