امروز : یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۱
بایدها و نبایدهای کشاورزان در فصل شیوع ویروس کرونا:
تب فصل کرونا در کمین برنج‌کاران مازندرانی
هر ساله با شروع روزهای پایانی فصل زمستان تکاپوی کشاورزان مازندرانی برای کشت و کار و آماده کردن زمین کشاورزی آغاز می‌شد اما امسال با شیوع ویروس کرونا و مسائل بهداشتی که برای رعایت شیوع و قطع زنجیره آن اعلام شده نگرانی‌هایی را برای کشاورزان به‌دنبال داشت و از آنجایی که بر در خانه ماندن تاکید شده اما برای کشاورزان زمان خانه‌نشینی نیست چراکه در این روزها باید شالیزارها و زمین‌های خود را برای کاشت برنج آماده کنند.
۱۳۹۹/۱/۹ - ۱۰:۴۲
لزوم حمایت از زنان سرپرست خانوار در شرایط بحران کرونا
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با تاکید بر لزوم حمایت از زنان سرپرست خانوار در شرایط بحران کرونا گفت: این سازمان به این قشر از جامعه توجه دارد اما در کنار آن نیز به ویژه از مسئولان استانی می خواهیم تا به وضعیت معیشت گروه‌های تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد در شرایط بحرانی توجه کنند و از آنها حمایت کنند.
۱۳۹۹/۱/۹ - ۱۰:۰۷
امسال نان گران نمی‌شود
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: با تصمیم شورای اقتصاد علاوه بر افزایش قیمت خرید تضمینی گندم به ۲۵۰۰ تومان، قیمت فروش آرد به نانوایی ها کیلویی ۶۶۵ تومان تعیین شد؛ لذا امسال هم نان گران نمی‌شود.
۱۳۹۹/۱/۷ - ۱۶:۴۰
وزارت صنعت: قیمت گوشت مرغ تازه ۹.۸ درصد کاهش یافت
وزارت صنعت، معدن و تجارت در جدول قیمت برخی از کالاهای اساسی، نرخ هر کیلوگرم گوشت مرغ تازه در بهمن‌ماه ۹۸ را ۱۲۵ هزار و ۱۲۱ ریال اعلام کرد که در مقایسه با بهمن ۹۷ کاهش ۹.۸ درصدی را نشان می‌دهد.
۱۳۹۹/۱/۶ - ۱۱:۴۳
چشیدن طعم ماهی عید به خطر آلوده شدن ویروس می‌ارزد؟
بازار بزرگ ماهی در شهرستان فریدونکنار از جمله بازارهای معروف و کم نظیر شمال کشور است که در روزهای کرونایی و قرنطینه بودن همشهریان‌مان در خانه شاهد حضور مشتری این بازار که برخی شهروندان و مسافران از سراسر کشور هستند همراه با تجمع عمومی بالا در این مکان است.
۱۳۹۹/۱/۶ - ۱۰:۴۲
نامه جمع کثیری از پزشکان ‌مازندرانی به رئیس جمهور / استان‌های شمالی را قرنطینه کنید / کمبود امکانات درمانی‌ داریم
جمع کثیری از پزشکان ساروی در نامه‌ای به رئیس جمهور از وی خواستند برای اینکه ویروس منحوس کرونا کاملا از استان‌های شمالی و مازندران ریشه کن شود باید اقدام به قرنطینه نقاط حساس استان کند.
۱۳۹۹/۱/۵ - ۱۳:۱۵
تعداد جان باختگان کرونا در کشور به هزار و ۱۳۵ نفر رسید
معاون وزیر بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۱۷ هزار و ۳۶۱ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و هزار و ۱۳۵ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده و ۵ هزار و ۷۱۰ نفر نیز بهبود یافته‌اند.
۱۳۹۹/۱/۵ - ۱۲:۳۹
سخنگوی قوه قضائیه خبر داد
نرخ دیه سال آینده ۳۳۰ میلیون تومان شد
سخنگوی قوه قضائیه از تعیین نرخ دیه سال ۹۹ خبر داد.
۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۳:۵۵
شناسایی ۱۱۷۸مورد جدید کرونا در کشور/۱۳۵ تن جان باختند
طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۷۸ مورد جدید قطعی کووید۱۹ در کشور شناسایی شد.
۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۲۳:۱۱
آخرین خبر از پرداختی‌های دولت بابت کرونا
در مدت گذشته و با شیوع ویروس کرونا در کنار تامین مالی بسته حمایتی سه‌گانه، تاکنون حدود ۳۶۱۰ میلیارد تومان به وزارت بهداشت بابت تأمین هزینه‌ها پرداخت شده است.
۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۲۳:۰۸