امروز : شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۸
مردان سخت...
ازدواج دخترم و شوق مادر خانم شدن باعث ایجاد امید در دلم و زندگی‌مان شده بود که متاسفانه فهمیدم دامادمان نیز دقیقا عین همسرم است، مردی خشن، بد اخلاق و....
۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۲۰:۰۷
اجرای سیاست "قیمت تضمینی" تیر خلاص به امنیت غذایی کشور
خریدتضمینی محصولات اساسی طی سال های بعد از انقلاب به عنوان مهمترین و شاید تنها ابزار کارآمد و موفق دولتها در حمایت از تولید و کاهش وابستگیِ کشور به واردات این محصولات به شمار می رود. این سیاست با تضمین حلقه آخر فرایند تولید یعنی #بازار، تولیدکنندگان #محصولاتاساسی به ویژه #گندم را به تولیدِ بیشتر ترغیب نموده است.
۱۳۹۸/۹/۱۹ - ۰۷:۵۰
ضرورت تحول ساختاری و فوری در مدیریت منابع طبیعی کشور
بحران‌های خشکسالی و سیلاب، گرد و غبار، فرسایش و رسوب‌گیری دریاچه‌ها و سدهای ذخیره‌ای، تخریب جنگل‌ها، تغییر نوع و شدت بارش‌ها و کاهش ضریب برف و برداشت‌های بی‌رحمانه از آب‌های زیرزمینی در کنار بحران‌های اقتصادی-اجتماعی شرایط بسیار دردناکی را برای امروز ایران ایجاد کرده است.
۱۳۹۸/۹/۱۹ - ۰۷:۴۳
اهالی رسانه بخشی از بازار نساجی قائمشهر را در شرکت سایپا خزر شمال مطالبه کنند
آیا شرکت سایپا به وعده های نخستینش در ملک ۱۲ هکتاری قائمشهر عمل کرد؟
شاید میرحسن موسوی مدیرعامل خوش آوازه وقت سایپا یدک کشور از دیار سوادکوه شمالی که بعدا تا ریاست دفتر رئیس جمهور هم پیش رفت بانی اصلی راه اندازی سایپا خزر شمال که رؤیای توسعه این مجموعه را توسط زیر مجموعه هایش برای اشتغال و ایجاد رونق تولید و خدمات پس از فروش در سر داشت، نمی دانست آن برنامه ها بعدأ به تحقق کامل نرسد، که پیگیری و مساعدت میرحسن موسوی مدیرعامل وقت سایپا یدک کشور، فرصتی بود برای منطقه اما این فرصت ذی قیمت، بخوبی توسط مدیران انتصابی و انتخابی ذی ربط غنیمت شمرده نشد.
۱۳۹۸/۹/۱۶ - ۱۱:۰۱
مردم با بصیرت وفادار به انقلاب اسلامی هستند
بهای بنزین تنها راه مقابله با قاچاق، ازدیاد مصرف، تقویت بودجه، محسوب نشود

۱۳۹۸/۹/۱۳ - ۱۳:۱۷
رانش و ریزش برخی قطعات محور ترانزیت سوادکوه به تهران
رانش و ریزش برخی قطعات محور ترانزیت سوادکوه به تهران، اهمیت زیرساخت مسیر جایگزین پلنگ دره را دو چندان نموده است.
۱۳۹۸/۹/۱۰ - ۱۴:۴۲
به کجا چنین شتابان...
یکی از برکات نظام جمهوری اسلامی ایران که بر آرمان های امام عظیم الشان و خون شهدای گلگون کفن استوار و با هدایت معیار انقلاب اسلامی ،رهبری معظم انقلاب به جلو می رود انتخابات می باشد که بر تمامی شئون زندگی ایران عزیز اثر گذار است.
۱۳۹۸/۸/۲۰ - ۰۸:۳۸
"مجلسی که عصاره فضایل ملت نیست!"
اخبار محیرالعقولی که در ماه‌ها و روزهای اخیر درخصوص مواضع و رویکردها و رفتارهای مجلس نشینان به سمع و نظر مردم می رسد هرچه زمان می گذرد بیشتر این جمله را در اذهان عمومی به تصویر می کشد که "این مجلس عصاره فضائل ملت نیست!".
۱۳۹۸/۸/۱۸ - ۱۲:۰۴
دسته بندی نامزدین مجلس و مطالبات مردمی با محوریت شرکت‌های دانش بنیان
گریزی به قائم شهر، سوادکوه بزرگ و.. بارویکرد معیارها و پرسش های انتخاباتی و توسعه از نامزدین دوره انتخاباتی مجلس
۱۳۹۸/۸/۱۸ - ۱۲:۰۰
رونق کسب‌ وکارهای چین با وام های کوچک/ استانداردهای جهانی پایین است
فین‌تک‌های خصوصی در چین مردم را از گرفتاری در سیستم بانک‌های دولتی رها کرده‌ و آن‌ها با پرداخت سریع و آنلاین وام‌های کوچک به کسب‌وکارهای کوچک، امکان کارآفرینی را برای جوان‌ها فراهم کره‌اند.
۱۳۹۸/۸/۱۸ - ۰۸:۳۴