امروز : دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۳
توزیع ۲۸ هزار بسته معیشتی بین عزاداران حسینی در مازندران
وارش نیوز/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: طی ماه محرم ۲۷ هزار بسته معیشتی و ۶۰ هزار بسته غذای گرم بین نیازمندان و عزاداران حسینی در استان توزیع شد.
۱۴۰۰/۶/۲۱ - ۱۵:۵۴
موقوفات و انفال از شئون اسلامی هستند/ تعرض به وقف قابل قبول نیست
وارش نیوز/ مدیرکل اسناد و ثبتی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: اخیرا به این مسائل در رسانه‌ها دامن زده شد که موقوفات عامه و انفال را که هر دو از شئون مربوط به حاکم اسلامی است را در مقابل هم قرار دادند در صورتی که چنین نیست و هر کدام از این احکام شرعی و شرایط خاص خود را دارد.
۱۴۰۰/۶/۲۱ - ۱۵:۵۳
تحول عمرانی و رفاهی شهری از سوی شهرداری قائم شهر
وارش نیوز/ تحول عمرانی و رفاهی شهری از سوی شهرداری قائم شهر ...
۱۴۰۰/۶/۱۱ - ۱۷:۳۴
قائم شهر شهری بدون گرمخانه برای کودکان کار بی سرپرست
وارش نیوز/ کودکان کار، تکدی گران، بی سرپناهان، بدسرپرستان، معتادین هر یک به تناسب نیازمند آموزش، مهارت آموزی، توجه معیشتی، حمایت روانی، مساعدت مالی، سرپناهی ایمن و امن و در مواردی مقطعی استفاده از خدمات گرمخانه هستند
۱۴۰۰/۶/۷ - ۰۸:۳۶
کیوان مرادیان :
از سجادی برای تصدی وزارت ورزش و جوانان حمایت نکرده ام/ سردرگمی در حوزه جوانان موجب عقب ماندگی کشور شده است
وارش نیوز/ نماینده شهرستان های قائمشهر، جویبار، سوادکوه، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتشار اخباری درخصوص حمایت مجمع نمایندگان مازندران از سجادی گفت : بنده حمایتی از ایشان نکرده ام و معتقدم دولت جدید در شرایط ویژه و در سال‌های آغازین گام دوم انقلاب نقش و جایگاه مهمی دارد و کابینه دولت آقای رئیسی باید در حوزه های مهمی همچون ورزش و جوانان بسیار قوی تر و با برنامه تر باشد.
۱۴۰۰/۶/۳ - ۱۱:۲۳
نماینده شهرستان بابل :
حمایت از وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان را تکذیب می کنم
وارش نیوز/ سردار مهدی سعادتی نماینده شهرستان بابل در واکنش به خبر منتصب به ارگان وزارت و ورزش و جوانان، که در آن از حمایت نمایندگان مازندران از سجادی وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان خبر داده بود گفت : از وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان حمایتی نکردم و این خبر کذب محض است و بنده مخالف برنامه های ایشان برای وزارتخانه حساس و مهم ورزش و جوانان هستم.
۱۴۰۰/۶/۳ - ۱۱:۲۰
در گفتگو با خبرنگاران عنوان شد؛
جشنواره منطقه ای مطبوعات استان های شمالی برگزار می شود
ساری-وارش نیوز/ دبیر جشنواره مطبوعات استان های شمالی با اشاره به برپایی این جشنواره مهرماه در استان مازندران، مهلت ارسال آثار را تا پایان شهریورماه اعلام کرد.
۱۴۰۰/۶/۳ - ۰۹:۳۳
رمضان پاریاو با ۵ رای شهردار کیاکلا از سیمرغ شد
وارش نیوز/ شورای شهر کیاکلا شهرستان سیمرغ با ۵ رای موافق پس از استماع و مطالعه برنامه های حاج رمضان پاریاو، او را بعنوان شهردار انتخاب کردند
۱۴۰۰/۶/۳ - ۰۹:۲۶
علوم پزشکی گلستان: ترخیص‌ها بیشتر از بستری است
گلستان- وارش نیوز/ معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: از ابتدای هفته جاری میزان ترخیص‌های روزانه از بیمارستان‌ها نسبت به بستری‌های جدید بیشتر شده است.
۱۴۰۰/۶/۲ - ۱۵:۲۸
معدن ورودی جاده روستای شورکچال تهدیدی برای محیط زیست
وارش نیوز/ صدور مجوز معادن شن و ماسه و کانی ها باید در اماکنی دور از آبادی و آثار باستانی باشد تا تخریب منابع طبیعی، آثارباستانی، محیط زیست، آلودگی آب و مراتع را به همراه نداشته باشد اما معدن روبروی روستای اوریم مدخل ورودی جاده شورکچال در بالادست سوادکوه تکرار اشتباهات معادن همجوار با دژ غار اسپهبد خورشید خواهد بود
۱۴۰۰/۶/۲ - ۱۵:۲۵