امروز : جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۴
روحانی: با بروز موج‌ جدید کرونا برخی محدودیت‌ها را اعمال می‌کنیم
تهران - وارش نیوز- رییس جمهوری گفت: در صورت عدم رعایت دقیق دستورالعمل‌های بهداشتی و بروز موج‌های جدید کرونا در جامعه، ناچار به اعمال برخی محدودیت‌ها خواهیم بود.
۱۳۹۹/۷/۳ - ۱۴:۳۲
معاون وزیر دفاع: سربازان مایه عزت و امنیت کشور هستند
تهران-وارش نیوز- معاون هماهنگ کننده وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، سربازان را دژهای مردم توصیف کرد و افزود: سربازان مایه عزت و امنیت کشور هستند و امنیت بدون آنها قوامی ندارد.
۱۳۹۹/۷/۳ - ۱۴:۳۰
رسول‌پناه: قطر نباید میزبان جام جهانی باشد؛ همه چیز در لیگ قهرمانان علیه ماست
تهران- وارش نیوز- سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: کشور قطر نمی‌تواند و نباید میزبان جام جهانی باشد؛ وقتی نمی‌توانند میزبان ۱۶ تیم باشگاهی در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا باشند، چگونه می‌خواهند جام جهانی با آن عظمت را برگزار کنند؟
۱۳۹۹/۷/۳ - ۱۴:۲۸
سامانه فروش الکترونیکی بلیت در اماکن گردشگری مازندران راه‌اندازی شد
ساری - وارش نیوز- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران از راه‌اندازی سامانه یکپارچه فروش بلیت الکترونیکی موزه‌ها و اماکن تاریخی و فرهنگی در استان خبر داد.
۱۳۹۹/۷/۳ - ۱۴:۲۳
ظریف: اقدامات قهرآمیز در مبارزه با کرونا، تروریسم اقتصادی و پزشکی است
تهران- وارش نیوز- وزیر امور خارجه گفت: باید به طور مشترک با تأثیر مخرب اقدامات قهرآمیز یک‌جانبه بر کوشش‌های مربوط به مبارزه با بیماری همه‌گیر کووید-۱۹ مقابله کنیم؛ چنین اقداماتی چیزی جز تروریسم اقتصادی و پزشکی نیستند.
۱۳۹۹/۷/۳ - ۱۴:۱۹
نسل جوان از ایران چه می‌داند؟ غفلت از ساخت سریال‌های تاریخی
تهران- وارش نیوز- سریال‌های تاریخی، سهم عمده‌ای در جذب مخاطب دارند. این مجموعه‌ها چه برگرفته از داستان‌های واقعی دل تاریخ باشند یا چه زاییده نویسنده و کارگردان، همواره نقش تاثیرگذاری در آشنا کردن جوانان با تاریخ داشته‌اند. اما پرسش این است که آیا سریال‌سازی در کشور در این زمینه موفق بوده و توانسته نسل‌های امروزی را با وقایع و تاریخ گذشتگان این سرزمین آشنا کند؟
۱۳۹۹/۷/۳ - ۱۴:۱۵
افتتاح ۲۶ پروژه گردشگری تکانه ای در سپهر سیاحتی گیلان
رشت- وارش نیوز- باران، شالی، تاریخ و طبیعت سفر می‌آفرینند و اگرچه کرونا ضربه ای ناخوش بر پیکره سیر و سیاحت در جهان و کشور وارد کرده است، اما افتتاح صبح امروز ۲۶ پروژه گردشگری گیلان از طریق ارتباط تصویری توسط رئیس جمهوری، خبری خوش در سپهر گردشگری استان بود.
۱۳۹۹/۷/۳ - ۱۴:۱۲
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران :
فراخوان جهانی برپایی اربعین حسینی ۱۴۴۲ در فضای مجازی
وارش نیوز/ حجت الاسلام ناصرشکریان امیری با اشاره به شیوع ویروس منحوس (کووید۱۹) و عدم پذیرفتن زائر در راهپیمایی اربعین حسینی از سوی کشور عراق ، اظهار داشت: تمامی شهرهای استان باید متناسب با عظمت اربعین حسینی فضا سازی شود و از ظرفیت فضای مجازی باید برای این حماسه جهانی بهره گرفت.
۱۳۹۹/۷/۳ - ۱۴:۰۹
قادری: بخش های مهمی از اقتصاد کشور دچار معضل «آنارشیسم اقتصادی» است
وارش نیوز/ نماینده شیراز در مجلس گفت: اگر آنارشیسم را در معنای بی مدیریتی و بی برنامه گی تفسیر کنیم، به این نتیجه خواهیم رسید که بخش‌های مهمی از اقتصاد کشور بیش از آنکه گرفتار تبعات ناشی از تحریم باشد، دچار عارضه آنارشیسم اقتصادی است.
۱۳۹۹/۷/۳ - ۱۱:۵۱
اجتناب بانک مرکزی از تسعیر ریالی تخصیص‌های ارزی صندوق توسعه ملی برای مهار تورم
وارش نیوز/ رئیس کل بانک مرکزی نوشت: بانک مرکزی برای کنترل ترازنامه خود و مهار تورم، چاره‌ای جز مقاومت در برابر خواسته‌هایی که در جای خود شاید ضروری باشد، ندارد. اجتناب از تسعیر ریالی تخصیص‌های ارزی صندوق توسعه ملی نیز در این راستا است.
۱۳۹۹/۷/۳ - ۱۱:۴۹