امروز : پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۴:۱۶
مشکل ارسال و دریافت فایل مدیا (صوت، عکس، تصویر، موزیک و ... ) در واتساپ ویندوز یا آندروید
وارش نیوز/ برخی از کاربران برای ارسال و دریافت فایل های مدیا از طریق برنامه واتساپ بالاخص از طریق کامپیوتر با مشکل رو به رو می‌شوند و قادر به انجام این عمل نیستند. متاسفانه مشکل عدم موفقیت در ارسال و دریافت فایل مدیا در واتساپ اندروید/ویندوز یک مشکل شایع است و می‌تواند با مسائل متعددی ارتباط داشته باشد.
۱۳۹۹/۵/۱۴ - ۱۰:۰۱
تلویزیون ماند و جواد خیابانی!
تهران- وارش نیوز- روزنامه شرق در گزارشی آورد: با خروج عادل فردوسی‌پور و مزدک میرزایی از دایره گزارشگران تلویزیون، خاصه شبکه سه سیما، جواد خیابانی وقت بیشتری برای گزارش‌کردن رقابت‌های داخلی به دست آورده است. او حالا در کنار محمدرضا احمدی و البته سرهنگ علیفر، معدود گزارشگرانی هستند که از نسل تقریبا قدیمی باقی مانده‌اند.
۱۳۹۹/۵/۱۳ - ۱۱:۲۱
لاکچری بازی در اینستاگرام!/ مدهای فناورانه را در فضای مجازی دریابید
وارش نیوز/. اگر گذری کوتاه بر پیام رسان‌هایی همچون اینستاگرام داشته باشید، متوجه می‌شوید که داستان‌های لاکچری برخی از کاربران در فضای مجازی به اجاره آخرین مدل گوشی های تلفن همراه و تجهیزاتش رسیده است.
۱۳۹۹/۵/۱۲ - ۰۹:۱۹
در مصاحبه با شهردار شیرگاه و مسئول خدمات شهری مطرح شد:
نقش شهرداری در تامین سلامت شهری
شیرگاه- وارش نیوز/ از آنجائیکه شیوه های نوین دفن زباله و پسماند،تفکیک زباله از مبدأ، مکان یابی جدید محل دفن زباله، ضدعفونی و آهک پاشی معابر شهری، تامین سلامت پاکبانان عزیز، کارکنان خدمات شهری و آتش نشانی که در صف مقدم خط مقابله با کرونا ویروس قرار دارند همچنین مباحثی نظیر جمع آوری سگ های ولگرد، نظارت بر بوستان‌ها، پارک‌ها، بازار هفتگی، ناوگان حمل و نقل شهری، فروشگاه‌های پرتردد، عابربانک ها و پمپ بنزین، شیوه پاسخگویی به مردم که شهرداری از پرترددترین سازمان‌هاست، موارد فوق الذکر در دوران کرونا ویروس حائز اهمیت دوچندان هست
۱۳۹۹/۵/۹ - ۰۸:۳۳
ماجرای کشف شربت درمان کرونا/ افزایش مبتلایان بی علامت کرونایی
وارش نیوز/ متخصص بیماری‌های عفونی گفت: افزایش مبتلایان بی علامت باعث شیوع بیشتر کرونا شده است.
۱۳۹۹/۵/۷ - ۱۱:۰۷
مشارکت اجتماعی؛ معیار پویایی جامعه
وارش نیوز/ مشارکت عبارت است از ایجاد نوعی احساس همبستگی و تعلق و تلاش جمعی میان افراد یک جامعه به‌منظور نیل به یک نظام عادلانه‌ی اجتماعی، درواقع اهمیت مشارکت در یک نظام اجتماعی تا جایی است که می‌توان گفت سعادت فردی و آرامش و پویایی اجتماعی در آن به‌طور مستقیم در ارتباط با میزان تمایل افراد آن جامعه به کنش معطوف به جمع دارد...
۱۳۹۹/۵/۷ - ۱۱:۰۶
وقتی خلافکار سابقه‌دار، بادیگارد شرکت‌کننده عصر جدید می‌شود!/ امام رضا(ع) به یک کمدین نظر کرده، این را با تمام دنیا عوض نمی‌کنم
وارش نیوز/ هرچه می‌گفتم: من هنرپیشه‌ام و داشتم نقش بازی می‌کردم،به خرجش نمی‌رفت. می‌گفت:«وقتی تو را در تلویزیون دیدم، با خودم گفتم حالا که حضرت رضا(ع) یک خلافکار شبیه مرا اینطور می‌بخشد و اجازه می‌دهد توبه کند، من هم هرطور شده می‌روم مشهد و خلاف را کنار می‌گذارم.»
۱۳۹۹/۵/۶ - ۱۹:۳۰
آیا «عزت نفس» دارید؟
وارش نیوز/ روانشناس با بیان اینکه عزت نفس به اعتقاد و باور که «من» یک انسان ارزشمند و دوست داشتنی هستم، می گویند، گفت: عزت نفس عمدتاً از زمان تولد تا سن ۵ و ۶ سالگی شکل می‌گیرد.
۱۳۹۹/۵/۵ - ۱۱:۵۶
گشتم نبود نگرد نیست/مرگ تالاب سوستان در سایه فقدان تولی گری مشخص
لاهیجان- وارش نیوز/ آب زراعی ۴۰ هکتار از اراضی کشاورزی منطقه سوستان لاهیجان توسط تالاب سوستان تأمین می‌شود که متأسفانه این تالاب در معرض خشکی و هزاران ماهی که برای افت زدایی در این تالاب بودند از بین رفتند و هیچ‌یک از نهادهای درگیر امور تالاب تولی گری مشخصی را برای رفع این مشکل به گردن نمی‌گیرند.
۱۳۹۹/۵/۱ - ۱۶:۱۵
کتاب‌خانه‌ آهنین با یک بغل دانایی/ کشف استعدادهای ناب در دل روستا
مازندران- وارش نیوز/مصطفی نجفی‌عمران، کارمند کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران که در اقدامی جالب، خودروی کوچکی را به بهشت کتاب‌های خواندنی تبدیل کرده می‌گوید؛ سال گذشته با یک عضو روستایی در مشهد دیدار کردم. این عضو در حرم با صدای بلند خطاب به مادرش گفت: «مامان! مامان !عمو کتابی اینجاست».
۱۳۹۹/۴/۳۰ - ۱۶:۵۳