امروز : شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۲
آقایان استاندار، نمایندگان مجلس، ریاست سازمان بازرسی و مدیر کل حراست استان مازندران؛
شما هم مقصرید!

۱۳۹۹/۶/۲۵ - ۰۸:۲۷
شورای شهر محمودآباد نخواند/محمودآباد شهردار سفید می‌خواهد
وارش نیوز/ محمودآباد شهری توریستی و ساحلی با دارا بودن ظرفیت‌های طلایی به شهری برخوردار اما محروم تبدیل شد.
۱۳۹۹/۶/۱۷ - ۱۵:۴۳
وعده‌های حمایت از مرزبانان طبیعت به سرانجام رسید؟
تهران- وارش نیوز- محیط‌بانان یکی از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین ارکان سازمان حفاظت محیط زیست هستند و توجه به دغدغه‌‎های حرفه‌ای و معیشتیشان همواره مورد توجه بوده است. دولت که محیط زیست را همواره جزو اولویت‌های خود اعلام کرده، برای محیط‌بانان چند گام بزرگ برداشته است.
۱۳۹۹/۶/۱۵ - ۱۰:۰۳
جان‌باختن یکی از حادثه‌دیدگان جایگاه CNG نکا
وارش نیوز/ یکی از حادثه دیدگان انفجار جایگاه CNG شهر نکا روز گذشته براثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.
۱۳۹۹/۶/۱ - ۱۶:۱۱
جراحی زیبایی، رنجی برای حیوان ‌بی‌زبان
تهران - وارش نیوز- مدتی است با پدیده‌ جراحی زیبایی حیوانات مواجه هستیم که به اعتقاد کارشناسان مصداق حیوان آزاری است زیرا حرکات بدن حیوانات در واقع زبان آنهاست که در صورت جراحی این توانایی از حیوان گرفته می‌شود.
۱۳۹۹/۵/۲۶ - ۱۰:۰۳
مشکل ارسال و دریافت فایل مدیا (صوت، عکس، تصویر، موزیک و ... ) در واتساپ ویندوز یا آندروید
وارش نیوز/ برخی از کاربران برای ارسال و دریافت فایل های مدیا از طریق برنامه واتساپ بالاخص از طریق کامپیوتر با مشکل رو به رو می‌شوند و قادر به انجام این عمل نیستند. متاسفانه مشکل عدم موفقیت در ارسال و دریافت فایل مدیا در واتساپ اندروید/ویندوز یک مشکل شایع است و می‌تواند با مسائل متعددی ارتباط داشته باشد.
۱۳۹۹/۵/۱۴ - ۱۰:۰۱
تلویزیون ماند و جواد خیابانی!
تهران- وارش نیوز- روزنامه شرق در گزارشی آورد: با خروج عادل فردوسی‌پور و مزدک میرزایی از دایره گزارشگران تلویزیون، خاصه شبکه سه سیما، جواد خیابانی وقت بیشتری برای گزارش‌کردن رقابت‌های داخلی به دست آورده است. او حالا در کنار محمدرضا احمدی و البته سرهنگ علیفر، معدود گزارشگرانی هستند که از نسل تقریبا قدیمی باقی مانده‌اند.
۱۳۹۹/۵/۱۳ - ۱۱:۲۱
لاکچری بازی در اینستاگرام!/ مدهای فناورانه را در فضای مجازی دریابید
وارش نیوز/. اگر گذری کوتاه بر پیام رسان‌هایی همچون اینستاگرام داشته باشید، متوجه می‌شوید که داستان‌های لاکچری برخی از کاربران در فضای مجازی به اجاره آخرین مدل گوشی های تلفن همراه و تجهیزاتش رسیده است.
۱۳۹۹/۵/۱۲ - ۰۹:۱۹
در مصاحبه با شهردار شیرگاه و مسئول خدمات شهری مطرح شد:
نقش شهرداری در تامین سلامت شهری
شیرگاه- وارش نیوز/ از آنجائیکه شیوه های نوین دفن زباله و پسماند،تفکیک زباله از مبدأ، مکان یابی جدید محل دفن زباله، ضدعفونی و آهک پاشی معابر شهری، تامین سلامت پاکبانان عزیز، کارکنان خدمات شهری و آتش نشانی که در صف مقدم خط مقابله با کرونا ویروس قرار دارند همچنین مباحثی نظیر جمع آوری سگ های ولگرد، نظارت بر بوستان‌ها، پارک‌ها، بازار هفتگی، ناوگان حمل و نقل شهری، فروشگاه‌های پرتردد، عابربانک ها و پمپ بنزین، شیوه پاسخگویی به مردم که شهرداری از پرترددترین سازمان‌هاست، موارد فوق الذکر در دوران کرونا ویروس حائز اهمیت دوچندان هست
۱۳۹۹/۵/۹ - ۰۸:۳۳
ماجرای کشف شربت درمان کرونا/ افزایش مبتلایان بی علامت کرونایی
وارش نیوز/ متخصص بیماری‌های عفونی گفت: افزایش مبتلایان بی علامت باعث شیوع بیشتر کرونا شده است.
۱۳۹۹/۵/۷ - ۱۱:۰۷