امروز : جمعه ۲۵ آیان ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۶
ترقی: تندروها دنبال بحرانند؛ جهانگیری مراقب شان باشد
عضو شورای مرکزی موتلفه حذف جریان تندرو اصلاح طلب از بدنه دولت را مفیدمی داند و معتقد است اصلاح طلبان معتدلی همچون جهانگیری باید راه خود را از اصلاح طلبان تندرو جدا کنند.
۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۱۱:۴۶
چرا قیمت نفت کاهش یافت؟
جنگ نفت آغاز شده است
بعد از اعلام تحریم های امریکا علیه برنامه هسته ای ایران، انتظار می‌رفت قیمت نفت در بازار جهانی افزایش یابد ولی معاف شدن برخی از کشورها از این تحریم و افزایش میزان تولید نفت در شماری از کشورهای تولید کننده از جمله ایالات متحده امریکا و عربستان باعث شد تا بازار با وضعیت تازه ای روبرو شود.
۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۱۱:۴۰
خبرنگار گاردین پس از اظهارات جدید درباره ارتباط قتل خاشقجی با افشاگری درباره «ایران اینترنشنال»: خانواده و دوستانم در شرایط فعلی با من تماس نگیرند
سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن افشاگری خبرنگار گاردین درباره تأمین مالی شبکه «ایران اینترنشنال» توسط ولیعهد سعودی و مشاور سابق دربار پادشاهی عربستان را اقدامی شجاعانه خواند.
۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۱۱:۳۶
رییس جمهور: دولت از تهدیدات آمریکا هراسی ندارد
رئیس جمهور ، حضور مردم در راهپیمایی اربعین حسینی را یک قدرت‌نمایی در برابر دشمنان اسلام دانست و تاکید کرد: فواید معنوی، روحی، سیاسی، منطقه‌ای و جهانی بسیاری در کنار اربعین امام حسین(ع) است و همه باید در این راه فخر کرده و تلاش کنیم.
۱۳۹۷/۸/۹ - ۱۴:۲۲
سخنگوی وزارت امور خارجه
اروپایی‌ها هوشیار باشند/ ایران نمی‌تواند بهای مصلحت جهان را به تنهایی بپردازد
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با بیان این که مذاکرات ایران و دیگر اعضای باقی مانده در برجام و مجموعه اتحادیه اروبا به نقاط خوبی رسیده است و گام‌های بلندی در این زمینه برداشته شده است، تاکید کرد: جهان مدعی عقلانیت و دوستداران حفظ برجام باید بدانند ایران نمی‌تواند بهای همه آن‌چه که به مصلحت جهان است را به تنهایی بپردازد و آنها باید آمریکا را وادار کنند که از سیاست یک‌جانبه‌گرایی خود دست بردارد.
۱۳۹۷/۸/۹ - ۱۴:۱۷
حسام الدین آشنا:
مسائل اخیر شبکه ۳ در شورای نظارت صدا و سیما بررسی شود
نایب رییس هیات نظارت بر صدا و سیما و مشاور فرهنگی رییس جمهوری گفت: درخواست بررسی مسائل اخیر شبکه سه را در شورای نظارت بر صدا و سیما مطرح کردم.
۱۳۹۷/۸/۷ - ۱۲:۵۵
رئیس جمهوری در جلسه هیات دولت:
کابینه با حضور همه اعضا آماده خدمت هرچه بیشتر به مردم است
رئیس جمهوری ضمن ابراز خرسندی از رأی اعتماد نمایندگان مجلس شورای اسلامی به چهار وزیر پیشنهادی دولت، اظهارداشت که بار دیگر کابینه به صورت کامل و با حضور همه اعضا آماده خدمت هرچه بیشتر به مردم شریف ایران است.
۱۳۹۷/۸/۷ - ۱۲:۴۷
مطالبات اصناف، تجار، تولیدکنندگان و کارشناسان از وزیر جدید صمت
وزارت صنعت نیازمند جراحی بزرگ است!
معاون خانه صنعت، معدن و تجارت ایران گفت: در وزارت صنعت، معدن و تجارت باید جراحی بزرگی صورت گیرد.
۱۳۹۷/۸/۷ - ۱۲:۴۴
دبیر ستاد اربعین:
زائران اربعین به درمانگاه‌های ناشناس مراجعه نکنند
دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به این که در پنج روز گذشته حدود ۴۰۰ هزار زائر به کشور بازگشته‌اند، گفت: از زائران درخواست می‌کنم هشدارهای بهداشتی ستاد اربعین را مدنظر قرار دهند و در صورت نیاز به خدمات درمانی به درمانگاه‌های ناشناس مراجعه نکنند. وی همچنین از زائران خواست برای ورود به کشور عجله نکنند.
۱۳۹۷/۸/۷ - ۱۲:۴۱
معاون بانک ملی خبر داد
ادامه پرداخت ارز به زائران اربعین تا پایان ماه صفر
معاون فناوری اطلاعات بانک ملی ایران از ادامه ثبت‌نام برای پرداخت ارز زائران اربعین تا پایان ماه صفر خبر داد.
۱۳۹۷/۸/۷ - ۱۲:۳۵