امروز : چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۵:۲۲
آزادسازی سهام عدالت، اصلی‌ترین بحث شورای عالی بورس
به گزارش وارش نیوز - عضو شورای عالی بورس گفت: یکی از موارد مهم و موضوعات اساسی این روزهای شورای عالی بورس، آزادسازی سهام عدالت است که در جلسه دیروز نیز در خصوص ابعاد کاغذی دستورالعمل آزادسازی سهام عدالت تصمیم‌گیری شد.
۱۳۹۹/۲/۳۱ - ۱۸:۰۹
سهم کارت‌های بانکی در اختصاص سهمیه بنزین تنها ۴ درصد است
وارش نیوز– دریافت سوخت از طریق سهمیه اختصاص داده شده در کارت بانکی ماهانه ۳ میلیون تراکنش است؛ این در حالی است که مجموع تراکنش‌ها برای دریافت بنزین در جایگاه‌های سوخت هر ماه به بیش از ۱۲۰ میلیون مورد می‌رسد و که نشان می‌دهد سهم کارت‌های بانکی در اختصاص سهمیه بنزین تنها ۴ درصد است.
۱۳۹۹/۲/۳۰ - ۱۱:۲۷
زیان ۲ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومانی مرغداران به دلیل عدم توازن عرضه و تقاضا
وارش نیوز / نائب رئیس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی ایران گفت: متاسفانه در دو ماهه گذشته مرغداران به دلیل عدم توازن و تعادل بین عرضه و تقاضا و به تبع آن قیمت مرغ زیان دو هزار و ۳۰۰ میلیارد تومانی متحمل شدند.
۱۳۹۹/۲/۲۸ - ۱۳:۳۷
لایحه حمایت از محیط‌بانان تصویب شد
وارش نیوز- نمایندگان مجلس در جلسه علنی، ایرادات شورای نگهبان در لایحه حمایت قضایی و بیمه‌ای از ماموران یگان حفاظت محیط‌زیست را رفع و لایحه حمایت از محیط‌بانان را تصویب کردند.
۱۳۹۹/۲/۲۷ - ۱۳:۰۳
گمرک امیرآباد مجوز ترخیص کالای اساسی را یک روزه صادر می‌کند
وارش نیوز- مدیرکل گمرک امیرآباد مازندران گفت: گمرک امیرآباد در شرق این استان مجوز ترخیص کالاهای اساسی را با تسهیل امور ، قوانین کشور و مصوبات ستاد تنظیم بازار، یک روزه صادر می‌کند.
۱۳۹۹/۲/۲۴ - ۱۳:۰۲
ریزش قیمت‌ها در بازار خودرو
وارش نیوز - قیمت خودروها که از ابتدای هفته جاری و در پی ورود مستقیم رئیس جمهوری و رئیس قوه قضائیه در مسیر کاهشی قرار گرفته بود، از روز گذشته و با اعلام قیمت های جدید خودروها از سوی شورای رقابت و تعیین سود حداکثر ۱۰ درصدی در معاملات بازاری، به روند نزولی خود ادامه می‌دهد.
۱۳۹۹/۲/۲۴ - ۱۰:۲۸
مدیرکل امور کودکان بهزیستی:
مهدهای کودک به قید فوریت بازگشایی شوند
وارش نیوز- مدیرکل دفتر امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور گفت: با توجه به فعالیت مراکز غیرمجاز بدون رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای نگهداری کودکان مادران شاغل، لازم است یا دورکاری مادران شاغل تمدید شده یا اینکه مهدها به قید فوریت بازگشایی شوند.
۱۳۹۹/۲/۲۲ - ۱۷:۴۷
سلیمی در تذکری:
قیمت پراید همچون «هلی کوپتر» در حال پرواز است
وارش نیوز/ عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی خطاب به رئیس جمهور گفت: شما پراید تولید می‌کنید نه هواپیما و هلی کوپتر، قیمت خودرو دائم در حال پرواز است.
۱۳۹۹/۲/۲۱ - ۲۱:۱۵
پرداخت هزینه ۱۸ تا ۹۰ میلیارد تومانی اینترنت آموزش در "شاد" از جیب مردم!/ لزوم رایگان شدن اینترنت مصرفی برای آموزش
وارش نیوز/ارزش ریالی اینترنت مصرف شده در شبکه شاد، ۱۸ تا ۹۰ میلیارد تومان می‌شود که از جیب مردم پرداخت می‌شود! سرپرست مرکز برنامه‌ریزی و فناوری وزارت آموزش و پرورش در این باره توضیح می‌دهد.
۱۳۹۹/۲/۲۰ - ۱۵:۲۱
فرار کارخانه نکاء‌چوب مازندران از ورشکستگی
وارش نیوز - کارخانه نکاچوب یکی از واحدهای نوستالوژیک فعال در صنایع چوبی که پس از حدود ۱.۵ سال توقف فعالیت‌های تولیدی ، بهمن ماه سال گذشته با راه‌اندازی بخش نئوپان وارد مدار تولید شده بود، اکنون با اجرای ۲ طرح توسعه‌ای ملامینه و سمباده گام بزرگ را برای فرار از ورشکستگی در سال جهش تولید برداشته است.
۱۳۹۹/۲/۲۰ - ۱۵:۱۷