امروز : دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۸
طلاق عاطفی چگونه رقم می‌خورد؟
گلستان- وارش نیوز/ یک مشاور خانواده با اشاره به اینکه در ازدواج یک نسبت رسمی و یک نسبت عاطفی شکل می‌گیرد، گفت: طلاق عاطفی زمانی رخ می‌دهد که دو طرف از لحاظ احساسی نسبتی با هم ندارد و تعلق‌خاطر بین آنها از بین می‌رود.
۱۴۰۰/۵/۳۱ - ۱۰:۴۷
تالاب انزلی همچنان در تب و تاب مالکیت
رشت – وارش نیوز– بهمن ماه ۹۹ موضوع انتقال سند مالکیت پهنه آبی تالاب انزلی به وزارت نیرو خبرساز شد و همچنان پس از گذشت ماه ها در میان ناخشنودی و بدخبرهای زیست محیطی خبرهای گاه گاه در این خصوص فضای خبری را گرم و ذهن دغدغه مندان را می آشوبد.
۱۴۰۰/۴/۱۶ - ۱۲:۰۷
دستگیری عوامل باند موسیقی همکار با "ساسی" در تهران/ تأکید دادسرای ارشاد بر پیگرد قانونی ساسی
وارش نیوز/ دادسرای ارشاد تهران ضمن اعلام برخورد با گروه سازنده موزیک‌ویدئوهای مستهجن مرتبط با خواننده خارج‌نشین، از اقدام قانونی برای پیگرد قضائی این خواننده توسط مراجع بین‌المللی خبر داد.
۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۰:۵۳
با پلیس راهور؛ از کذب بودن جریمه«بی ماسک‌ها» درپمپ بنزین تا دو برابرشدن جرایم پیامکی و الصاقی
وارش نیوز/ محدودیت‌های تازه کرونایی در جاده‌ها، چگونگی اعتراض به پیامک‌ها‌ و جریمه‌های اشتباهی و همچنین آخرین وضعیت سرباز سیلی خورده راهور از جمله مواردی بود که جانشین پلیس راهور ناجا به تشریح آنها پرداخت.
۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۹:۵۰
دروازه کوروش در نزدیکی تخت‌جمشید کشف شد
شیراز- وارش نیوز- هیات مشترک ایرانی ایتالیایی پس از ۱۰ سال و در آخرین فصل از کاوش‌های باستان‌شناسی، موفق شدند اثبات کنند کوروش بنیانگذار حکومت هخامنشی، فرمان ساخت دروازه پردیس پارسه را صادر کرده و این دروازه باشکوه در دوره فرزندش کمبوجیه به بهره‌برداری رسیده است.
۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۹:۳۵
دوئل پتروشیمی و کشاورزی در مازندران
با وجود آنکه استاندار و مسئولان مازندران، معتقد هستند که احداث شرکت پتروشیمی در مازندران به گونه ای طراحی شده که هیچ گونه آسیبی به محیط زیست مازندران وارد نمی کند، اساتید دانشگاه به این نکته اعتقاد دارند که اگر قرار است که توسعه صنعتی در مازندران اتفاق بیافتد باید سراغ صنایعی نظیر صنایع غذایی برویم که با الگوی اقتصاد منطقه همخوانی داشته باشد.
۱۳۹۹/۹/۲۴ - ۱۸:۴۸
کشف بزرگ دانشمندان درباره تابش خورشید
داخل خورشید دقیقا چه چیزی است؟
وقتی آفتاب صورت شما را گرم می کند، چیزی فراتر از پرتوهای نور را به سوی شما می‌فرستد و آن نوترینوها هستند، این ذرات شبح مانند فقط با ردی از جرم به سوی ما می‌آیند. تریلیون‌ها ذره نوترینو هر ثانیه وارد بدن ما می‌شوند و به سطح زمین می‌رسند و با سرعتی نزدیک به سرعت نور از زمین عبور می‌کنند.
۱۳۹۹/۹/۱۸ - ۰۹:۵۴
راهکار مدیرکل راه و شهرسازی مازندران برای لغزش پل سفید با تمرکز بر امیرده
شهر پل سفید به دلیل توپوگرافی و شیب دره ای، نوع خاک، آب‌های سطحی و زیرسطحی، روان آب‌های بعد از بارش، نفوذ چشمه ها، و...در قطعاتی مواجه با ریزش، لغزش و رانش هست که اگر اقدام و عمل متناسب بعمل نیاید به زودی گریبانگیر مدیریت شهری، استانی و مدیران ملی خواهد شد
۱۳۹۹/۹/۱۳ - ۱۵:۰۸
عوارض جبران ناپذیر تولد لاکچری برای سلامت مادر و نوزاد
دکتر برات از عوارض جبران ناپذیر تولد لاکچری برای سلامت مادر و نوزاد خبر داد.
۱۳۹۹/۹/۱۱ - ۰۹:۱۸
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران عنوان کرد:
گفتمان مقاومت: مهم ترین محور و راهبرد عملی شهید سلیمانی و فخری زاده بود
حجت الاسلام ناصرشکریان امیری ، گفت ؛ گفتمان مقاومت مهم ترین محور مورد تاکید شهید سلیمانی در حوزه فعالیت های جبهه مقاومت و ارتقاء سطح دانش هسته ای و دفاعی در زندگانی شهید فخزی زاده است.
۱۳۹۹/۹/۱۱ - ۰۹:۱۲