امروز : جمعه ۲۵ آیان ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۴
یادداشت اختصاصی وارش‌نیوز
حرکت در جاده اتحاد و همدلی، رمز برون‌رفت از شرایط کنونی
توسعه ایران را جز در همفکری و همراهی و اتحاد دولت و ملت در جای دیگر نمی توان یافت. مسائل زودگذر و بر خواسته از شور مثل انتخابات نباید وحدت و اقتدار کشور را خدشه دار کند زیرا افتخار پیشرفت یا سرزنش عقب ماندگی هر وجب از جغرافیای این سرزمین متعلق به همه ایرانیان است نه گروه خاص.
۱۳۹۷/۶/۷ - ۱۰:۴۴
ساکن خیابان ۱۵ خرداد
همانگونه که می دانید اعضاء شورای شهر ساری علیرغم وحدت در موضوعات کلی، اختلاف نظر چشمگیری با یکدیگر در پاره ای از موضوعات جزئی نیز دارند که بر کسی پوشیده نیست.
۱۳۹۷/۵/۲۲ - ۱۴:۱۳
یادداشت اختصاصی وارش نیوز
مدیریت موروثی کانون فساد؛ لزوم بهره‌گیری از جوانان
زمانی که بدون تعصب دوره‌های زندگی بشر را بررسی می‌کنیم مسیر ادامه حیات از کودکی شروع به نوجوانی و جوانی و میانسال و کهنسالی پیوند می‌خورد مهم‌ترین دوران زیست یک انسان در این عالم دوران جوانی است...
۱۳۹۷/۵/۹ - ۱۷:۲۷
بلایی که فالوئرها بر سر سلبریتی‌ها می آورند
چرا هيچ پستي نگذاشتی؟ چرا از فلان شخص حمايت کردي؟ چرا براي قطعي آب و برق، ريزگردها، زلزله، آتش‌سوزي، بازي تيم‌ملي، يوزپلنگ ايراني و ...
۱۳۹۷/۵/۹ - ۱۶:۵۸
یادداشت اختصاصی وارش نیوز
نظارت، تضمین لازم برای صحت اجرای برنامه‌ها
همه وظایف مدیران و مسئولان در اداره و پیشرفت کشور و حفظ و ایمن داشتن از خطرات ناشی از کینه توزی‌های خارجی و داخلی و سهل‌انگاری‌ها مهم هستند اما بعضی از وظایف نقش استراتژیک و تعیین کننده دارند که یکی از آنها نظارت و کنترل است.
۱۳۹۷/۴/۲۰ - ۲۱:۳۳
یادداشت اختصاصی وارش نیوز
اسنپ میوه ساری، فرصتی برای درآمد پایدار
سوال مهم از شورای اسلامی شهر ساری این است که آیا تب تند ایجاد درآمد پایدار یک شبه سرد می‌شود و طرح‌های مفید و مطالعه شده‌ای همانند سامانه میوه، آسفالت دکوراتیو و ... به فراموشی سپرده می‌شود؟ آیا استفاده از شرکت‌های دانش بنیان و ایجاد درآمد پایدار که از ابتکارات بسیار خوب شورای پنجم بوده عقیم می ماند؟ آیا طرح‌های اینچنینی تنها در ژست نوین اندیشی خلاصه می‌شوند؟
۱۳۹۷/۴/۱۴ - ۱۵:۱۱
جنگل های شمال لقمه ای چرب برای مافیای چوب/ طرح "تنفس" جنگل خواری را تشدید می کند؟!
در سال های اخیر قاچاقچیان چوب در عرصه های جنگلی جولان دادند و حال سوال اینجاست که آیا همه قاچاقچیان به صورت خرده پا و از سر فقر یا بیکاری دست به این کار زدند یا در برخی موارد قاچاق چوب های جنگلی به صورت سازمان یافته شکل می گیرد؟ آیا مافیای چوب در ایران هنوز دستانش رو نشده است؟ دستانی که به خون طبیعت آغشته شده... آیا طبیعت انتقام خود را از آن ها می گیرد؟
۱۳۹۷/۴/۷ - ۱۱:۱۸
یادداشت اختصاصی وارش نیوز
پاسخگویی مسئولان گامی بلند به سوی دموکراسی
قبل از اینکه دم از دموکراسی بزنیم لازمه‌اش ایجاد سیستم و تقویت فرهنگ پاسخگویی است. وقتی دولت به وسیله و با رای مردم و برای خدمت به مردم تشکیل می‌شود باید در برابر مردم پاسخگو باشد
۱۳۹۷/۴/۳ - ۱۴:۳۶
یک عاشقانۀ نا‌آرام به سبک تیم ملی ایران!
دنیا هم حیرت کرده است. از شکست تیم ملی به عنوان شب تلخ شجاعان یاد کرده‌اند. ملی پوشان قصه «هزار و دو شب» را نوشتند، یک داستان دیگر به افسانه های هزار و یک شب اضافه کردند. داستانی که غربی‌ها خاورمیانه را با افسانه‌های آن می‌شناسند!
۱۳۹۷/۳/۳۱ - ۱۷:۵۶
باورتان شد «با هم قهرمانیم»؟!
ایران غرق شادمانی است. همین پیروزی حتی با نمایشی نه چندان درخشان هم لذت بخش است. از پیروزی لذت ببریم، مگر چند بار بهانه برای شاد بودن در این سرزمین پیدا می کنیم؟ چند بار خبر خوب می شنویم؟ چند بار «تبریک» غیرکلیشه ای به هم می گوییم؟
۱۳۹۷/۳/۲۶ - ۰۲:۰۸