امروز : پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۴۴
محدودیت های ترافیکی محورهای مواصلاتی مازندران
ساری- وارش نیوز/ رئیس پلیس راه استان مازندران از محدودیت های ترافیکی از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۲۲ مردادماه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲۵ مردادماه در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.
۱۳۹۹/۵/۲۲ - ۱۴:۲۷
پایگاه نذورات محرم در تکایای مازندران ایجاد می‌شود
ساری - وارش نیوز- استاندار مازندران با اعلام این که هرگونه پذیرایی در مراسم عزاداری محرم در نقاط مختلف شهر و روستا ممنوع است ، گفت که نذورات نقدی و غیر نقدی مردم در پایگاه‌هایی که در تکایا فعال می‌شوند جمع‌آوری و در قالب بسته‌های معیشتی کمک مومنانه در همان منطقه بین مستمندان توزیع می‌شود.
۱۳۹۹/۵/۲۲ - ۱۰:۵۴
باخت به ذوب‌آهن تلنگر خوبی بود؛
شیری: جای بیرانوند و نوروزی در جشن پوکر خالی بود
تهران- وارش نیوز- بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: در جشن پوکر غیر از هواداران و پیشکسوتان جای «علیرضا بیرانوند» و مرحوم «هادی نوروزی» خالی بود.
۱۳۹۹/۵/۲۰ - ۱۰:۳۰
فوت خانم باردار ۳۱ محمودآبادی بر اثر ابتلا به کرونا
رییس شبکه بهداشت و درمان محمودآباد از فوت خانم ۳۱ ساله باردار بر اثر ابتلا به بیماری کرونا در اسن شهرستان خبر داد.
۱۳۹۹/۵/۱۹ - ۱۱:۴۸
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران مطرح کرد:
ضرورت تشکیل کارگروه برگزاری مراسم محرم ۱۴۴۲ در شهرهای مازندران
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران در پنجمین گردهمایی مدیران، معاونین و روسای ادارات و نمایندگی تبلیغات اسلامی شهرهای مازندران گفت ؛ کارگروه برگزاری مراسم محرم با حضور دستگاه اجرایی استان در تمامی شهرهای مازندران تشکیل خواهد شد و رعایت تمامی دستورالعمل ها و شیوه نامه ها در این مراسمات الزامی است.
۱۳۹۹/۵/۱۹ - ۱۱:۲۲
به بهانه روز خبرنگار؛
خبرنگاران محمودآباد تجلیل شدند
صبح امروز به بهانه روز خبرنگار مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان محمودآباد با حضور علیرضا شریعت فرماندار، اسماعیل ابراهیم‌نژاد فرمانده سپاه ناحیه، مجید نیکو رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، حسین‌زاده فرمانده نیروی انتظامی، شهرداران شهرستان و شهر سرخ‌رود، بخشداران، مدیران شهرستانی و خبرنگاران این شهرستان برگزار شد.
۱۳۹۹/۵/۱۶ - ۱۰:۲۹
حدود ۴۰ هزار دانش آموز مازندرانی از امکانات آموزش مجازی محرومند
ساری- وارش نیوز- معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش مازندران گفت که در حال حاضر ۳۹ هزار و۵۵۳ دانش آموز این استان فاقد هرگونه امکانات برای دسترسی به فضای آموزش مجازی هستند.
۱۳۹۹/۵/۱۵ - ۱۳:۰۸
شکارچیانی که به احترام البرز دست از ماشه می کشند
گچساران - وارش نیوز- روزها از پی هم می گذرند و خاطره بعضی آدم ها که جانشان را برای حفظ طبیعت ایران زمین از دست داده اند همچنان در یادها مانده است ،در جنوب ایران و در کوه های زاگرس شکارچیان برای زنده نگهداشتن یاد البرز زارعی دست از ماشه می کشند و تفنگشان را بالای تاقچه اتاق برای همیشه آویزان می کنند.
۱۳۹۹/۵/۱۵ - ۱۳:۰۶
برنامه‌ریزی برای اسناد مالکیتی ۳۰ میلیون هکتار جهت کاداستر اراضی/ دست درازی به منابع طبیعی افزایش یافت
ساری- وارش نیوز/ معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: در تولید و توسعه گیاهان دارویی سهم استان‌ها هدف گذاری شده است و در زمینه اسناد مالکیتی۳۰ میلیون هکتار جهت کاداستر برنامه ریزی شد.
۱۳۹۹/۵/۱۴ - ۱۷:۰۴
مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه کربلا مازندران؛
بیش از ۵ هزار بسته معیشتی در رزمایش دوم کمک مومنانه مهیا شد
مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه کربلا مازندران گفت: در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه بیش از ۵ هزار بسته کمک معیشتی آماده شد که برخی توزیع و برخی نیز در حال توزیع است.
۱۳۹۹/۵/۱۳ - ۱۹:۵۱