امروز : پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۴:۱۳
جریمه‌های صنایع لبنی بازدارنده نیست/ افزایش قیمت‌ها متوقف نشد
وارش نیوز/ جریمه‌های اندک سازمان تعزیرات برای گران فروشی صنایع لبنی اصلا بازدارنده نیست؛ چنانکه آنها سود کلانی از این گرانفروشی به جیب می‌زنند و به این جریمه‌ها می ‌خندند.
۱۳۹۹/۵/۲۲ - ۱۰:۵۴
مدیر کل بیمه بیکاری وزارت کار اعلام کرد
۱۴هزار جامانده بیمه بیکاری/جاماندگان به دفاتر پیشخوان مراجعه کنند
وارش نیوز/ مدیر کل بیمه بیکاری وزارت کار با اشاره به ۱۴ هزار کارگر جامانده بیمه بیکاری، گفت: آن دسته از جاماندگان بیمه بیکاری که مدت بیکاری آن‌ها تا خرداد ادامه داشته به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنند.
۱۳۹۹/۵/۲۱ - ۱۳:۲۱
هشدار درمورد ورود غیرحرفه‌ای‌ها در جراحی‌های زیبایی
تهران - وارش نیوز- رئیس انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران با اشاره به شرایط کنونی انجام جراحی‌های زیبایی بر اساس پروتکل‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: اخیراً به دلیل کاهش اعمال زیبایی توسط جراحان پلاستیک، افراد غیرحرفه‌ای مانند تکنسین‌ها به صورت زیرزمینی اقدام به جراحی های زیبایی کرده‌اند.
۱۳۹۹/۵/۲۰ - ۱۱:۱۵
محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران
ساری- وارش نیوز/ رئیس پلیس راه استان مازندران از محدودیت های ترافیکی از ساعت ۱۲ ظهر روز چهار شنبه ۱۵ مرداد ماه تا ساعت ۶ صبح روز یکشنبه ۱۹ مردادماه در محورهای مواصلاتی استان خبر داد .
۱۳۹۹/۵/۱۴ - ۱۶:۴۶
تحولات بازارمرغ؛ نسخه‌ دستوری دولت که کارساز نشد
وارش نیوز/ در روزهای اخیر بازار گوشت مرغ با نوسان‌های بسیاری در قیمت مواجه بوده و وضعیت کنونی آن نارضایتی هر دو گروه تولیدکنندگان و مصرف کنندگان را به دنبال داشته است و عملا سیاست دستوری دولت در تعیین نرخ مصوب برای گوشت مرغ با شکست مواجه شده است.
۱۳۹۹/۵/۱۴ - ۰۹:۳۲
شریعتی: عزاداری‌های محرم درصورتی که به دیگران ضرر برساند، حرام است
وارش نیوز/ نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که عزاداری های ماه محرم باید در چارچوب پروتکل های بهداشتی برگزار شده و منجر به گسترش بیشتر بیماری نشود.
۱۳۹۹/۵/۱۳ - ۱۲:۵۶
آماری که پشت کرونا مخفی شده‌اند/ رشد روزافزون حوادث کار در مازندران
ساری- وارش نیوز/ بر اساس آمار سازمان پزشکی قانونی مازندران طی سه ماه امسال، ۳۲ نفر در حوادث ناشی از کار جان خود را از دست دادند که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۲۸ درصد افزایش داشت، رشد صعودی که به نظر می‌رسد در سایه حواشی مربوط به کرونا در مازندران، گم شده است.
۱۳۹۹/۵/۱۳ - ۱۲:۵۵
قدردانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران از همدردی و همراهی مسئولین استانی
ساری- وارش نیوز/ قدردانی و تشکر رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران از همدردی و همراهی مسئولین استانی، اعضای هیات علمی، دانشجویان ، مدیران و کارکنان دانشگاه و کادر بهداشتی و درمانی استان روح این عزیز فقید جاودانه و شاد باشد و یادش گرامی باد.
۱۳۹۹/۵/۱۲ - ۱۰:۴۳
از معدنی که زباله‌دان شد تا چرایی ثبت جهانی نشدن؟!
وارش نیوز/ برداشت غیرقانونی از معدن پوکه معدنی، احداث و بهره‌برداری از جاده‌های دسترسی در ارتفاعات بالا و تردد با خودرو، بهره‌برداری در حوزه منابع طبیعی و زیست محیطی گیاهان دارویی، دامپروری، زنبور داری، قاطرها و غیره، عدم ساماندهی تردد کوهنوردان، عدم ساماندهی گردشگران در دامنه‌ها و دشت شقایق، ساخت و سازهای بی‌رویه در دامنه و ارتفاعات، دفن زباله و عدم انتقال مناسب از جمله مسائلی است که قله دماوند با آن دست و پنجه نرم می‌کند.
۱۳۹۹/۵/۱۱ - ۱۳:۲۶
شباهت علائم کرونا و تب کریمه کنگو/هشدار وزارت بهداشت در آستانه عید قربان
وارش نیوز/ رئیس گروه مدیریت بیماری‌های قابل انتقال بین انسان و حیوان مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه ذبح دام به مناسبت عید قربان باید در کشتارگاه‌های مجاز انجام شود، نسبت به برور بیماری تب کریمه کنگو هشدار داد و گفت: با توجه به اینکه علائم اولیه در تب کریمه کنگو کاملا مشابه علائم بیماری کووید ۱۹ است این موضوع می‌تواند تشخیص بیماری را به تعویق بیاندازد.
۱۳۹۹/۵/۹ - ۱۰:۰۲