امروز : یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۸
در واکنش به موضوع انتقال آب خزر به استان سمنان
آقای روحانی؛ شما رئیس جمهور ایران هستید نه سمنان
در پی اظهار نظر رئیس دولت درباره لزوم انتقال آب دریای خزر به سمنان؛ موضع گیری‌های رسانه ای ازسوی نمایندگان استان مازندران شدت یافت و منتخبان مردم در استان اعتراض و نگرانی خود را از تبعات این طرح به اصطلاح خام و غیرکارشناسی ابراز کردند.
۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۰۷:۰۹
مازندران مقصد مهاجران! طبعات مهاجرت بی برنامه چیست؟
مازندران یکی از مقصد های مهمانان ناخوانده و مهاجران می باشد این امر نظم برنامه های مختلف اقتصادی و اجتماعی با نیاز ها و امکانات محلی را بهم می زند
۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۱۶:۲۱
حماسه سازان امروز و آینده سازان فردا چه کسانی اند؟
دوره های فن بیان و سخنوری در کشور های پیشرفته کاملا مطرح است و در ایران نیزهمگان با این علم تقریبا آشنا هستند
۱۳۹۷/۹/۲ - ۱۹:۲۳
نوازندگان در رشت، کوهنوردان زن در خراسان/ ادامۀ جدال بر سر تصاحب فضای عمومی
تا تکلیف فضاهای عمومی روشن نشود و کوه و خیابان و بیابان را هم مثل اداره و ورزشگاه تحت کنترل کامل بدانند این ماجراها ادامه دارد.
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۸:۵۷
یادداشت اختصاصی وارش‌نیوز
حرکت در جاده اتحاد و همدلی، رمز برون‌رفت از شرایط کنونی
توسعه ایران را جز در همفکری و همراهی و اتحاد دولت و ملت در جای دیگر نمی توان یافت. مسائل زودگذر و بر خواسته از شور مثل انتخابات نباید وحدت و اقتدار کشور را خدشه دار کند زیرا افتخار پیشرفت یا سرزنش عقب ماندگی هر وجب از جغرافیای این سرزمین متعلق به همه ایرانیان است نه گروه خاص.
۱۳۹۷/۶/۷ - ۱۰:۴۴
ساکن خیابان ۱۵ خرداد
همانگونه که می دانید اعضاء شورای شهر ساری علیرغم وحدت در موضوعات کلی، اختلاف نظر چشمگیری با یکدیگر در پاره ای از موضوعات جزئی نیز دارند که بر کسی پوشیده نیست.
۱۳۹۷/۵/۲۲ - ۱۴:۱۳
یادداشت اختصاصی وارش نیوز
مدیریت موروثی کانون فساد؛ لزوم بهره‌گیری از جوانان
زمانی که بدون تعصب دوره‌های زندگی بشر را بررسی می‌کنیم مسیر ادامه حیات از کودکی شروع به نوجوانی و جوانی و میانسال و کهنسالی پیوند می‌خورد مهم‌ترین دوران زیست یک انسان در این عالم دوران جوانی است...
۱۳۹۷/۵/۹ - ۱۷:۲۷
بلایی که فالوئرها بر سر سلبریتی‌ها می آورند
چرا هيچ پستي نگذاشتی؟ چرا از فلان شخص حمايت کردي؟ چرا براي قطعي آب و برق، ريزگردها، زلزله، آتش‌سوزي، بازي تيم‌ملي، يوزپلنگ ايراني و ...
۱۳۹۷/۵/۹ - ۱۶:۵۸
یادداشت اختصاصی وارش نیوز
نظارت، تضمین لازم برای صحت اجرای برنامه‌ها
همه وظایف مدیران و مسئولان در اداره و پیشرفت کشور و حفظ و ایمن داشتن از خطرات ناشی از کینه توزی‌های خارجی و داخلی و سهل‌انگاری‌ها مهم هستند اما بعضی از وظایف نقش استراتژیک و تعیین کننده دارند که یکی از آنها نظارت و کنترل است.
۱۳۹۷/۴/۲۰ - ۲۱:۳۳
یادداشت اختصاصی وارش نیوز
اسنپ میوه ساری، فرصتی برای درآمد پایدار
سوال مهم از شورای اسلامی شهر ساری این است که آیا تب تند ایجاد درآمد پایدار یک شبه سرد می‌شود و طرح‌های مفید و مطالعه شده‌ای همانند سامانه میوه، آسفالت دکوراتیو و ... به فراموشی سپرده می‌شود؟ آیا استفاده از شرکت‌های دانش بنیان و ایجاد درآمد پایدار که از ابتکارات بسیار خوب شورای پنجم بوده عقیم می ماند؟ آیا طرح‌های اینچنینی تنها در ژست نوین اندیشی خلاصه می‌شوند؟
۱۳۹۷/۴/۱۴ - ۱۵:۱۱