امروز : پنج شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۴
آموزش مهارت های زندگی
هنگامی که بچه‌های‌تان روی پای خودشان می‌ایستند، به مهارت‌های مقابله‌ای برای روبرو شدن با شرایط اضطراری نیاز دارند.....
۱۳۹۸/۱۲/۷ - ۰۹:۴۳
هسته سخت توسعه
راحت‌ترين بخش تلاش براي نوازنده موسيقي شدن، خريدن ساز است؛ شما سازهاي زيادي ديده‌ايد که گوشه خانه اين و آن افتاده‌اند، اما خريدار هيچ وقت نوازنده نشده است. راحت‌ترين بخش ورزشکار شدن هم خريدن لوازم ورزشی است.
۱۳۹۸/۱۲/۴ - ۱۴:۰۵
پیامدهای طلاق از رویکرد تجربه ‏ای
پدیده طلاق امری تک بعدی نیست، بلکه عوامل شخصی، جنسیتی، فرهنگی و اجتماعی در آن مؤثر است ...
۱۳۹۸/۱۲/۴ - ۰۸:۵۵
چالش های خانه مسافر در استان مازندران
کمبود اماکن اقامتی و هزینه بالای اقامت در هتل ها در ایام حضور مسافران موجب شده مسافران از اسکان در منازل غیرمجاز این استان استقبال کنند...
۱۳۹۸/۱۲/۳ - ۱۶:۵۸
باز هوا بوی بهار می‌دهد!!
۴ سال هوای تازه/ به عمل کار برآید به هوای تازه نیست
در حالی که طی روزهای گذشته فعالان سیاسی و اجتماعی از حضور کاندیدای خود در عرصه سیاسی و انتخابات حرف می‌زدند و بازار بسیار گرم بود اما با نگاهی به کارنامه دوران فعلی برخی از آن‌ها؛ عمل کمترین نقش را داشته است.
۱۳۹۸/۱۲/۱ - ۱۲:۳۲
"سکوت مذموم و مشکوک اساتید علوم سیاسی استان مازندران!"
از حدود یک ماه گذشته تا کنون کشور و منطقه ی غرب آسیا شاهد اتفاقات و تحولات بی بدیلی بوده که بی شک مولد تحولات بزرگتری در آینده نزدیک خواهد بود.
۱۳۹۸/۱۲/۱ - ۱۲:۰۲
بررسی دلایل گرایش به انحرافات اخلاقی
بسیاری از رفتارها که به عنوان رفتارهای پرخطر معرفی شده اند، برای افراد خطرساز وبرای جامعه آسیب زا هستند که گاهی دامنه خسارات روانی،اجتماعی و حتی اقتصادی شان به حدی می باشد که جبران آن غیر ممکن است ....
۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۵:۰۲
بچه‌های طلاق و تبعات یک جدایی
طلاق در گذشته در فرهنگ ایرانی ناپسند و قبیح بود و برخی افراد که مجبور به طلاق می‌شدند تا مدت‌ها این مساله را از دیگران پنهان می‌کردند و در این آسیب خفته، فرزندان بودند که از جامعه و حتی دوستان خود، دچار آسیب می‌شدند.
۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۹:۵۱
تاثیر خشونت بر شخصیت کودکان
فرزندان قربانی خشونت و یا خانواده های گسیخته، از عزت نفس پایینی در مقام مقایسه با همسالان و همنوعان خود برخوردارند ....
۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۰۹:۰۳
رفتار با یک کودک لجباز
کودکان لجباز به هیچ صراطی مستقیم نیستند و راضی کردن ‌شان حتی به انجام کارهای ساده‌‌ی روزمره مثل مسواک زدن یک جنگ اعصاب دائمی است که والدین را به ستوه می‌آورد، تا جایی که گاهی پدر یا مادر در نهایت تسلیم خواسته‌ی کودک ‌شان می‌شوند و ناخواسته به لجبازی او مُهر تأیید می‌زنند.
۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۵:۵۶