امروز : چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۶
بیماران دیابتی با نظر پزشک می توانند روزه بگیرند
وارش نیوز/ دکتر ندا مفتاح از امکان روزه داری برای بیماران دیابتی با نظر پزشک خبر داد.
۱۴۰۰/۱/۲۶ - ۱۴:۳۲
مدیرکل بیمه سلامت مازندران اعلام کرد:
اعتبار پوشش بیمه ای بیمه شدگان سلامت تا پایان شهریور سال جاری تمدید شد
وارش نیوز/ مدیرکل بیمه سلامت مازندران اعلام کرد: با عنایت به استمرار شیوع ویروس کرونا و لزوم کاستن از مراجعات بیمه شدگان به دفاتر پیشخوان، اعتبار پوشش بیمه ای بیمه شدگان سلامت تا پایان شهریور سال جاری تمدید شد .
۱۴۰۰/۱/۲۴ - ۱۱:۲۰
انتقاد مدیرکل اوقاف مازندران از کارشکنی برخی مسئولین در حوزه مساجد و امامزادگان/ نباید با سوءتدبیر درب مساجد بسته شود
وارش نیوز/ حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری جناسمی در جلسه ستاد شئون فرهنگی ویژه مناسبت های مذهبی، با بیان اینکه مطابق فرمایشات مقام معظم رهبری، تصمیم‌های ستاد ملی مقابله با کرونا فصل الخطاب برای همه نهاد‌های اجرایی کشور است.
۱۴۰۰/۱/۲۱ - ۱۷:۱۵
پای کرونا روی گلوی سالن‌های تئاتر؛
کوچ دوباره هنرمندان تئاتر از صحنه به فضای مجازی
تهران- وارش نیوز- کمتر از یک هفته از تغییر گروه مشاغل هنرمندان تئاتر از گروه سه به گروه دو و اجازه فعالیت و بازگشایی سالن‌های تئاتری در شرایط نارنجی شهرها، با قرمز شدن تهران یکبار دیگر شاهد تعطیلی سالن‌های نمایش پایتخت و بار دیگر شاهد کوچ هنرمندان تئاتر از صحنه به فضای مجازی شدیم.
۱۴۰۰/۱/۱۷ - ۱۷:۲۸
ضرورت حذف ثبت سند خودرو در دفترخانه
وارش نیوز/ اختلاف موجود در جامعه در خصوص ضرورت یاعدم ضرورت تنظیم سند خودرو در دفاتر اسناد رسمی از موضوع‌های چالشی در جامعه بوده و موجب ایجاد هزینه گزاف و غیر ضروری بر مردم می‌شود
۱۴۰۰/۱/۱۵ - ۱۲:۵۵
تمدید زمان نام‌نویسی انتخابات شوراهای شهر در فرمانداری‌ها تا ساعت ۲۰ امشب/ ثبت نام غیر حضوری تا ساعت ۲۴
وارش نیوز/ ستاد انتخابات کشور اعلام کرد که ثبت‌نام درفرمانداری ها تاساعت ۲۰:۰۰ روزسه شنبه مورخ ۲۶ اسفند ۹۹ امکانپذیر است.
۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۶:۴۰
هفته بیست و سوم لیگ پرتغال؛
پورتو با پاس گل طارمی پیروز شد/ مهدی بهترین پاسور تیم پرتغالی
وارش نیوز/ هفته بیست و سوم لیگ فوتبال پرتغال با پیروزی تیم پورتو در حضور ۸۰ دقیقه‌ای مهدی طارمی و پاس گل مهاجم ایرانی این تیم پیگیری شد.
۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۱:۴۱
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران:
مازندران کمترین آمار بازماندگان از تحصیل را در سطح کشور دارد
وارش نیوز. مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به فعالیت‌های خوب استان در جذب تارکان و بازماندگان از تحصیل اظهار کرد: مازندران کمترین آمار بازماندگان از تحصیل را در سطح کشور دارد.
۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۱:۰۶
استانداری مازندران درخواست کرد :
داوطلبان شورا در صورت امکان اینترنتی ثبت نام کنند
ساری - وارش نیوز- دبیر ستاد ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در مازندران از داوطلبان نامزدی شوراهای شهر خواست تا برای جلوگیری از ازدحام جمعیت در شرایط کرونایی کار ثبت نام را به صورت اینترنتی و بدون مراجعه به فرمانداری‌ها انجام دهند.
۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۰:۵۵
جزئیات اعطای کارت اعتباری برای سهام عدالت/ فعلاً فروش سهام عدالت متوقف است
وارش نیوز/ رئیس سازمان بورس با بیان اینکه در رایزنی با بانک‌ها قرار شد، بانک‌ها با وثیقه‌ گرفتن سهام عدالت، کارت اعتباری به مشمولان بدهند، گفت: فعلاً فروش سهام عدالت با توجه به وضعیت بازار متوقف است.
۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۰:۲۱