امروز : جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۹
پل سفید سالها در انتظار تحقق وعده های به سرانجام نرسیده
پروژه های ملی مانند محور اصلی سوادکوه _ تهران علاوه بر اینکه یکی از شاخص سنجش توانمندی دولت‌ها و مجالس در طول ادوار در مباحث بودجه ای و عمرانی محاسبه می شود علاوه براین سنجش، بعنوان یکی از آیتم های توجه به رفاه و آسایش شهروندان در طول مسیر جاده نیز برآورد می شود که در خصوص پل پل سفید دولت و مجلس هریک به تناسب مسئولیت تاکنون نمره خوبی ندارند.
۱۳۹۹/۹/۱۸ - ۰۹:۴۷
راهکار مدیرکل راه و شهرسازی مازندران برای لغزش پل سفید با تمرکز بر امیرده
شهر پل سفید به دلیل توپوگرافی و شیب دره ای، نوع خاک، آب‌های سطحی و زیرسطحی، روان آب‌های بعد از بارش، نفوذ چشمه ها، و...در قطعاتی مواجه با ریزش، لغزش و رانش هست که اگر اقدام و عمل متناسب بعمل نیاید به زودی گریبانگیر مدیریت شهری، استانی و مدیران ملی خواهد شد
۱۳۹۹/۹/۱۳ - ۱۵:۰۸
واکاوی فعالیت بهداشتی و عمرانی در روستای کتی لته سوادکوه شمالی دوران کرونا ویروس
سلامت و عمران در دوران کرونا ویروس در روستاها حائز اهمیت هست که خدمات مدیران و مسئولین انتخابی و انتصابی باید با رعایت انصاف و با روحیه مطالبه گری زیر ذره بین واکاوی رسانه و تشکیلاتی چون خانه مشارکت مردم در سلامت قرار گیرد بر همین اساس در ادامه گفتگوهای عبدالله شهمیر شورمستی مصاحبه با مصطفی ولی نژاد دهیار کتی لته تقدیم می شود، بدیهی است خروجی خدمات و نظارت مقامات انتخابی و انتصابی درتک تک روستاها به نوبت زیر زره بین رسانه قرار خواهد گرفت و خبرنگار و تحلیلگر یادشده آماده دریافت مطالب مرتبط با سلامت، عمران و توسعه از سوی دهیاران و روستائیان عزیز هست.
۱۳۹۹/۹/۴ - ۰۹:۲۴
تولد ۴۷۷۰ نوزاد در سخترین شرایط کرونایی در بابل
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل، دکتر قاسم زاده بدنیا آمدن ۴۷۷۰ نوزاد در سخترین شرایط کرونایی در بابل خبر داد.
۱۳۹۹/۹/۲ - ۱۷:۵۸
بعد از ۱۴ روز قرنطینه چه کنیم؟
یکی از سردرگمی‌هایی که بیمارهای کرونایی دارند این است که بعد از ۱۴ روز قرنطینه می‌توانند به روال زندگی عادی خود برگردند؟ آیا ناقل هستند و حضورشان خطرناک است؟ تست دادن الزامی است یا خیر.
۱۳۹۹/۹/۱ - ۱۱:۲۸
استاندار مازندران:
بقاع متبرکه مازندران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌توانند بازگشایی شوند
وارش نیوز./ استاندار مازندران با تاکید بر ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا گفت: آستان مقدس امامزادگانی که برای زیارت پرمخاطب‌تر هستند باید پروتکل‌هایی لحاظ شود و بقاع متبرکه‌ای که زائر کمتری دارند هم مدیریت شود و به نظرم قابل بازگشایی است.
۱۳۹۹/۷/۲۳ - ۱۸:۲۷
فاضلی سرمربی نساجی شد
وارش نیوز/ مسئولان باشگاه نساجی مازندران، وحید فاضلی دستیار محمود فکری را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب کردند.
۱۳۹۹/۷/۱۹ - ۱۱:۰۸
مدیر باشگاه السد خیال پرسپولیسی‌ها را راحت کرد
تهران- وارش نیوز- مدیر باشگاه السد در اظهار نظری اعلام کرده که این باشگاه هم بابت حضور بازیکنان جدید پرسپولیس به ای‌اف‌سی شکایت کرده بوده است.
۱۳۹۹/۷/۱۵ - ۱۶:۵۵
کرونا مشکلات پسماند در مازندران را مضاعف کرد
وارش نیوز/مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران گفت: در زمینه پسماندها با مشکلات بسیاری مواجه بودیم و هستیم و با شیوع کرونا مشکلات مضاعف شده است.
۱۳۹۹/۷/۱۵ - ۱۰:۴۸
تمام احتمالات درباره شکایت النصر/ از چهار حکم احتمالی AFC سه حکم به نفع پرسپولیس است
وارش نیوز/ رئیس سابق کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال عربستان ۴ نتیجه احتمالی پرونده شکایت النصر علیه پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا را تشریح کرد.
۱۳۹۹/۷/۱۴ - ۱۱:۴۱