امروز : پنج شنبه ۲۳ آیان ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۱
به کجا چنین شتابان...
یکی از برکات نظام جمهوری اسلامی ایران که بر آرمان های امام عظیم الشان و خون شهدای گلگون کفن استوار و با هدایت معیار انقلاب اسلامی ،رهبری معظم انقلاب به جلو می رود انتخابات می باشد که بر تمامی شئون زندگی ایران عزیز اثر گذار است.
۱۳۹۸/۸/۲۰ - ۰۸:۳۸
"مجلسی که عصاره فضایل ملت نیست!"
اخبار محیرالعقولی که در ماه‌ها و روزهای اخیر درخصوص مواضع و رویکردها و رفتارهای مجلس نشینان به سمع و نظر مردم می رسد هرچه زمان می گذرد بیشتر این جمله را در اذهان عمومی به تصویر می کشد که "این مجلس عصاره فضائل ملت نیست!".
۱۳۹۸/۸/۱۸ - ۱۲:۰۴
دسته بندی نامزدین مجلس و مطالبات مردمی با محوریت شرکت‌های دانش بنیان
گریزی به قائم شهر، سوادکوه بزرگ و.. بارویکرد معیارها و پرسش های انتخاباتی و توسعه از نامزدین دوره انتخاباتی مجلس
۱۳۹۸/۸/۱۸ - ۱۲:۰۰
رونق کسب‌ وکارهای چین با وام های کوچک/ استانداردهای جهانی پایین است
فین‌تک‌های خصوصی در چین مردم را از گرفتاری در سیستم بانک‌های دولتی رها کرده‌ و آن‌ها با پرداخت سریع و آنلاین وام‌های کوچک به کسب‌وکارهای کوچک، امکان کارآفرینی را برای جوان‌ها فراهم کره‌اند.
۱۳۹۸/۸/۱۸ - ۰۸:۳۴
یادداشت:
خزر دستاویزی برای انتخابات و شهرت/ دریغ از ژست استعفا!
سالیانیست بحث انتقال آب دریای خزر به فلات مرکزی مطرح است ‌‌، گفته می شود در دولت دکتر محموداحمدی نژاد جهت این امر کلنگی بر زمین خورده شد اما در مجلس قبلی در کمیسیون تلفیق سال ۹۲ لایحه و طرح مطالعاتی دولت رای نیاورد و از دور خارج شد.
۱۳۹۸/۸/۱۴ - ۰۹:۴۰
بشارتده سلوطی در یادداشتی مطرح کرد؛
فاجعه فرار مغزها سیصد برابر جنگ تحمیلی به اقتصاد ایران آسیب زده است !
مرداد ۱۳۴۴ نتایج بررسی مهاجرت که توسط سازمان ملل انجام شده بود، ایران را از لحاظ مهاجرت اتباع به کشورهای دیگر در ردیف پنج کشور پایین جدول نشان می‌داد (نزدیک به صفر).
۱۳۹۸/۸/۱۲ - ۱۱:۵۷
قسمت دوم گزارش وارش نیوز از عملکرد ده‌ماهه بیست و سومین استاندار مازندران:
بایدها و نبایدهای استاندار بومی که خیال محقق شدن ندارد
حسین زادگان در حالی به صندلی استانداری مازندران تکیه زد که دو استاندار قبل از وی در دولت اعتدال، در رفع و کاهش مسائل استان، توفیقاتی در خور نداشتند و نتوانستند کشتی به گل نشسته مازندران را به ساحل توسعه و امید برسانند.
۱۳۹۸/۷/۲۹ - ۱۴:۳۸
۷ نکته درباره طرح انتقال آب دریای خزر به فلات مرکزی
موافقت سازمان حفاظت محیط زیست با انتقال آب دریای خزر به فلات مرکزی کشور با واکنش منابع طبیعی، نمایندگان مجلس و برخی کارشناسان بسیاری روبه‌رو شده است. هر چند که وزارت نیرو می‌گوید راهی به جز انتقال آب خزر نداریم و سازمان حفاظت محیط زیست آن را تایید می‌کند اما بعضی کارشناسان می‌گویند که در بخش کشاورزی حداقل سالانه ۱۵ میلیارد متر مکعب آب قابل صرفه‌جویی است.
۱۳۹۸/۷/۲۷ - ۱۷:۳۶
یادداشت:
چالش‌های اساسی مدیریت توسعه روستایی در ایران
عرضه مداری در تدوين طرح‌ها و برنامه‌های روستايی و انضباط مالی نامناسب؛ در کنار این مشکل، عرضه مداری در تدوين طرح‌ها و برنامه‌های روستايی كشور و محوریت حفظ موجودیت سازمان‌های اجرایی دیوان‌سالار به‏جای محوریت حفظ و تأمین مصالح اولویت‌دار روستاها و نیازهای واقعی آنان، ناکارآمدی‌ها را دوچندان کرده است.
۱۳۹۸/۷/۲۴ - ۰۹:۲۴
گزارش وارش نیوز از عملکرد ده ماهه ی بیست و سومین استاندار مازندران:
تنها استاندار ساروی؛ هست و نیست! انتظاراتی که حسین زادگان برآورده نکرد
نزدیک ۱۱ ماه از اظهارات آتشین حسین زادگان در روز معارفه اش می گذرد و فقط شیرینی بیان آن ها در خاطر مردم و رسانه ها باقی است. گویا همه چیز یک خواب کوتاه شاید هم سرابی دور بوده است
۱۳۹۸/۷/۲۰ - ۱۷:۳۷